Történelmi fegyverek, lőszertöltés, vadászat
15 bejegyzés megtekintése - 1,786-1,800 / 2,052
  • Üdv!Firehand a vászon puskatokról ha kaphatnék egy fotót előre is köszönet.Ide vagy sabilaci@freemail.hu thx

    ELADÓ!

    -NŐI indián ruha -szoknya, blúz, táska, öv, nyaklánc- halványsárga kecskebőrből, plüssfinomságúra cserezve, indián motívumokkal díszítve. Belga kézműves termék, nem tucatárú. Mérete: M-XL.

    Ára: 45e Ft

    -Indián War Shirt, fehérre cserzett szarvasbőrből, rojtozott, handmade termék. Sok tábortüzet látott, igazi trapper ruhadarab, nyáron hűvös, télen melegen tart. Eszméletlenül univerzális cucc!

    Ára: 30e Ft

    -Davy Crockett style rókaprém sapka, 56-58 fejbőséggel.

    Ára: 20e Ft

    -Téliesített, világosbarna bőrkabát, hátán -varrott- gímszarvas szőrme, mérete L-XL.

    Ára: 15e Ft

    -Hollywood western style, gesztenyebarna, bőröv, HOLSTER NÉLKÜL, csak az öv. 26db, .44 illetve .45 kaliberű töltény kapacitással. Az öv 7 cm széles, 5 mm vastag, kézzel varrott, derékbőségét tekintve 94-102 cm.

    Ára: 15e Ft

    -2 db Dámszarvas szőrméből készült válltáska.(Possible bag) Mérete 30×20 cm.

    Ára 8e Ft/darab

    -Vászon puskatok, max.130 cm hosszúságú fegyver tartására.( D.Watson Guns and Ammunition Trading & Supply Co. felirattal)

    Ára: 3e Ft

    -2 db Vászon, hátra/vállra akasztható zsák. Mérete 47×60 cm (Hudson’s Bay Company + embléma nyomattal)

    Ára: 4e Ft/darab

    -Kenderkötél (új, becsomagolva) 6mm vastag, 15 m hosszú, teherbírása 260kg.

    Ára: 4e Ft

    Kérésre küldök fotókat.

    Firehand

    A ládafiából a következő dolgok kerültek még elő ELADÓ címszó alatt:

    – Indián sertésvelúr mokaszincsizma (USA import a Minnetonka cégtől), térd alá érő, rojtozott. Méret: 45
    Ára: 6e Ft

    – Bőrkesztyű, bélelt, homokszínű, méret: M
    Ára: 4e Ft

    -Csobolyó/kulacs a XIX. sz. derekáról, tehát antik, tölgyfából készült, 5.5L űrtartalmú. (Ekhós szekerekre akasztottak ehhez hasonlókat anno, mikor a pionírok elindultak felfedezni a Vadnyugatot) A szerkezet teljesen rendben van, a dongák csöpögésbiztosak a mai napig. One piece of masterwork, vagyis használatra kész. A dugó hiánya külön kihívás arra, hogy új tulajdonosa kézügyességét bizonyítva, maga faragjon egyet bele!
    Ára: 19e Ft

    – 2db nyílvessző angol longbow-hoz. Mindkettő holland mester remeke, lúdtollas, kovácsoltvas Bodkin-heggyel szerelve, teljesen korhű kivitelben. Gyakorlatilag 65-70 font húzóerejű íjhoz készültek, 30″ hosszal. Dekorációként használva is igen szemrevaló darabok.
    Ára: 5e Ft/darab

    Természetesen küldök fotót mailben.

    • LQ
    • 2014-10-10-19:33

    Szia Nephilim!

     

    A kulacs elkelt (meg a patrontáska, a kaliberező és a bajonett is).

    Ezeknek a Polgárháborús gatyóknak hátul is van hasíték. E miatt a derékméret nem igazán mérvadó, mivel nadrágtartó nélkül viselhetetlen. Amúgy 110 cm.

