Történelmi fegyverek, lőszertöltés, vadászat
15 bejegyzés megtekintése - 1,846-1,860 / 2,051
  • Mindenkinek köszönöm szépen a segítséget!

    Szia,

    ez még aktuális? Vagy már sikerült eltökíteni?

    üdv

    Eladóvá vált egy standard csöves Euroarms Rogers&Spencer elöltöltő revolver. Én márciusban vettem Vysca kollégától, azóta egyet sem lőttem vele (ez az eladás oka), a szekrényben pihent, illetve néhanapján megtaperáltam.

    Tótkomlósra a találkozóra magammal viszem, ott bárki, akit érdekel megnézheti

    A doboza, lejárt garanciapapírja megvan, MKH viszont nincs hozzá

    Az ára annyi amennyiért vettem, azaz 65 ezer ft.

    Tiszteletem! Megvételre keresem a következő 44-es revkók bármelyikét:
    – EA Rogers & Spencer
    – Ruger Old Army
    – Uberti 1858 NMA
    – Esetleg EA vagy ASM 1858 NMA

    A kopottas vagy enyhén karcos külső annyira nem számít, de csak műszakilag kifogástalan darabok érdekelnek. Remiből csak acélkeretes érdekel.

    Kérem akinek van olyan darabja a felsoroltak közül amelytől megválna, keressen privát üzenetben.
    Szia RÖhmer! A kívánt márkából van egy db amitől megválnék. EA OF AMERIKA 1858 NMA ez az Euroarms amerikai exportra szánt változata(vagy közös vállalkozása) hibátlan karcmentes újszerű állapot műszakilag kifogástalan.Bővebben Tel: 06 20 9261 424

    Igen köszi azokat már megnéztem.

    Tiszteletem! Megvételre keresem a következő 44-es revkók bármelyikét:

    – EA Rogers & Spencer
    – Ruger Old Army
    – Uberti 1858 NMA
    – Esetleg EA vagy ASM 1858 NMA

    A kopottas vagy enyhén karcos külső annyira nem számít, de csak műszakilag kifogástalan darabok érdekelnek. Remiből csak acélkeretes érdekel.

    Kérem akinek van olyan darabja a felsoroltak közül amelytől megválna, keressen privát üzenetben.

    Urak !

    Szentesi lövész van-e aki Tótkomlósra jár vasárnaponként autóval, mert el kellene  hozni 10 kilónyi cuccot SJanival együtt . Ő ugyanis vonattal jár mert nincs ekhós szekere és nem akarom,hogy megszakadjon a cipekedésbe . ;-)

    Eladó egy új Gallager 54-es puska.
    Ha érdekelne valakit, 06209138486-on lehet elérni.
    135000 ft.

    Mellékletek:

    Tudtam, hogy láttam már ezt az alakot valahol!  B-)

    Mellékletek:

    Szia Szabó Gabi!

    Elkészűltek a treff-ek. :yahoo:

    A megbeszéltek alapján az OB-re viszem a 6db-ot. Holnap rádcsörgök.

    Üdv: Cajga

    Mellékletek:

    Sziasztok! Eladó egy Uberti 1858 New Model Army INOX, 8″ cső, .44-es caliber. A fegyveren a kakasgörgő és csapja kicserélve “normális minőségre. A sütése céllővészetre belőve, hátső “V” irányzéka a jobb célképet adó “U” alakura marva, kakastengelye alátéttel kihézagolva. A revolverrel 25m-es Mariette számban lehet versenyezni. Szórása “megfelelő”, jó lövész kezében 97-kör is elérhető. :yes: Ára 80e Ft alku után, + célbajuttatás. Személyes átadás előnyben. Fehérváron az OB-n megtekínthető. Kérésre még tudok képeket küldeni. A képen látható fa és szarvasagancs markolatot ajándékba adom. ;-) Üdv: Cajga

    Kedves lővésztársak, a revolver elkelt. Új gazdi használja egészséggel! :bye:

    Üdv.Lövésztársak ! Keresek Déli egyenruha darabokat főleg kabátot ,zubbonyt, ha bárki “kinőtte ” és már nincs remény a visszafogyásra akkor megegyezünk . Sapkám van ,szép szürke ,bár túl nagy méret még két lőlappal bélelve is. Felajánlok érte bankót,nyúl-fácán vadászatot,príma red powdert kolbász és pörkölt készítéshez,esetleg örömmel bemutathatom az anyósomnak . 180 centi és 88 kiló vagyok üres hassal. Valamint a lányomnak keresek elöltöltős csappantyús pontos puskát ,-még nincs eldöntve,hogy új vagy használt ,csak jó és pontos legyen és ne a felső kategóriájú és árú,hanem az arany középút. Üdv.

     

    Az anyósnál elbizonytalanodtam kissé! : :yahoo:

    Üdv.Lövésztársak !

    Keresek Déli egyenruha darabokat főleg kabátot ,zubbonyt, ha bárki “kinőtte ” és már nincs remény a visszafogyásra akkor megegyezünk  .  Sapkám van ,szép szürke ,bár túl nagy méret  még két lőlappal bélelve is.    Felajánlok érte bankót,nyúl-fácán vadászatot,príma red powdert kolbász és pörkölt készítéshez,esetleg örömmel bemutathatom az anyósomnak  .

    180 centi és 88 kiló vagyok üres hassal.

    Valamint a lányomnak keresek elöltöltős csappantyús pontos puskát ,-még nincs eldöntve,hogy új vagy használt ,csak jó és pontos legyen és ne a felső kategóriájú és árú,hanem az arany középút.

    Üdv.

     

    Szia,
    itt egy másik cím: carloccvkukacfreemail.hu

    Szia! Most küldtem mailt! Üdv: Cajga

    Szia! Valamiért visszadobta a levelet a rendszer!
    [/quote]

    Sajnos akkor külföldön vagyok, vasárnapig vagyok itthon.
    Elmennék érte, megbeszélhetnénk, e-mail címem: carlokukacvodafone.hu Üdv:
    Carlohun Hi! 2014.július 13-án Székesfehérváron az OB-n lehet megtekinteni. Üdv: Cajga
    Szia! Most küldtem mailt! Üdv: Cajga

     

    Szia! Valamiért visszadobta a levelet a rendszer!

15 bejegyzés megtekintése - 1,846-1,860 / 2,051

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.