Történelmi fegyverek, lőszertöltés, vadászat
15 bejegyzés megtekintése - 781-795 / 2,052
  • Uraim! Képek a szarukól. Darabja 4e Ft, mindegyik hibátlan, nicns repedés ilyesmi. Méretük 40-50 cm.

    Szia Balázs! Az efyikre vevő vagyok. (Rád bízom a választást) Tedd lécci a többihez! kösz., János

    Uraim! Képek a szarukól. Darabja 4e Ft, mindegyik hibátlan, nicns repedés ilyesmi. Méretük 40-50 cm.

    Ha holnap bemegyek a kapszliba még találok ott ezekből 1 darabot? Üdv Nagy Attila 06204167293

    Szervusz Attila! Ha délután 2 után jössz, akkor igen. Üdv Balázs

    Bocsánat! 4 után! Balázs

    Uraim! Képek a szarukól. Darabja 4e Ft, mindegyik hibátlan, nicns repedés ilyesmi. Méretük 40-50 cm.

    Szia Balázs! Az efyikre vevő vagyok. (Rád bízom a választást) Tedd lécci a többihez! kösz., János

    Uraim! Képek a szarukól. Darabja 4e Ft, mindegyik hibátlan, nicns repedés ilyesmi. Méretük 40-50 cm.

    Ha holnap bemegyek a kapszliba még találok ott ezekből 1 darabot? Üdv Nagy Attila 06204167293

    Szervusz Attila!

    Ha délután 2 után jössz, akkor igen.

    Üdv

    Balázs

    Uraim! Képek a szarukól. Darabja 4e Ft, mindegyik hibátlan, nicns repedés ilyesmi. Méretük 40-50 cm.

    Marhapöri, szürkéből? :yahoo:

    Uraim! Képek a szarukól. Darabja 4e Ft, mindegyik hibátlan, nicns repedés ilyesmi. Méretük 40-50 cm.

    Szia Balázs! Az efyikre vevő vagyok. (Rád bízom a választást) Tedd lécci a többihez! kösz., János

    Uraim! Képek a szarukól. Darabja 4e Ft, mindegyik hibátlan, nicns repedés ilyesmi. Méretük 40-50 cm.

    Ha holnap bemegyek a kapszliba még találok ott ezekből 1 darabot?

    Üdv Nagy Attila

    06204167293

    Uraim! Képek a szarukól. Darabja 4e Ft, mindegyik hibátlan, nicns repedés ilyesmi. Méretük 40-50 cm.

    Szia Balázs!  Az efyikre vevő vagyok. (Rád bízom a választást) Tedd lécci a többihez! kösz., János

    Uraim! Képek a szarukól. Darabja 4e Ft, mindegyik hibátlan, nicns repedés ilyesmi. Méretük 40-50 cm.

     

    Mellékletek:
    • LQ
    • 2017-05-20-20:04

    Tisztelt Lövésztársak!

    Eladó egy 2 pántos Euroarms Enfield. Kifogástalan állapotban van kívül-belül. 2011.-es évjárat, műszaki kártya van. Keveset használt, kb. 300 lövés van a csőben. Egyetlen változtatás: a nézőke létrája kb. 1 mm-rel el van tolva jobbra, de így legalább alsó-széle-közepére lehet vele célozni. :) Ára: 180e. harminc341nulla458

    Üdv: LQ

    Mellékletek:

    Szevasztok! Eladó egy Antonio Zoli Zouave cal.58-as hadipuska.Szép állapotban, külsején használatából eredő karcokkal. A fegyver 1970-es gyártás!Műszaki 2027.04.26-ig érvényes. Egyetlen hibája a félállás. Adok még hozzá egy Pakisztáni repro, Zouave bayonettet egy kaliberező matricát+lőkúpot! A bayonett pengéje kicsit lóg, bőven javítható! Érd:+36302895683 vagy conqver@gmail.com Ár:140.e.Ft. Aki nem alkuszik kap ajándékba egy C.S. kulacsot!

     

    Szevasztok!

    A puska ára módosítva 120.e.Ft-ra!

    Bayonett külön 15.e.Ft.

