Történelmi fegyverek, lőszertöltés, vadászat
15 bejegyzés megtekintése - 1,186-1,200 / 2,051
  • Eladóak az alábbi revolverek! Original HEGE-UBERTI 1851 Colt Navy Cal.36-os revolver. A közel 41 éves revolver nagyon szép esztétikai és műszaki állapotban van. Érvényes MKH 2024.08.28-ig Ár:60.e.Ft Uberti Colt 1849 Pocket Cal.31 Csőhoszz: 4″ Charcoal Blue felületkezeléssel, ami a dob egy részén matt.Ettől eltekintve hibátlan állapotban.A gyári próbalövésen kívül nem volt használva. Dobozában és 200 Db Cal.315-ös lövedékkel, MKH nélkül! Igazi kis ékszer ! Ár:50.e.Ft. Érd:30/kettő89öt683 vagy conqver@gmail.com

     

    Colt Pocket Foglalva! :yahoo:

    Eladóak az alábbi revolverek! Original HEGE-UBERTI 1851 Colt Navy Cal.36-os revolver. A közel 41 éves revolver nagyon szép esztétikai és műszaki állapotban van. Érvényes MKH 2024.08.28-ig Ár:60.e.Ft Uberti Colt 1849 Pocket Cal.31 Csőhoszz: 4″ Charcoal Blue felületkezeléssel, ami a dob egy részén matt.Ettől eltekintve hibátlan állapotban.A gyári próbalövésen kívül nem volt használva. Dobozában és 200 Db Cal.315-ös lövedékkel, MKH nélkül! Igazi kis ékszer ! Ár:50.e.Ft. Érd:30/kettő89öt683 vagy conqver@gmail.com

     

    Hege Colt 1851 Navy Foglalva!

    Eladóak az alábbi revolverek!

    Original HEGE-UBERTI 1851 Colt Navy Cal.36-os revolver.

    A közel 41 éves revolver nagyon szép esztétikai és műszaki állapotban van.

    Érvényes MKH 2024.08.28-ig

    Ár:60.e.Ft

    Uberti Colt 1849 Pocket Cal.31

    Csőhoszz: 4″

    Charcoal Blue felületkezeléssel, ami a dob egy részén matt.Ettől eltekintve hibátlan állapotban.A gyári próbalövésen kívül nem volt használva.

    Dobozában és 200 Db Cal.315-ös lövedékkel, MKH nélkül!

    Igazi kis ékszer !

    Ár:50.e.Ft.

    Érd:30/kettő89öt683 vagy conqver@gmail.com

    Mellékletek:

     

    Kedves Lövésztársak!

    Eladó Uberti Remington, NMA 1858 cső: 8″  cal: .44. MKH 2015 10. 20. tól. 10 év. Nem lőttem vele, mert nincs hol. Eredeti csomagolásban. 86500 Magyar Forint.

    Kapszli.hu viszonteladónál vettem, 2015. 11. 04. számla is meg van.

    Érdeklődni: szityman kukac gémail pont kom.

     

    Mellékletek:

    Sosem használt gyűjteménydarab Colt Walker (ár: 90.000 FT) és Queen Anne (ár: 90.000 Ft) eladó! Esetleg valami csere érdekel, ami nekem nincs.
    Elérhetőség: palfy.laszlo@t-online.hu

    Mellékletek:

    Szevasztok!

    Eladó egy Pedersoli Pennsylvania Dixie Cal.45

    Ez még a régebbi típus, csappantyúvédő nélküli változat!

    Érvényes MKH-val 2023.08.27-ig

    Esztétikailag szép állapotban.

    Egyetlen hibája, hogy a gyorsító nem akad meg!

    Ez eladás oka mégsem ez, hanem túl hosszú nekem és ezért szeretnék egy rövidebb puskát!

    Ára:130.e.Ft.

    Érd:30/kettő8kilenc5683 vagy conqver@gmail.com

     

     

    Mellékletek:

    Sziasztok!

