Történelmi fegyverek, lőszertöltés, vadászat
15 bejegyzés megtekintése - 571-585 / 2,052
  • Kedves Fórumozók!

    Vásárolnék egy jó állapotú Uberti 1851 Colt Navy .36 revolvert, reális áron, melynek a billentyűvédője hátul szögletes.
    E-mail címem: orsaihenrikkukacgmail.com
    Üdvözlettel:
    Henrik :good:

    Billentyuvedo????? :wacko: talan satorvas lesz az…. B-)

    Kedves Fórumozók!

    Vásárolnék egy jó állapotú Uberti 1851 Colt Navy .36 revolvert, reális áron, melynek a billentyűvédője hátul szögletes.
    E-mail címem: orsaihenrikkukacgmail.com
    Üdvözlettel:
    Henrik :good:

    Kedves Lövésztársak! Eladósorba került két revolverem plusz tartozékaik. Egy Ruger Old Army 7,5″ rozsdamentes kifogástalan állapotban, illetve egy olasz 1851 Colt Navy. Sajnos a colt márkáját nem tudom beazonosítani, nincs feltüntetve rajta sehol, illetve nem szép állapotú. Kicsit megkopott a dobon a festés iletve a dobmegakasztó összekarcolta a dobot. Ennek tudatában nem is kérnék sokat érte. Érdeklődni a +36/30 198 – negyvenöt harminchárom illetve a hun240sx@gmail.com -email címen lehet. Kérésre természetesen mindenről tudok képet küldeni. Tartozékként tudok ajánlani mellé övre fűzhető marhabőr tokot, tisztítószettet, lövedéket, hordozó táskát.

    A Colt elkelt, ezúton is köszönöm!

    Kedves Lövésztársak!

    Eladósorba került két revolverem plusz tartozékaik.

    Egy Ruger Old Army 7,5″ rozsdamentes kifogástalan állapotban, illetve egy olasz 1851 Colt Navy. Sajnos a colt márkáját nem tudom beazonosítani, nincs feltüntetve rajta sehol, illetve nem szép állapotú. Kicsit megkopott a dobon a festés iletve a dobmegakasztó összekarcolta a dobot. Ennek tudatában nem is kérnék sokat érte.

    Érdeklődni a +36/30 198 – negyvenöt harminchárom
    illetve a hun240sx@gmail.com -email címen lehet.

    Kérésre természetesen mindenről tudok képet küldeni.

    Tartozékként tudok ajánlani mellé övre fűzhető marhabőr tokot, tisztítószettet, lövedéket, hordozó táskát.

     

     

    Van. Szerdán viszem.

    Van valakinek néhány darab eladó 15-18 mm széles pisztoly kovája? Kifogytam és ekkorát sehol nem kapok a hétvégéig! :(

    Szevasztok!

    Szerető gazdáját keresi egy A.Zoli Zouave hadipuska .58-as, továbbá egy D.Pedersoli 1858 Enfield .577-es hadipuska.

    Előbbi 1970-es gyártás, szép állapotban.Utóbbi, újszerű állapotban, keveset használt.

    A.Zoli Zouave 120.e.FT

    D.Pedersoli 1858 Enfield 250.e.Ft.

    Aki mindet elviszi, adok a Zouave mellé egy hibátlan, pakisztáni repro bajonettet.

    Csere/beszámítás érdekel: 1859 Sharps CArbine !

    Részletek, bővebb info a #45007-es és a #45014-es hiretésekben vagy conqver gmail.com tel:+3630/kettő8kilenc5683

    NAgyobb felbontású képek az alábbi link valamelyikére kattintva! ZOUAVE ENFIELD

     

    Én sem azért adtam el, mert nem jó,csak szerénységből.Négy kovás puska csak elég lesz és a DP Kentucky legalább ilyen jó.És tulajdonképpen egy kovás muskétára is nagy szükségem lenne.

    “Ápolttárs” -Pompás megfogalmazás!!!😁😁😁

    Üdvözletem!

    Érdeklődnék, hogy volna e valakinek eladó, használt Uberti 1873 Cattleman .44, steel revolvere.

    email: horvathtamasagrolabor@gmail.com

    Köszönöm!

     

    Mellékletek:

    Én sem azért adtam el, mert nem jó,csak szerénységből.Négy kovás puska csak elég lesz és a DP Kentucky legalább ilyen jó.És tulajdonképpen egy kovás muskétára is nagy szükségem lenne.

    A kovás jager eladva. Köszönöm a lehetőséget a Kapszlinak.

    Aki megvette, nem fog csalódni benne! Nagyszerű puska mind lövészetre, mind vadászatra. Nekem örök szerelem.

    A kovás jager eladva.
    Köszönöm a lehetőséget a Kapszlinak.

    Tisztelt Urak és Ápolt társak!
    Fájó szívvel tudatom azokkal akik szeretik a kovás puskát, hogy eladó 1ik kedvencem:DP .54 kovás jager puskám.
    Ennek oka, hogy még jobban fáj a szívem egy dupla kovás sörétesre,és még nem óhajtok meghalni szívfájdalomban.Mióta a megláttam itt a Kapszlin idegállapotba vagyok.
    alku nélkül 220ezer ft.
    husz 2345445
    Holnap viszem Gyálra vagy Újpesten lehet még elérni délután 6-8 óráig.

    Tisztelt Mindenki! 22.5X24.5-ös lőlapokat hozzám fújt a szél, úgy 65 kilót. Ha valakit érdekel, 1000Ft/300db. (üzleti ár harmada).

    Ja és az elérhetőségem, 1966nap@gmail.com vagy 062041672kilencvenhárom.

    vastag karton papír, még a KISZ korszakból.

    Tisztelt Mindenki!

    22.5X24.5-ös lőlapokat hozzám fújt a szél, úgy 65 kilót.

    Ha valakit érdekel, 1000Ft/300db. (üzleti ár harmada).

     

15 bejegyzés megtekintése - 571-585 / 2,052

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.