Történelmi fegyverek, lőszertöltés, vadászat
4 bejegyzés megtekintése - 16-19 / 19

Ha már fekete lőpor, akkor már én is írok a tapasztalataimról. Van HW (Hermann Weirauch)357-esem, amihez a mai napig nem nem sikerült megfelelő lőszert gyártanom  lovex egyik füstnélküli lőporával és magam öntötte swc lövedékkel.

Csak kíváncsiságból 5 db  38-as hüvelyt megtöltöttem vesuvit-tal fullra, rá a swc lövedéket és lőttem. Működött. Sőt kiválóan működött. Hatalmas láng és füst jelenség és szakadtak egymásba a lövések a lőlapon.

Nem volt szarakodás, hogy  most mennyi grén .. sok –vagy kevés., túltöltöttem-e vagy alul? Nem kellett pánikolni!!!

Akkor eldöntöttem, hogy egyszer majd veszek egy 38/357 western revolver és fekete lőporos lövedékekkel fogom etetni. Mert hatalmas élmény.

A HW takarítása egy másik történet.

üdv mindenkinek.
    lenne egy kérdésem szakértőkhöz.
    valaki töltött már 30 carbine-t feketelőporral,és ólom lövedékkel?
    francia fórumon van egy videó róla,de sajna nem beszélem a nyelvet.

Lehet, hogy nem egészen ide tartozik, de jobb helyet nem találtam neki.

Ha már Balázs készített autentikus tölténytartó dobozt, gondoltam, meg is kéne tölteni. :yahoo:

A baloldaliak Balázs módszerével készültek, a jobb oldaliak egy amerikai koma videója alapján. Holnap fogom kipróbálni, de kinézetre Balázsé jobb!

Mellékletek:
    Space Cowboy

Ide várjuk a feketelőporral történő lőszertöltéssel kapcsolatos hozzászólásokat.

4 bejegyzés megtekintése - 16-19 / 19

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.