Történelmi fegyverek, lőszertöltés, vadászat
15 bejegyzés megtekintése - 331-345 / 2,052
  • próba: nem lehet bejegyzést írni?

    Képek az A. B. 1861 Coltról, 1861 Colt

    Szevasztok!

    Andreas Baumkircher Colt Navy 1861

    Lövésmentes, abszolút újszerű állapotban.

    – Sütése, finom precíz

    – Eichelberger cső

    -Cal. 36

    – 400db. 38-as Rb.

    – Peli 1500 ládában

    – Mkh 2028.07.10-ig érvényes

    http://baumkircher.at/Pd.aspx?lang=en&Pid=23

    Bővebb infó a fenti linken.

    Képeket mailben küldök!

    Érd: conqver@gmail.com vagy 30/289öt6nyolc3

    Ára : 550.e.ft. ( új ára 1990eur)

    D.P. 1861 Springfield Cal.58 Szép és megkímélt állapotban!Egyszer eldőlt és a bal oldalán, lett pár bemélyedés ( fotókon jól látható), fája nem repedt, nincs rommá karcolva. 2015-ös OB-n 93-kört lőttem vele, ami a 2-ik helyhez volt elég Józsi ‘bá mögött :-) MKH. 2021.10.19-ig érvényes Ami jár hozzá, profi Minié lövedék ( VZ ) : 12 doboz 577.545 , 1 doboz 577.310 , 4 doboz 577.665 , 2 doboz ( Kapszlis ) 577.566 grs PH ( 950db összesen ) -Komplett kaliberező szettek : Cal. 58-578/Cal.577-576 -Zsírzófejek : Cal.58/.577 -Lőkúpok: 4mm (acél) , 4mm (berilium-bronz) , 6mm-es startpatronos és egy gyári muskéta lőkúp Ár: 250.E.Ft Érdeklődni +3630/289-56-nyolc3 vagy conqver@gmail.com Nagy felbontású képek : 1861 Springfiled+1859 Sharps Cavalry Karabély Sharps Karabély és Anderson elkelt!!!

    Kedves Lövésztársak !!! Az előbbiekben meghirdetett 54.cal Frontier Carabine ELKELT !!! sok sikert az új tulajdonosnak !!! Baráti üdvözlettel AL.

    Üdv!

    Eladó standard Pedersoli Mortimer .54 kovás puska, lövésmentes, teljesen új állapotban és egy .45-ös kovás Scout, ugyan olyan állapotban. Kb. 8 évig érvényesek a kártyáik. E-mailben tudok képeket küldeni, de ahogy mondtam, hibátlanok! Mortimer (200e Ft), Scout (100e Ft) Elérhetőségem: pataki.dani@freemail.hu  70/215-6467

    Sziasztok!

    Eladó egy 5,5″ stainless Uberti 1873 Cattleman 357magnum-ból (https://kapszli.hu/product/uberti-1873-cattleman-stainless-55-357mag-3/) átalakított gumiképes gáz-riasztó revolver.  Némi használat jelei természetesen látszanak rajt (éles korából maradhatott néhány karc, de szemmel láthatóan előző tulajdonosa is vigyázott rá, én kb. egy doboz patront lőttem el vele), az átalakítás esztétikailag kifogásolhatatlan, gumival is feltűnően pontos, ritkán látni ennyire szépen megcsinált darabot.  A műszaki kártyája 2024 03. 10-ig érvényes. Mivel ehhez nem kell lőtérre vonulni, akár a garázsban is kipróbálható.  Az ára: 235.000 Ft.  Nem anyagi nehézség miatt adom el, tehát nem igazán alkuképes az ár, figyelembe véve azt is, hogy már 300e. felett láttam sima feketét átalakítva ott ahol ezt vettem. Hely: Zalaszentgrót térsége,  elérhetőség: cal45sharps kukac frímélponthu. A mailban írok telefont, képet is küldök.

    Tanulva pár régebben eladott tárgyaim hírdetéséből: Nem “teszem el”, magánszemély vagyok nem bolt. Több érdeklődő esetén azé lesz aki előbb jön érte, természetesen ha ideszól az érdeklődő, hogy indul megnézni, addig fenntartom számára.