    Ha van valakinek eladó cserélhető inzertes,zárt első irányzéka puskára,az ne habozzon jelentkezni az alábbi elérhetőségeken: 06-hetven-ötnegyvenkettő-1966, ill: andrasbiter@gmail.com-címen.

    Sportbaráti üdvözlettel: Biter Andris ;-)

    Szevasztok! Eladó egy szép állapotban lévő D.Pedersoli Brown Bess Cal.75-ös karabély. 2016.12.05.-ig Érvényes műszaki kártyával. Maga a fegyver 2001-es gyártás, hibátlan csővel. Adok hozzá: kb.130 Db gömblövedéket, 100-100 Db tapaszt (0.35/0.30), 5 Db új kovát, startert, Töltő-tisztító Jag-et és egy házi készítésű serpenyő seprűt. Ár:180.e.Ft. Érd: +3630/kettő895683 vagy conqver@gmail.com

     

    .45-ös DP Kentucky-t beszámítok!

    Ardesa Parker of London, kovás és perkussziós, mindkét módon összerakható és használható, ideális sporteszköz szabadidős lövésznek. Mindkét cső huzagolt .44-es, ugyanazzal a fojtással és golyóval használható. A perkussziós összeállítással a magyarországi elöltöltős hőskorban a felvidéken rendezett ( Tallós, 2001-es ) „undergroud OB“-t is ezzel nyertem meg 93 körrel, tehát a fegyver nagyon jó. Pontos töltet paramétereket adok hozzá, amivel a fegyver 10-es szórást tud. 90.000 Ft

    Keress privátban a pergerg48 kuki gmail pont com-on

    • Samy
    • 2016-04-06-08:18

    Üdvözlök mindenkit,

    Akit érdekel a képen látható tomahawk jelentkezzen: senko.sandor@gmail.com vagy 0630/760-55-67.

    A kovácsolt acélpengén nyomokban láthatóak a kovácsolás rusztikus nyomai, ami szerintem, csak emeli a látványt. A fej pipázásra alkalmas, ámbár a faragott és kezelt cédrus nyél nincs pipázásra alakítva.

    Mellékletek:

    T. Hölgyek, Urak !

    Csak mint info: a Hakko távcsöe, a Frontier kovás és perkussziós lakat + Frontier tus már elkelt, (a távcsöere már van egy + várakozó, ha a vevöe mégis visszakozna), tehát akit mégis érdekel, az ezekre várakozóra még jelentkezhet, de komolynak néznek ki a vevöek.

    T. Saussente, mailt küldök !

    Üdv

    JW

    Szia!

    Akkor, hogy tudjunk privátban csevegni kérlek írj a saussente@gmail.com-ra

    Üdv a Sporttársaknak !

    Tehát akit érdekel, és még képeket szeretne, írjon nyugodtan.
    Részleteket privát mailben megbeszéljük.
    Üdv
    JW

    SAUER Easy Style lövészcipő ISSF és MLAIC maroklőfegyveres szabályok szerint, számozás szerint 44-es, de egy kicsit kisebb, inkább 43,5-es, ajándékba kaptam, és mivel nekem kicsi volt, ezért soha nem használt, eredeti csomagolásban. ( Jelenlegi új ára : 175 €, Ha olyan veszi, akivel egy csapatban lövünk az idei VB-n, annak még extra adok az árból kedvezményt ! ) 30.000 Ft

    Mellékletek:

    Hensel öntőforma papírtapaszolt lövedékhez, .433 kaliberű, 32 mm hosszú kb. ~480 graines lövedékhez, eredeti .450-es Tryon és Gibbs puskákhoz való, Almay Gabi által keveset használt, jó állapotú. (Az enyém .458-ra lett áthúzva, ezért eladó ez) 30.000 Ft

    Mellékletek:
15 bejegyzés megtekintése - 1,186-1,200 / 2,051

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.