Történelmi fegyverek, lőszertöltés, vadászat
Games
4 days, 23 hours telt el
Games
4 days, 23 hours telt el
Játék ajánló
6 days, 7 hours telt el
Játék ajánló
6 days, 7 hours telt el
Színdarabok
1 week, 1 day telt el
További hozzászólások

Tüzér Urak!

Bár a tevőleges tüzérkedésből ,pontlövészetből “távozóban” vagyok,de kedves  MMBK-s barátaim kérésére, változatlanul a szervezésben segítek,ill részt veszek a versenyek lebonyolitásában stb.

Tehát a készülülő 2014.évi versenynaptárhoz el kéne dönteni:

 

1 Melyik versenyen akartok résztvenni a lövészekkel közösen,mikor önnálóan? Ehhez  hozzá kell tenni ,hogy a nemzeti számokban is érintett tüzértársunk is van aki ott is indul

2.A szokásos ,több éves metódust követve /1.nyitóverseny/Kapszli kupa vagy áprilisi lövészverseny Fehérvár.2.Egy nyári juniusi időpont /Ballószög vagy helyette más/ 3.őszi verseny  /PL a 100m-es OB vel eggyidőben Jászfelsőn/

A dunántuli/Fehérvári kezdés/ az idén azért is volt szimpatikus,mert így két társunk, cannonfire és Zoli 72 is részt tudott venni gondjaik ellenére

Természetesen Jászfelső mint “bázislőtér”/minden tüzérnek elérhető/ bármikor bevonható,ídöben jelezve a szándékot fogadókészség van akár versenyre,rendezvényre,gyakorlásra..

Jó lenne ha mindenki megírná a véleményét mielőbb.Azt ne várjátok ,hogy masszirozom a fületeket telefonon,mindenkitől elvárható az alapvető érdeklődés aki erre adta a fejét..

Barátsággal:

Attila.