     

    Üdv: ,LQ

    Mellékletek:

    Szia

    ha a kulacs megvan még én vevő lennék rá hol és mikor tudnánk lebonyolítani az üzletet?

    még a nadrág derékmérete érdekelne hátha jó

     

     

     

    Sziasztok! Egy kis börze! .54-es Maxiball öntőforma, Pedersoli, acél (hibátlan): 15e, .54-es Minié öntőforma, Lee, alumínium (hibátlan): 4e, .54-es kaliberező + matrica, Pedersoli (hibátlan): 8e CW laukart bajonet (szénacél) + scabbard (marhabőr): 8e, CW – CSA gyalogsági hosszúkabát, posztó (hibátlan): 9e, CW – CSA gyalogsági nadrág, posztó (hibátlan): 4e, CW – CSA posztóval bevont kulacs, rozsdamentes (nem volt használva): 3e, CW gyalogsági patrontáska + vállszíj, fekete (kicsit kopott): 8e, Opticron 15×30-as antik monokuláris, teleszkópos távcső, réz, bőrborítással + tok (hibátlan, made in Japan): 8e, Tomahawk (saját készítés): 5e, Lőporszaru rugós adagolóval (saját készítés): 5e, Vastagfalú ólomcsőből beolvasztott (cafnik, toldások gondosan kivágva), tisztított, tömbösített (cca. 40 dkg/tégla) ólom: 400/kg (a készlet erejéig), Keréksúly ólom (antimonos, kemény), tisztítva, tömbösítve (cca. 40 dkg/tégla): 350/kg (a készlet erejéig). Kérésre küldök képet e-mailben. gp20031227kukacgmailpontcom Üdv: LQ

    ELADÓ!

    -NŐI indián ruha -szoknya, blúz, táska, öv, nyaklánc- halványsárga kecskebőrből, plüssfinomságúra cserezve, indián motívumokkal díszítve. Belga kézműves termék, nem tucatárú. Mérete: M-XL.
    Ára: 45e Ft

    -Indián War Shirt, fehérre cserzett szarvasbőrből, rojtozott, handmade termék. Sok tábortüzet látott, igazi trapper ruhadarab, nyáron hűvös, télen melegen tart. Eszméletlenül univerzális cucc!
    Ára: 30e Ft

    -Davy Crockett style rókaprém sapka, 56-58 fejbőséggel.
    Ára: 20e Ft

    -Téliesített, világosbarna bőrkabát, hátán -varrott- gímszarvas szőrme, mérete L-XL.
    Ára: 15e Ft

    -Hollywood western style, gesztenyebarna, bőröv, HOLSTER NÉLKÜL, csak az öv. 26db, .44 illetve .45 kaliberű töltény kapacitással. Az öv 7 cm széles, 5 mm vastag, kézzel varrott, derékbőségét tekintve 94-102 cm.
    Ára: 15e Ft

    -2 db Dámszarvas szőrméből készült válltáska.(Possible bag) Mérete 30×20 cm.
    Ára 8e Ft/darab

    -Vászon puskatok, max.130 cm hosszúságú fegyver tartására.( D.Watson Guns and Ammunition Trading & Supply Co. felirattal)
    Ára: 3e Ft

    -2 db Vászon, hátra/vállra akasztható zsák. Mérete 47×60 cm (Hudson’s Bay Company + embléma nyomattal)
    Ára: 4e Ft/darab

    -Kenderkötél (új, becsomagolva) 6mm vastag, 15 m hosszú, teherbírása 260kg.
    Ára: 4e Ft

    Kérésre küldök fotókat.

    Firehand

    Sziasztok!

    Valaki tud valamit a használt dolgok közt meghirdetett .440 RB öntőformáról? A weboldal nem elérhető de félretették nekem viszont semmi infóm sincs róla és nem kapok választ sem facebook-on sem ott a cikkben. Alu vagy vas? Hány üreges? Mennyibe kerül? Milyen állapotban van?

    Köszönöm!

    Szevasz!

    Megcsörrentenél a +3630/289-56-83 számon, visszahívlak!

    Érdekelne többminden a Bayonet+kaliberező+kulacs+Patrontáska!

    z.L

    • LQ
    • 2014-10-09-05:54

    Sziasztok!

     

    Egy kis börze!

     

    .54-es Maxiball öntőforma, Pedersoli, acél (hibátlan): 15e,

    .54-es Minié öntőforma, Lee, alumínium (hibátlan): 4e,

    .54-es kaliberező + matrica, Pedersoli (hibátlan): 8e

    CW laukart bajonet (szénacél) + scabbard (marhabőr): 8e,

    CW – CSA gyalogsági hosszúkabát, posztó (hibátlan): 9e,

    CW – CSA gyalogsági nadrág, posztó (hibátlan): 4e,

    CW – CSA posztóval bevont kulacs, rozsdamentes (nem volt használva): 3e,

    CW gyalogsági patrontáska + vállszíj, fekete (kicsit kopott): 8e,

    Opticron 15×30-as antik monokuláris, teleszkópos távcső, réz, bőrborítással + tok (hibátlan, made in Japan): 8e,

    Tomahawk (saját készítés): 5e,

    Lőporszaru rugós adagolóval (saját készítés): 5e,

    Vastagfalú ólomcsőből beolvasztott (cafnik, toldások gondosan kivágva), tisztított, tömbösített (cca. 40 dkg/tégla) ólom: 400/kg (a készlet erejéig),

    Keréksúly ólom (antimonos, kemény), tisztítva, tömbösítve (cca. 40 dkg/tégla): 350/kg (a készlet erejéig).

