Történelmi fegyverek, lőszertöltés, vadászat
15 bejegyzés megtekintése - 1-15 / 280

Szia! Hát ez az! Ma volt egy film valamelyik tévé csatornán. 2016-ban készült magyar vizsla versenyről. A vízben úszva kacsát hajtó vizsla orra elött 1-2 méterre lőtték meg a madarat. Sajna nem láttam csak a film vége előtt kapcsoltam oda, az egész történetet. Azt hiszem “Vadásztársak” volt a címe.

Sziasztok! Kacsát lehet vízen is meglőni, nem csak reptében? Korábban vadásztam, úgy emléxem hogy vízi madarat csak reptében. Neem? :scratch:

Szevasz Angyalszem! Szigorúan csak röptében! üdv SC

Sziasztok! Kacsát lehet vízen is meglőni, nem csak reptében? Korábban vadásztam, úgy emléxem hogy vízi madarat csak reptében. Neem? :scratch:

Egyedüli kivétel a vadászíjászat!

Angyalszem il cattivo

Egyetlen alkalmat tudok elfogadni ilyen esetre: ha a szárnyas már sebzett, akkor kutya kötelesség azonnal – de megfelelő körültekintéssel – megváltani a szenvedéstől.

Igen, igaz.  De nem úgy, hogy a kutyu épségét kockáztatom. Rosszabb: Megtaláltam a filmet a youtube-n. Sebesült récét dobnak a vízbe, és azt hajtatják a vízen a kutyával mielőtt lelövik. És ezt többször adja a Duna World.  :negative:   :negative:   :negative:

Kapszli

Egyetlen alkalmat tudok elfogadni ilyen esetre: ha a szárnyas már sebzett, akkor kutya kötelesség azonnal – de megfelelő körültekintéssel – megváltani a szenvedéstől.

Angyalszem il cattivo

Szia! Hát ez az! Ma volt egy film valamelyik tévé csatornán. 2016-ban készült magyar vizsla versenyről. A vízben úszva kacsát hajtó vizsla orra elött 1-2 méterre lőtték meg a madarat. Sajna nem láttam csak a film vége előtt kapcsoltam oda, az egész történetet. Azt hiszem “Vadásztársak” volt a címe.

Ehh… azon kívül, hogy etikátlan, még balesetveszélyes is, ugyanis kellően lapos szögben a sörét bizony elkacsázik a víz felszínén, és máris ki tudja hol áll meg… Azt már csak remélhetjük, hogy nem ólomsöréttel lőttek…

…és szegény kutyut is eltalálhatta volna.

Ehh… azon kívül, hogy etikátlan, még balesetveszélyes is, ugyanis kellően lapos szögben a sörét bizony elkacsázik a víz felszínén, és máris ki tudja hol áll meg… Azt már csak remélhetjük, hogy nem ólomsöréttel lőttek…

Angyalszem il cattivo

Kapszli

Angyalszem il cattivo

Sziasztok! Kacsát lehet vízen is meglőni, nem csak reptében? Korábban vadásztam, úgy emléxem hogy vízi madarat csak reptében. Neem?

:scratch:

Meglepo lehet, de a statisztikai adatok szerint a legtöbb ember nem rendelkezik egy olyan jól lezárható tárolóeszközzel, melyben biztonságban tarthatja fontosabb értékeit.

Szeretném megvásárolni. Milyen  fegyverszekrén vegyek?

M.G. Rooster

Köszönöm!

Szia Tamás! (Fehérember / Wasicuya)

Kérlek, hívj fel a nullahat30nyolchatvankettő9736 számon! Fontos!

Köszi:

Géza

Kapszli

Uraim! Egy kis cikkecske egy egyszerű vadászirányzék fejlesztésről. Nagyon szép célképet ad szürkület közepéig!

https://kapszli.hu/kontrasztos-celgomb-vadaszathoz/

Kapszli

Ez jó kis cucc! Én is szoktam használni!

Beregi Vadasz

Beregi vadász! l Légyszi, írd meg milyen ballisztikai programot használtad.

Szia Rudi!

Twist Rate Stability Calculator

http://kwk.us/twist.html

Kapszli

Teszt hsz.

Kapszli

Egy kis elöltöltős kacsázás:

https://kapszli.hu/eloltolto-fegyveres-kacsavadaszat/

15 bejegyzés megtekintése - 1-15 / 280

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.