Történelmi fegyverek, lőszertöltés, vadászat
15 bejegyzés megtekintése - 1,321-1,335 / 2,052
  • Urak! I.A.B Gardone Sharps cal .45 1863 puskához keresek hüvelyt megvételre, vagy esetleg műszaki rajzok, hogy le tudjam gyártatni.Egyéb segítséget is meg köszönök. Üdv.


    Kedves Lövészek!
    aruruu@gportal.hu vagy kopkaferi@gmail.com

    Eladó még néhány felszerelési tárgy is:
    – US kenyérzsák (mexikói háború idején használtak hasonlókat), konföderáció lázadóknak ajánlott modell, tört fehér színű vászonból, egy gomb letölt róla, de adok hozzá másik 3 egyforma fémgombot hozzá,
    – 21. brit gyalogezred csákója a napoleoni háborúk második feléből, keveset használt, Felföldi Jani 57-es fejére tökéletesen illett, nekem 59-es van de én sem panaszkodtam, hogy szűk, kanadai mester műve,
    – szürke legombolós nadrág, 18-19. század fordulójáról, brit sorgyalogság téli posztónadrágjának replikája, vadász úriembereknek is elegáns viselet lehet, keveset használt, jó vastag anyagból készült, lábszárban(45-ös vádli) nekem jó szoros volt, de feneke olyan jó bő, hogy kétszer is belefértem volna,
    – polgárháborús kulacs, uniós és konföderációs katonának is jó választás,
    – uniós kepi, nem használt, L méret,
    – uniós deréköv, keveset használt, én vagy 100 cm körüli derékbőségnél is használtam,
    – öntőkanál, nem használt,

    Remington 63 ezer Ft
    kenyérzsák 1,5 ezer Ft
    csákó 35 ezer Ft
    legombolós nadrág 12 ezer Ft
    kulacs 4 ezer Ft
    kepi ami valójában forage cap 5 ezer Ft
    uniós deréköv 3 ezer Ft
    öntőkanál (nagyobb és drágább modell) 4 ezer Ft
    eladó továbbá
    Hege-Uberti Colt Navy 48 ezer Ft (kártya 2023-ig)
    Pedersoli Brown Bess, 0 lövéssel, bajonettel+vagy 50 gömböccel, 282 ezer Ft

    Remington ELKELT!

    . Lee Cal.38-as Dupla Gömb forma kb. 500Db lett öntve! Ár: 4.e.Ft. Megvenném ha postai utánvéttel megoldható.

     

    Szevasz!

    Megoldható a te költségedre!

    Hirdetésben megtalálod az elérhetőségemet!  :good:

     

    z.L

    . Lee Cal.38-as Dupla Gömb forma kb. 500Db lett öntve! Ár: 4.e.Ft.
    Megvenném ha postai utánvéttel megoldható.

    Szevasztok! Eladóak az alábbi öntőformák! Lee 415 Gr. cal.54-es Minié.Használat mentes! Ár: 4.e.Ft. Lee Cal.38-as Dupla Gömb forma kb. 500Db lett öntve! Ár: 4.e.Ft. Pedersoli Cal.535-ös dupla forma+fogó! Ár: 15.e.Ft. Brooks Moulds 555.Gr. Cal.451-es forma+fogó! Ár:30.e.Ft. Valamint egy Colt 1860 Army .44-es dob, ASM/Pietta-hoz való ha minden igaz, sosem használtam! Lőkúpok nincsenek elverve, az akasztó sem szántott bele barázdát! Ára: 10.e.Ft. Érd:conqver@gmail.com vagy harminc/kettő895683

     

    Szevasztok!

    A DP Cal.535-ös öntőforma kivételével eladóak még a hirdetett cuccok és a Colt Pótdob!

     

     

    Mellékletek:

    Sziasztok

    Nincs valakinek otthon porosodó .350 vagy .354 öntőformája amitől szívesen megválna?

    T.Urak!
    AColt után már ne érdeklődjetek mert elkelt.


