Történelmi fegyverek, lőszertöltés, vadászat
15 bejegyzés megtekintése - 91-105 / 107

Nos ,a kedves férfi vadásztársak már csak hasonló szempontok szerint szavaznak…… A FEHOVA szépe hölgy 95 cm-es adatát látva,boritékoltam a győzelmet…… Azonban az SC-féle előadást feltehetnétek videón,mert a helyszíní közvetités nagyon mozaikkos szétesett képpel ,hang szakazodott volt

Volt két VIP jegyem. Lehet nem kellett volna elajándékoznom?

border guard

Nos ,a kedves férfi vadásztársak már csak hasonló szempontok szerint szavaznak…… A FEHOVA szépe hölgy 95 cm-es adatát látva,boritékoltam a győzelmet……

Azonban az SC-féle előadást feltehetnétek videón,mert a helyszíní közvetités nagyon mozaikkos szétesett képpel ,hang  szakazodott volt

Isteni lett az új fórum.Úgy vagyok vele,mint a Google Chroom-al.Egy napig csak a súgóján próbáltam eligazodni,utána rájöttem hogy túl sok helyet foglal el a telefonon v.tableten és töröltem, pedig tetszik.Itt is lehet görgetni, klickelni bőven.

Bogas

Az alábbi linken élő közvetítést láthattok a FeHoVáról:

http://huntingpress.eu/hu/magazin/kozvetites

Igazából ennek a színpadon zajló események (SC előadása, Miss FeHoVa szépségverseny, stb.) idején lesz jelentősége, most csak a gépház látszik. Nekem eléggé szakadozik, de bízom benne, hogy a hiba az én készülékemben van.

szabotom

Bírom ezeket a régi oktató videókat

Etheus

Sziasztok,

ez szemléltetés, nem semmi makett http://www.youtube.com/watch?v=GqJ5YCszIH0  :good:

Etheus

border guard

Az Új tv topicon zajlott témában:

Csak azért,hogy nehogy mint/ oly gyakran a régi fórumokban/már senki ne emlékézzen rá,hogy ki -kibe kötött bele….És mint tudjuk a tartós barátság alapja a korrekt elszámolás,és mindenki kapja meg ami jár:

-Semmilyen szakmai kérdést az illető,nem vetett fel szimplán kötekedett /10068 hsz/Go-Levin

-Folytatja,majd újabb sértéssel zárva távozik 10070-/Go Levin/

Megítélésem szerint,de szándékaim szerint mindenképp , a válaszaimban  mértékletes,tárgyszerű maradtam

-Szabó Gabinak:

köszönöm kedves figyelmeztetésed  a párbeszédre,de objektív akadálya van:

-nem mutatkozott be

-és a ki ez a Go-Levin?

-három emilt is kaptam ez ügyben a lövésztársaktól

-mindenesetre, nem ismerem,.kezet nem fogtam vele,szemébe nem néztem

-ennek ellenére bátran sértegetett

ahogy gondoljátok…

Etheus

Szia SC!

Küldtem privátot, majd nézz rá, ha van időd.

Etheus

traktoros

Én meg estére lebetegedtem..láz… meg minden, nem tudok menni, pedig kész a trapper capote is saját kezűleg… :((

Kapszli

Igen, ez a a cím. Parkolni lent fogunk a lőtéren.

traktoros

Márianosztra Pálosok tere 1, akkor erre a címre kell jönni 9:00-re, igaz? Parkolás stb hol oldható meg? (Sosem voltam még ott, és messziről jövünk)

Cajga

:-((((

Ma délutántól estig TV2 büntiben van. Mert 2009.01.05-én egy műsorban nem tettek ezt-azt! ÖT  ÉVE  B@SSZUS!!!!!!!!

Szabó Gábor

9:00-kor lesz a találkozó a börtön gazdasági bejáratánál. Oda kellene érni egy csapatban, hogy egyben be tudjunk menni.

Bogas

Rendőrségi hírek: nyomravezetői díj, betörés

2014 január 1-én nyomravezetői díjat tűznek ki egy 2008-ban (!) ellopott sörétes miatt… Hát jobb későn, mint soha!

traktoros

Hányra kell menni január 5-én Márianosztrára? (Kicsit messze van, és időben el kéne indulnom) :-\

15 bejegyzés megtekintése - 91-105 / 107

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.