Történelmi fegyverek, lőszertöltés, vadászat
15 bejegyzés megtekintése - 136-150 / 176
  • Köszi a dícsérő szavakat! Balázs, ha érdekel, majd beviszem megmutatni.     Dénes

No ez a szett gyönyörű!!!!!! :yahoo:

hmmmmmm vagy mondjuk egy 2 puskás (Ranger + Hawken) egy tokban, gurulós bőrönd jelleggel az egyik végén két kerék? :DDDD

Nem is rossz ötlet nem?

• LQ
    • 2014-12-15-11:15

…de lehetőleg 2-3 db puska férjen el benne.

Mostanában gyúrni jársz? :yes:

Nekem is volt ilyenem nagyon megutáltam egy idő után. Kocsiból ki, kocsiba be, a ládából puska ki, puska be, összeütődik (borzalom!). Inkább külön szóló tokok vállszíjjal, vagy a CAS-os gurulós kocsi.

Te, ez nagyon tutin néz ki!

Csak sikerült photobucketről :-)

juteszembe.

Készül ugye az új hawken puskám, a nagy kérdésem, hogy készítek hozzá egy jó fegyver ládát, de lehetőleg 2-3 db puska férjen el benne. A kérdésem: Érdemes a külsejét lakkozni??? Mert totál vízálló lesz tőle, de rommá fog karcolódni az meg randa lesz.

Erre valami ötlete van valakinek?

Hát a képek valamiért nem jelentek meg :unsure:

Sziasztok, most fejeztem be a pisztolydobozomat. A dobozt magát asztalossal csináltattam, a belseje saját munka.

Dénes

Régóta fájt a fogam 1 jó kovás puskára.Persze olyan, ami minden extra megvan gyárilag kisebb vagyon. Ez euroarms kentucki, egész sor gyári hibája volt.
    -a dió csak 1 oldalon volt megtámasztva
    -a ravasz helyett készitettem gyorsítót
    -kicseréltem az acél rugóját görgősre(!!!)
    -álltható irányzék
    Természetesen az összes alkatrészt sk csináltam.

Szép munka. Nagyon szép.

A bolhapiacon mit látok? Egy öreg rozsdás sarkantyút. Nosza 1000 forintot megér. Kitisztítom, próbálok alátétet keresni forgónak nincsen. Jött az ötlet, hogy van régi dollár másolatom,  a villogáson kívül másra nem használom.

Fúró, 25 perc meló amig koronggal felmélyítem méretre a dollárosok helyét, és már kész is. Utána bőrszíj+bőrlyukasztó, és próba :)

Nah kinek volt dolláros sarkantyúja, nah kinek? Old Death-nek (akinek ráadásul csappantyús kentucky puskája is volt) a winnetou-ból :))))

Baró lett nem?

Mellékletek:

Amikor a szabadidő és a szándék találkozik. Nyolc év elöltöltőzés után végre van egy starterem. :yahoo:

Mellékletek:

x

Mellékletek:

Régóta fájt a fogam 1 jó kovás puskára.Persze olyan, ami minden extra megvan gyárilag kisebb vagyon. Ez euroarms kentucki, egész sor gyári hibája volt.
    -a dió csak 1 oldalon volt megtámasztva
    -a ravasz helyett készitettem gyorsítót
    -kicseréltem az acél rugóját görgősre(!!!)
    -álltható irányzék
    Természetesen az összes alkatrészt sk csináltam.

Mellékletek:

Mind a kettő eszembe jutott :) Az ágon goondolkodom, az mégis csak egy darab akárhogy nézem is  :)

Az lesz a végső szerintem. A ragasztástól félek, mert kevésbé tartós a cucc :)

15 bejegyzés megtekintése - 136-150 / 176

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.