    Kedves Lövészek!
    Eladó Uberti Remington Navy (.36) revolver, 200-250 lövéssel, paranoiásan karbantartott, eredeti lőkúpokkal, MKH kártya 2018.07.31-ig irányár: 75 ezer Ft. Budapesti átvétellel. Érdeklődőknek képeket küldök róla. aruruu@gportal.hu vagy kopkaferi@gmail.com

    továbbá eladó még néhány felszerelési tárgy is:
    – US kenyérzsák (mexikói háború idején használtak hasonlókat), konföderáció lázadóknak ajánlott modell, tört fehér színű vászonból, egy gomb letölt róla, de adok hozzá másik 3 egyforma fémgombot hozzá, 2 ezer Ft
    – 21. brit gyalogezred csákója a napoleoni háborúk második feléből, keveset használt, Felföldi Jani 57-es fejére tökéletesen illett, nekem 59-es van de én sem panaszkodtam, hogy szűk, kanadai mester műve, 40 ezer Ft
    – szürke legombolós nadrág, 18-19. század fordulójáról, brit sorgyalogság téli posztónadrágjának replikája, vadász úriembereknek is elegáns viselet lehet, keveset használt, jó vastag anyagból készült, lábszárban(45-ös vádli) nekem jó szoros volt, de feneke olyan jó bő, hogy kétszer is belefértem volna, 15 ezer Ft
    – polgárháborús kulacs, uniós és konföderációs katonának is jó választás, 5 ezer Ft
    – uniós kepi, nem használt, L méret, 5 ezer Ft
    – uniós deréköv, keveset használt, én vagy 100 cm körüli derékbőségnél is használtam, 4 ezer Ft
    – öntőkanál, nem használt, 5 ezer Ft

    Remington 63 ezer Ft
    kenyérzsák 1,5 ezer Ft
    csákó 35 ezer Ft
    legombolós nadrág 12 ezer Ft
    kulacs 4 ezer Ft
    kepi ami valójában forage cap 5 ezer Ft
    uniós deréköv 3 ezer Ft
    öntőkanál (nagyobb és drágább modell) 4 ezer Ft
    eladó továbbá
    Hege-Uberti Colt Navy 48 ezer Ft (kártya 2023-ig)
    Pedersoli Brown Bess, 0 lövéssel, bajonettel+vagy 50 gömböccel, 282 ezer Ft

    COLT ELKELT!

    Kedves Lövészek!
    Eladó Uberti Remington Navy (.36) revolver, 200-250 lövéssel, paranoiásan karbantartott, eredeti lőkúpokkal, MKH kártya 2018.07.31-ig irányár: 75 ezer Ft. Budapesti átvétellel. Érdeklődőknek képeket küldök róla. aruruu@gportal.hu vagy kopkaferi@gmail.com

    továbbá eladó még néhány felszerelési tárgy is:
    – US kenyérzsák (mexikói háború idején használtak hasonlókat), konföderáció lázadóknak ajánlott modell, tört fehér színű vászonból, egy gomb letölt róla, de adok hozzá másik 3 egyforma fémgombot hozzá, 2 ezer Ft
    – 21. brit gyalogezred csákója a napoleoni háborúk második feléből, keveset használt, Felföldi Jani 57-es fejére tökéletesen illett, nekem 59-es van de én sem panaszkodtam, hogy szűk, kanadai mester műve, 40 ezer Ft
    – szürke legombolós nadrág, 18-19. század fordulójáról, brit sorgyalogság téli posztónadrágjának replikája, vadász úriembereknek is elegáns viselet lehet, keveset használt, jó vastag anyagból készült, lábszárban(45-ös vádli) nekem jó szoros volt, de feneke olyan jó bő, hogy kétszer is belefértem volna, 15 ezer Ft
    – polgárháborús kulacs, uniós és konföderációs katonának is jó választás, 5 ezer Ft
    – uniós kepi, nem használt, L méret, 5 ezer Ft
    – uniós deréköv, keveset használt, én vagy 100 cm körüli derékbőségnél is használtam, 4 ezer Ft
    – öntőkanál, nem használt, 5 ezer Ft

    Remington 63 ezer Ft
    kenyérzsák 1,5 ezer Ft
    csákó 35 ezer Ft
    legombolós nadrág 12 ezer Ft
    kulacs 4 ezer Ft
    kepi ami valójában forage cap 5 ezer Ft
    uniós deréköv 3 ezer Ft
    öntőkanál (nagyobb és drágább modell) 4 ezer Ft
    eladó továbbá
    Hege-Uberti Colt Navy 48 ezer Ft (kártya 2023-ig)
    Pedersoli Brown Bess, 0 lövéssel, bajonettel+vagy 50 gömböccel, 282 ezer Ft

