Történelmi fegyverek, lőszertöltés, vadászat
15 bejegyzés megtekintése - 796-810 / 2,052
  • Üdv! Keresek eladó 18. századi Angol katonai jelmezt.

    Esetleg nem tud valaki egy olyan személyt aki árul ilyesmit vagy egy jó jelmeztervezőt?

    Néztem Ebay-en de nem igazán találtam megfelelőt.
    (Link)

    Uraim!

    Tartottam egy előadást 1848-ról, és kaptam érte egy rakás kifőzött, barkácsolásra előkészített, emberes méretű, jó minőségű szürkemarha szarut. Ha kell valakinek ilyesmi, ne habozzon, van pár ezerér’ darabja. Nagyok, 50-60 cm-es farabok, de kisebbre persze lehet vágni.

    Üdv

    SC

    Tisztelt Urak!

    Amerikai polgárháborús sátrat szeretnék vásárolni.

    Németh Balázs mondta, hogy az Ebay-en is van, de először körbe akartam itt kérdezni, hátha valakinek van amitől megválna.

    Köszönettel:

    Nagy Miklós

    Tel: 06-20-772-1255

     

    Sziasztok! :bye: Esetleg valakinek van eladó Brown Bess muskétája ?

    Üdv! Brown Bess karabély nem lenne megfelelő?

    Üdv! Érdekelhet , de gyalogsági muskétának jobban örülnék.

    Milyen állapotban van ?

    Tud képet küldeni a következő email címre ? : louisstrategy@gmail.com :good:

    • Samy
    • 2017-05-15-07:11

    Üdvözlök mindenkit, Utolsó darab, Remingtonhoz is. 10.000,-Ft 0630/760-55-67

    Szia!

    Megvan még? Érdekelne! Colt Army-hoz kellene ahhoz jó?

    Babits

    Igen, jó ahhoz is, az szolgált minta gyanánt és még meg is van.
    senko.sandor@gmail.com
    0630/760-55-67

    Várom hívásod, leveled.

    Üdvözlök mindenkit, Utolsó darab, Remingtonhoz is. 10.000,-Ft 0630/760-55-67

    Szia!

    Megvan még? Érdekelne! Colt Army-hoz kellene ahhoz jó?

    Babits

     

    Tisztelt Lövésztársak!

     

    Kihasználatlanság miatt eladóvá vált ősszel vásárolt Remington 1858 NMA revolverem.  8″ csőhosszal, kb 80 lövéssel.

    Ára kereken 100000Ft.    https://rcpilot.hu/gall/egyeb/1147/20170513201843/revko.html

    Érdeklődni csipisanyi@freemail.hu  06 20 2 698 690

    Tisztelt Lövésztársak,

    Fájó szívvel ugyan, de eladnám Pedersoli GIBBS .45-ös kaliberű puskámat kihasználatlanság miatt. A fegyver 2016-ban Svájcban fel lett fúrva .457-esre, ( 130.000,- Ft )-ért, és azóta csak a 2016-os OB-n és a Világbajnokságon lőttem vele. 100 m-en feltámasztva kereszt tapasszal, zsírzóhorony nélküli lövedékkel, SWISS No.3-as lőporral, minden lövés után kihúzva, lyukba-lyukat lő. Van hozzá egy hamis csőszáj is a kereszt tapasz miatt. A .457-es zsírzó hornyos Postell lövedékkel hasonló módon működik. Sajnos, fekve, fegyverszíjat használva sem tudom ezt a szórásképet produkálni, és mivel gyakorolni sincs időm, így szívesen adnám olyan valakinek, aki kamatoztatni tudná a fegyver precizitását. Az ára 350.000,- Ft, irányár ugyan de sok alkudozási lehetőség nincs benne, mivel nem minden áron eladó, ugyanis sok élmény köt hozzá.

    Érdeklődni a 06-30-204-8982-es telefonon lehet, kérésre fotót küldök.

    Üdvözlettel,

    Csiszár Csaba

    Sziasztok! :bye: Esetleg valakinek van eladó Brown Bess muskétája ?

    Üdv! Brown Bess karabély nem lenne megfelelő?

    Sziasztok! :bye: Esetleg valakinek van eladó Brown Bess muskétája ?

    Tisztelt Lövésztársak,

    Eladnám .45-ös kaliberű csappantyús Pedersoli Frontier  puskámat. A hátsó irányzék egy állítható Lyman irányzékra lett cserélve, de természetesen az eredetit is adom mellé. A “csomag” része még egy Lee öntőforma és egy csomag 0.25 Vorderlader-shop-os tapasz amikkel pontos a puska.  Képeket emailben tudok küldeni.

    Ára:130 000 ft

    Elérhetőség: lopeti@t-online.hu

    Üdvözlettel,

    Lovas Péter

     

     

     

    +Képek

    Mellékletek:

    Szevasztok!

    Eladó egy Antonio Zoli Zouave cal.58-as hadipuska.Szép állapotban, külsején használatából eredő karcokkal.

    A fegyver 1970-es gyártás!Műszaki 2027.04.26-ig érvényes.

    Egyetlen hibája a félállás.

    Adok még hozzá egy Pakisztáni repro, Zouave bayonettet egy kaliberező matricát+lőkúpot!

     

    A bayonett pengéje kicsit lóg, bőven javítható!

    Érd:+36302895683 vagy conqver@gmail.com

    Ár:140.e.Ft.

    Aki nem alkuszik kap ajándékba egy C.S. kulacsot!

    Mellékletek:
    • LQ
    • 2017-05-08-15:36

    Még képek…

    Mellékletek:
    • LQ
    • 2017-05-08-15:31

    Eladó egy 2 pántos Euroarms Enfield. Patika állapot kívül-belül. Műszaki 2021.-ig. Keveset használt, kb. 300 lövés van a csőben. Egyetlen változtatás: a nézőke létrája kb. 1 mm-rel el van tolva jobbra, de így legalább alsó-széle-közepére lehet vele célozni. :) Ára: 180e. harminc341nulla458

    Üdv: LQ

    Mellékletek:
15 bejegyzés megtekintése - 796-810 / 2,052

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.