     

     

    Mellékletek:

    Csappantyús hosszúpuskát keresek. Használt, érvényes MKH kártyával rendelkező érdekel. Kaliber végülis mindegy, .45, .50.,.54 is jöhet.

    Konkréten ezek közül keresnék egyet:

    -DP Kentucky, Frontier, Scout

    -Armi Sport Kentucky/Kentuckian

    -esetleg Investarm Great Plain Hawken (más Hawken nem)

    Fényképes ajánlatokat ide küldjetek kérlek:

    vyscag kukac gmail pont com

     

     

    Üdv! Keresek eladó 18. századi Angol katonai jelmezt. Esetleg nem tud valaki egy olyan személyt aki árul ilyesmit vagy egy jó jelmeztervezőt? Néztem Ebay-en de nem igazán találtam megfelelőt. (Link)

     

    Ebay-en láttam, milyen re gondoltál? (Brit, függetlenségi háborús, skót, stb)

    Küldök képeket, és ha választasz, elküldöm DPD-vel.

    Tisztelt Lövésztársak, Hagyományőrzők!

    Felkínálom eladásra Pedersoli 1798 Austrian muskétámat. A fegyver 2025-ig érvényes MKH tanúsítvánnyal rendelkezik.

    Eddig kb. 50 lövés ment ki belőle lövedékkel és ugyanannyi csak töltettel hagyományőrzés közben. A fegyverhez adok egy hozzávaló korabeli fehér replika fegyverszíjat , egy replika bajonettet, lövedékeket, kovákat és egy zacskó 0.38-as tapaszt.

    A puska irányára: 300000 ft.

    Képeket kérésre tudok küldeni.

    Elérhetőség: lopeti@t-online.hu

    Tisztelettel,

    Lovas Péter

    Uraim! Tartottam egy előadást 1848-ról, és kaptam érte egy rakás kifőzött, barkácsolásra előkészített, emberes méretű, jó minőségű szürkemarha szarut. Ha kell valakinek ilyesmi, ne habozzon, van pár ezerér’ darabja. Nagyok, 50-60 cm-es farabok, de kisebbre persze lehet vágni. Üdv SC

    Engem érdekelne. Mikor, és hol lehet megnézni? 1966nap@gmail.com 06204167293

    Szia! Beviszek párat a Kapszliba holnap. üdv Balázs

    Sajnos az nekem kiesik nagyon.

    Uraim! Tartottam egy előadást 1848-ról, és kaptam érte egy rakás kifőzött, barkácsolásra előkészített, emberes méretű, jó minőségű szürkemarha szarut. Ha kell valakinek ilyesmi, ne habozzon, van pár ezerér’ darabja. Nagyok, 50-60 cm-es farabok, de kisebbre persze lehet vágni. Üdv SC

    Engem érdekelne. Mikor, és hol lehet megnézni? 1966nap@gmail.com 06204167293

    Szia! Beviszek párat a Kapszliba holnap. üdv Balázs

    Sajnos az nekem nagyon kiesik.

     

    Uraim! Tartottam egy előadást 1848-ról, és kaptam érte egy rakás kifőzött, barkácsolásra előkészített, emberes méretű, jó minőségű szürkemarha szarut. Ha kell valakinek ilyesmi, ne habozzon, van pár ezerér’ darabja. Nagyok, 50-60 cm-es farabok, de kisebbre persze lehet vágni. Üdv SC

    Engem érdekelne. Mikor, és hol lehet megnézni? 1966nap@gmail.com 06204167293

    Szia! Beviszek párat a Kapszliba holnap. üdv Balázs

    Uraim! Tartottam egy előadást 1848-ról, és kaptam érte egy rakás kifőzött, barkácsolásra előkészített, emberes méretű, jó minőségű szürkemarha szarut. Ha kell valakinek ilyesmi, ne habozzon, van pár ezerér’ darabja. Nagyok, 50-60 cm-es farabok, de kisebbre persze lehet vágni. Üdv SC

    Engem érdekelne.

    Mikor, és hol lehet megnézni?

    1966nap@gmail.com

    06204167293

     

15 bejegyzés megtekintése - 781-795 / 2,052

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.