    Kérésre küldök képet e-mailben. gp20031227kukacgmailpontcom

    Üdv: LQ

    Üdv!

    Megvételre keresnék 1860 Colt Army revolvert, lehet hadi is, civil is, totál mindegy, a gyártó szintén mellékes.
    A külcsíny sem számít, sőt minél ütött-kopottabb, annál jobb, mert úgyis menne egy adag RO55-be antikolás végett és egy szépet nem szívesen csesznék szét.
    A huzagolás se fontos, hogy totál ép legyen, örömlövészetre kell, nem VB-t nyerni.

    Két dolog ami számít:
    Szerkezetileg azért nem baj, ha üzembiztos, és ami a legfontosabb: ne kerüljön 40 ezer Ft-nál többe.

    Tudom, hogy 2-3 szökőévente van csak olyan ajánlat, mint a múltkori 35 ezres, de hátha…

    Johnny

    Üdv!

    Eladnám Navy Arms ’44 feketelőporos revolveremet,mert nincs időm foglalkozni ezzel a hobbival.Én használtan vettem,és egyetlen egyet sem lőttem vele,ezért is adom el. Ránézésre jó állapotban van,a fém részek barnítása hibátlan a fa markolatról a lakk kissé lekopott,de nem hiszem hogy ez nagy gond lenne.MKH kártya van,vannak hozzá lövedékek,lőporadagoló,csappantyúzó,tapaszzsír,lőkúpkulcs.Egyben szeretném eladni.Megtekinhető,Tatán. Ára 59.000 Ft

    Elérhetőségem::colt45@freemail.hu Tel +36305920909]

    Mellékletek:

    Üdv!
    Eladnám Navy Arms ’44 feketelőporos revolveremet,mert nincs időm foglalkozni ezzel a hobbival.Én használtan vettem,és egyetlen egyet sem lőttem vele,ezért is adom el. Ránézésre jó állapotban van,a fém részek barnítása hibátlan a fa markolatról a lakk kissé lekopott,de nem hiszem hogy ez nagy gond lenne.MKH kártya van,vannak hozzá lövedékek,lőporadagoló,csappantyúzó,tapaszzsír,lőkúpkulcs.Egyben szeretném eladni.Megtekinhető,Tatán. Ára 59.000 Ft
    Elérhetőségem: colt45@freemail.hu
    Tel +36305920909

    Keresem azt a lövésztársat, akinek eladtam az Armi Sport KOVÁS Kentucky-mat. Sajnos elkevertem az elérhetőségét.

    Szia Gábor!

    gebasz1@freemail.hu
    Üdv Viktor

    Keresem azt a lövésztársat, akinek eladtam az Armi Sport KOVÁS Kentucky-mat. Sajnos elkevertem az elérhetőségét.

    Üdv!
    Eladnám Navy Army ’44 feketelőporos revolveremet,mert nincs időm foglalkozni ezzel a hobbival.Én használtan vettem,és egyetlen egyet sem lőttem vele,ezért is adom el. :-( Ránézésre jó állapotban van,a fém részek barnítása hibátlan a fa markolatról a lakk kissé lekopott,de nem hiszem hogy ez nagy gond lenne.MKH kártya van,vannak hozzá lövedékek,lőporadagoló,csappantyúzó,tapaszzsír,lőkúpkulcs.Egyben szeretném eladni.Megtekinhető,Tatán. Ára 59.000 Ft
    Elérhetőségem: colt45@freemail.hu
    Tel: +36-30-592-0909

    Mellékletek:
    • teve
    • 2014-09-21-08:20

    Esetleg más hasonló kvalitásu versenyzésre alkalmas csappantyús piszoly is érdekel,megeggyezéssel a Shaps-ért.

15 bejegyzés megtekintése - 1,786-1,800 / 2,052

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.