Történelmi fegyverek, lőszertöltés, vadászat
15 bejegyzés megtekintése - 181-195 / 2,052
  • A 435 öntőforma elkelt, köszönöm az érdeklődést!

    Sziasztok!

    Eladó Pedersoli acél 435 (11.05 mm) dupla öntőforma, egy alkalommal volt használva.
    Ára: 17000 Ft + posta
    Érdeklődni vfecasz@gmail.com, tel:+36308620575

    Még több kép.

    Mellékletek:

    Sziasztok!

    Eladó Pedersoli acél 435 (11.05 mm) dupla öntőforma, egy alkalommal volt használva.
    Ára: 17000 Ft + posta
    Érdeklődni vfecasz@gmail.com, tel:+36308620575

    Mellékletek:

    A képek:

    Mellékletek:

    Tisztelt sporttársak!
    Célszerűségi okokból alacsonyabbra cseréltem, ezért eladó egy Pedersoli diopteres irányzék.
    ( A képeken a magasabb. )
    Irányár: 20.000 Ft.
    tel.:06/30/211-2247
    email.: madar71@freemail.hu

    Sziasztok,

    Érdeklődnék, hogy van-e valakinek eladó Ruger Old Army elöltöltős revolvere, csak jó állapotú fegyver érdekel. Elérhetőség: omykron.m@gmail.com

    • DT
    • 2020-04-30-11:33

    Üdv! Van egy eladó tartalékcső Colt 1851 Navy elöltöltős revolverhez. Akit érdekel itt érdeklődhet: pigoleslie@gmail.com

    Ill. csere is érdekel hatástalanított Cz45-re.

    • DT
    • 2020-04-30-11:24

    Üdv! Van egy eladó tartalékcső Colt 1851 Navy elöltöltős revolverhez. Akit érdekel itt érdeklődhet: pigoleslie@gmail.com

    Mellékletek:

    Kapszli társasági vadászkoffer

    Szia! Tennél fel róla képet?
    üdv.

    • teve
    • 2020-04-23-10:45

    Vennék.
    Megfelelő állapotban lévő csappantyús puskát, százezer forint alatt.Ajánlatokat fényképpel, ár megjelöléssel ide kérném:
    georgeap60@gmail.com
    tisztelettel:
    P.Gy.
    Budapest

    Szia Dániel!

    Nem írtad, hogy pisztoly, vagy puska, amivel szeretnéd elkezdeni a feketelőporos lövészetet.

    Én pusztán szakmai szempontok alapján ebben a sorrendben ajánlanám:
    1. puska (csappantyús)
    2. egylövetű pisztoly
    3. revolver

    A csappantyús puska nagy előnye, hogy viszonylag egyszerűen elsajátítható a biztonságos kezelése (ha nincs gyakorlata valakinek, pisztollyal könnyebb malőrt csinálni), ülve, állva és fekve is lőhető, tehát egyéni kedv és adottságok szerint variálható a használata, gyorsabban jön vele a lövészeti sikerélmény, mint a pisztollyal és később akár vadászni is lehet vele, ha ez szempont.

    Puskából is kezdetnek a csappantyús a célszerű, a gyors gyújtás és a kevesebb hibaforrás miatt.
    Jó, ha a fegyver huzagolása egyaránt alkalmas gömblövedékhez és hosszlövedékhez, mert bár kezdetnek elég az 50 m lőtávolság, sosem tudhatod, mikor lesz lehetőséged, vagy kedved messzebre elnyúlni és oda már jobb a kúpos lövedék.

    Mindezeken túl érdemes jó minőségű fegyvert venni, mert egy lehasznált, vagy gyengébb minőségű fegyver – bár lehet, hogy olcsóbb – ha nem megy vele a lövészet, nem jól működik, össze-vissza lő, nem sok örömet ad. Mellesleg egy jónevű gyártó terméke az árát is jobban megőrzi.

    Javaslom, hogy nézz rá a webshopban a .50-es Hawkenre: Hawken
    Ez tökéletes fegyver kezdő és haladó lövészeknek.

    Szintén érdemes ránézni a .54 kaliberű Jaeger Hunterre, ami szerintem nagyon szép, a lövészet mellett vadászatra is messzemenőkig alkalmas fegyver.

    Jager Hunter

    Ha mindenképpen használt fegyverben gondolkozol, érdemes kivárni, amíg előkerül egy használt Pedersoli, v. Euroarms csappantyús puska. Használt fegyver esetén – bár most sajnos a lőterek nagy többsége zárva tart, mindenképpen érdemes lőtéri bemutatást kérni az eladótól (esetleg egy gyakorlott sporttárs jelenlétében), hogy lássad, valóban jól működik és megfelelő szórásra képes a kinézett vas.

    Üdv: lorenz

    Tiszteletem minden Tagnak!
    A lövészet témájában nem, de az elöltöltős fegyverek témájában új vagyok!
    Keresek céllövészethez elöltöltős fegyvert, mindent meghallgatok!
    Köszönöm!

    tothdaniel.825@gmail.com

    Sziasztok, eladó Wesson Rifle replika-olasz. 0,45; szép állapotban, csöve-huzagolása hibátlan. Ára 85 000 Ft, irányár. Kérésre képet küldök.

    Elkelt.
    norbert.szilvasi@gmail.com

    Sziasztok, eladó Wesson Rifle replika-olasz. 0,45; szép állapotban, csöve-huzagolása hibátlan. Ára 85 000 Ft, irányár. Kérésre képet küldök.

    norbert.szilvasi@gmail.com

    Sziasztok, eladó Wesson Rifle replika-olasz. 0,45; szép állapotban, csöve-huzagolása hibátlan. Ára 85 000 Ft, irányár. Kérésre képet küldök.

    Tiszteletem minden Tagnak!
    A lövészet témájában nem, de az elöltöltős fegyverek témájában új vagyok!
    Keresek céllövészethez elöltöltős fegyvert, mindent meghallgatok!
    Köszönöm!

    tothdaniel.825@gmail.com

15 bejegyzés megtekintése - 181-195 / 2,052

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.