Történelmi fegyverek, lőszertöltés, vadászat
15 bejegyzés megtekintése - 1,876-1,890 / 2,052
  • Ardesa hawken .45 kovás és csappantyús lakattal ELCSERÉLHETŐ kovás vagy kapszlis pisztolyra vagy revolverre.
    elkelt

    Amúgy az email címem: johnydepp86@gmail.com

    Ardesa hawken .45 kovás és csappantyús lakattal ELCSERÉLHETŐ kovás vagy kapszlis pisztolyra vagy revolverre.
    evee0309@gmail.com

    Üdv!

    Helyileg Szentesen van, jövő hét végén meg elviszem Tótkomlósra, a cowboytalálkozóra.

    Johnny

    • jose
    • 2014-06-18-11:50

    Szia, engem érdekelne a R&S revolver, hol nézhető meg és hogy lehet veled kapcsolatba lépni :)

    Janika!

    Ugyan nem revolver témában,de írtam a privát emiljeidre,jó lenne ha figyelnéd!

    üdv:

    Attila

    Eladóvá vált egy standard csöves Euroarms Rogers&Spencer elöltöltő revolver. Én márciusban vettem Vysca kollégától, azóta egyet sem lőttem vele (ez az eladás oka), a szekrényben pihent, illetve néhanapján megtaperáltam.
    Tótkomlósra a találkozóra magammal viszem, ott bárki, akit érdekel megnézheti
    A doboza, lejárt garanciapapírja megvan, MKH viszont nincs hozzá

    Az ára annyi amennyiért vettem, azaz 65 ezer ft.

    Mellékletek:

    Eladnám DP SHARPS .54-es karabélyomat. Ára 150 eFt. Kérésre képeket mailban tudok küldeni.
    Helyileg Budapest, MKH természetesen van.

    Szia, érdekelne, hogy megvan még a Sharps?

    Amennyiben igen: k.peteristvan@gmail.com -ra tudnál képeket küldeni?

     

    Sziasztok!

    Eladó Uberti 1851 Colt Navy .36 revolverem!

    Újszerű állapotban, kb. 7-8 dobnyi lövéssel.

    Acél stifttel, akadálymentesítve!

    Jár még hozzá egy Tisztító/Töltő szett !

    MKH 2024.01.07.-ig érvényes!

     

    Személyesen Bp.VII.Ker.
    Mail: conqver@gmail.com
    Tel:+3630/289-56-83

    Mellékletek:

    Sziasztok! Eladó egy hibátlan állapotú Pedersoli Gibbs puska! 15-lövéssel, igény szerint egyedileg készített ‘Brooks New Postell öntőformával, MKH kártyával. Személyesen Bp.VII.Ker. Mail: conqver@gmail.com Tel:+3630/289-56-83

     

    Felfüggesztve!

    Sziasztok!

    Eladó egy hibátlan állapotú Pedersoli Gibbs puska!

    15-lövéssel, igény szerint egyedileg készített ‘Brooks New Postell öntőformával, MKH kártyával.

    Személyesen Bp.VII.Ker.

    Mail: conqver@gmail.com

    Tel:+3630/289-56-83

    x

    Mellékletek:

    Eladó
    ardesa hawken diopter és tunel irányzékkal 70000+15000 a kovás lakat

    Mellékletek:

    Eladó a képeken látható Hawken 1848-as típusú  vadászpuska. Teljesen hibátlan .45-ös kaliberű. Érvényes kártyával. Ár megegyezés alapján.

    Érd.: 0630 913 0409

    Mellékletek:

    Eladó egy Le page .36-os kaliberű újszerű állapotú pisztoly kiegészítőkkel kihasználatlanság miatt. Érvényes kártyával. Ár megegyezés alapján.

    Érd.: 0630 913 0409

    Mellékletek:
15 bejegyzés megtekintése - 1,876-1,890 / 2,052

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.