    • iref
    • 2016-01-13-23:00

    T.Urak! Továbra is eladó kihasználatlanság miatt az alábbi néhány fegyverem: -Frontier cal.54 kovás teljes méretű puska kiegészítőkkel 170e Ft -Investarm cal.54 csappantyús egyékes puska kiegészítőkkel 60eFt -Colt 1851 navy revolver 40eFt Érd:(49)413314 vagy visontaig@citromail.hu

    T. Pipás!

    Érdeklődnék, hogy a Colt 1851 navy revolver eladása aktuális-e még?

     

    T. Pipás!
    Érdekelne revolver,holnap telefonon kereslek.

    T.Urak!
    Továbra is eladó kihasználatlanság miatt az alábbi néhány fegyverem:
    -Frontier cal.54 kovás teljes méretű puska kiegészítőkkel 170e Ft
    -Investarm cal.54 csappantyús egyékes puska kiegészítőkkel 60eFt
    -Colt 1851 navy revolver 40eFt

    Érd:(49)413314 vagy visontaig@citromail.hu

    T. Urak!

    Eladó az alábbi 1950-s években gyártott sztetoszkóp. Ideális lőpor töltögetésére is. A bakelit talpból a “gömböc” kitekerhető, menete M10x1, ami megegyezik a DP lőporflaskák menetével, azokba betekerhető. A zárt lőporflaskák kényelmesen tölthetőek a segítségével. Anyaga krómozott sárgaréz, 7 mm átmérő, 140 mm hosszú.

    Ára: 2500 Ft, postával együtt.

    Akit érdekel, ezen a címen bizniszelhet: dora.klenovszki@gmail.com

     

    Mellékletek:

    Kedves Lövészek!
    Eladó Uberti Remington Navy (.36) revolver, 200-250 lövéssel, paranoiásan karbantartott, eredeti lőkúpokkal, MKH kártya 2018.07.31-ig irányár: 75 ezer Ft. Budapesti átvétellel. Érdeklődőknek képeket küldök róla. aruruu@gportal.hu vagy kopkaferi@gmail.com

    továbbá eladó még néhány felszerelési tárgy is:
    – US kenyérzsák (mexikói háború idején használtak hasonlókat), konföderáció lázadóknak ajánlott modell, tört fehér színű vászonból, egy gomb letölt róla, de adok hozzá másik 3 egyforma fémgombot hozzá, 2 ezer Ft
    – 21. brit gyalogezred csákója a napoleoni háborúk második feléből, keveset használt, Felföldi Jani 57-es fejére tökéletesen illett, nekem 59-es van de én sem panaszkodtam, hogy szűk, kanadai mester műve, 40 ezer Ft
    – szürke legombolós nadrág, 18-19. század fordulójáról, brit sorgyalogság téli posztónadrágjának replikája, vadász úriembereknek is elegáns viselet lehet, keveset használt, jó vastag anyagból készült, lábszárban(45-ös vádli) nekem jó szoros volt, de feneke olyan jó bő, hogy kétszer is belefértem volna, 15 ezer Ft
    – polgárháborús kulacs, uniós és konföderációs katonának is jó választás, 5 ezer Ft
    – uniós kepi, nem használt, L méret, 5 ezer Ft
    – uniós deréköv, keveset használt, én vagy 100 cm körüli derékbőségnél is használtam, 4 ezer Ft
    – öntőkanál, nem használt, 5 ezer Ft

    Szevasztok! Eladó egy EA marking mentes PH csöves P58-as Enfield! Keveset használt, újszerű állapotban! EA Whitworth hátsó irányzékkal! MKH 2017.04.03.-ig érvényes! Apró szépséghibája, hogy tisztításkor a csőfarból engedi a vizet! Ár:120.e.Ft.

    Kedves Conqver!

     

    Kérlek írd meg, – akár nekem privátban, akár itt a fórumon -, hogy mi ennek a puskának a gyártási száma! Nagyon fontos lenne.

    Üdv,

    Jeney Zoli

    jeney.zoltan@t-online.hu

15 bejegyzés megtekintése - 1,321-1,335 / 2,052

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.