    • eder
    • 2019-04-13-17:04

    Tisztelt Fórumozók! Megvételre keresek .36-os töltő-tisztító jag-et és lövedék kihúzót azonos csavarmenettel rendelkező fém töltő-tisztító pálcával együtt, vagy a felsorolt eszközöket is tartalmazó kedvező árú töltő-tisztító szettet .36-os Colt 1851 Navy revolverhez. (Az e-mail címem: ervinder1@freemail.hu) További szép napot mindenkinek.

    1. üdv! Egy Le Mat revolvert szerettem volna rendeltetni az egunról.De már csak holnapig lehet licitálni.Valószínűleg 400 -500 euró lesz a vége.

     

    sajna az nincs. Egy Remin van, talán eladó

         Én vettem volna egy dioptert ,azt sem mondták hogy bakfitty ! Erről ennyit ! :negative:

    Üdv! Írtam a kapszli infon egy levelet,hogy rendelnének e számomra egy revolvert.De még annyi válasz sem volt,hogy menj a sóhivatalba,vagy máshova. Nekik nincs jutalék én meg másra is elkölthetem a pénzt,így megy ez manapság.

    Érdekes olvasni, hogy már így is leáldozóban van a kapszli csillaga, de első körben szerintem ne legyünk borúlátóak, lehet, hogy csak a mail nem érkezett meg, vagy a plugin amit frissíteniük kell :) :) Na jó, ismét ne legyek genyó és írok egy pozitív változást: a https://www.kapszli.hu topicban írt utolsó hozzászólásom óta a képek nagyrésze látszik. Azóta vettem is egy szépséget, -igaz nem itt :(.

    üdv!
    Egy Le Mat revolvert szerettem volna rendeltetni az egunról.De már csak holnapig lehet licitálni.Valószínűleg 400 -500 euró lesz a vége.

    Üdv! Írtam a kapszli infon egy levelet,hogy rendelnének e számomra egy revolvert.De még annyi válasz sem volt,hogy menj a sóhivatalba,vagy máshova. Nekik nincs jutalék én meg másra is elkölthetem a pénzt,így megy ez manapság.

    milyen revkót szeretnél venni?

     

    Üdv!
    Írtam a kapszli infon egy levelet,hogy rendelnének e számomra egy revolvert.De még annyi válasz sem volt,hogy menj a sóhivatalba,vagy máshova.
    Nekik nincs jutalék én meg másra is elkölthetem a pénzt,így megy ez manapság.

    Érdekes olvasni, hogy már így is leáldozóban van a kapszli csillaga, de első körben szerintem ne legyünk borúlátóak, lehet, hogy csak a mail nem érkezett meg, vagy a plugin amit frissíteniük kell :) :) Na jó, ismét ne legyek genyó és írok egy pozitív változást: a https://www.kapszli.hu topicban írt utolsó hozzászólásom óta a képek nagyrésze látszik. Azóta vettem is egy szépséget, -igaz nem itt :(.

    Üdv!
    Írtam a kapszli infon egy levelet,hogy rendelnének e számomra egy revolvert.De még annyi válasz sem volt,hogy menj a sóhivatalba,vagy máshova.
    Nekik nincs jutalék én meg másra is elkölthetem a pénzt,így megy ez manapság.

    • Tuco
    • 2019-04-11-20:17

    Tisztelt Lövésztársak!

    Eladnám vagy cserélném a képeken látható Contico fegyverkoffert. Nekem a sharps quigley pont belefért szóval 34col csőhosszig tuti jó mindenhez. 2 puska is belefér. Csere érdekelne lőszertöltő vagy golyóöntő cuccokra megbeszélés szerint. Sajnos ide nem engedett feltölteni képet de emailben tudok küldeni és a facebookos black powder csoportban meg lehet nézni. Érdeklődni a 20/239-7716 telefonon vagy a tuco19780107@gmail.com emailcímen lehet.

    Ár: 10 000Ft

    Mellékletek:
15 bejegyzés megtekintése - 331-345 / 2,052

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.