Történelmi fegyverek, lőszertöltés, vadászat
  • LQ
  • 2018-11-24-18:09

Sziasztok!

Továbbra is eladó egy .54-es Investarm Hawken, Németből vásárolt KIT-ként. Gyönyörűen összerakott darab (vfecasz keze munkája), egyedi felületkezeléssel, DP Hawken irányzékkal. Egy párszor volt lőtéren, gyakorlatilag új. MKH: 2028.08.09.-ig.
Adok hozzá egy Lee Minie öntőformát (415 gr) és egy egyedi acél kompressziós öntőformát (330 gr). A miniét 110 gr porral 50m-en 8-ason belül tudtam tartani. Sebességet nem mértem, de szerintem az energiája elég minden nagyvadra – nem csak ezen a kontinensen :) A komressziósnak – oromzatátmérőre kaliberezve (.541) – nem kihívás semmilyen agyaggalamb, PET palack, bopper, stb. Könnyen és gyorsan tölthető vele, kaland-, és örömlövészetre ideális. Tapaszolt gömbbel 13 lövés 10-esen belül van, lövések közötti csőkihúzás nélkül. .531 RB, vastag nyálas tapasz, szigorúan gríz nélkül.
Élőben szebb mint a képeken, és ezeknek a csöve még nem teszkógazdaságos bilivasból készül mint a Pedersoli-ké :) szerintem gondos gazdinál elnyűhetetlen. Műfajváltás miatt eladó (szereltesre).
Ár: 120e.

Csak személyes átvétel Hajdú-Biharban, vagy Budapesten. Kipróbálás Derecskén hétvégeken megoldható.
harminc341nullanégy58, gp20031227kukacgmailpontcom.

Üdv: LQ