Történelmi fegyverek, lőszertöltés, vadászat

Kedves Lövésztársak! Sok gondolkodás után úgy döntöttem, hogy eladom Euroarms – Parker-Hale Volunteer .451 Long Range puskámat. A fegyver huzagolása tökéletes állapotban van, a sütés versenyszerűen finom, Pedersoli Dr. Goodwin irányzékkal vagyon szerelve és cserélhető inzertes fedett célgömbbel. A fegyverrel lőttem már több EB, VB első tizes helyezést, és ezzel a puskával lőttem a 97-es országos csúcsot, mely ma is érvényben van. 60 gr Swiss 3Fg lőpor + .451″-es Lyman Volunteer lövedékkel lyukat lyukba lő. Nincs kompromisszum. Én évek óta nem használtam, és be kell lássam, azzal, hogy eredeti puskával kezdtem most újra lőni a 100m-t, esélye minimális, hogy újra aktivizáljam. Pedig nagyon jó kis puska, nyertem vele a Steve által szervezett 250 m-es versenyen is. Nos, belátva, hogy egyszerre két puskával lőni nem tudok, most eladnám. Ára 300000 Ft. Kérlek ne alkudj belőle, így is nagyon jutányos ár ezzel az irányzékkal, ezzel a tudással. Hiányosságai: a csőfar csavar csillagcsavar-fejű, mert ez eredetit elhagytam egyszer. A diopter talp alatti világos rész – csúnya – fakitöltés, a korábbi diopter talpának besüllyesztett helye. Érdemes majd ezt helyre tennie az új gazdinak. A műszaki kártyája jelenleg lejárt, de természetesen frissítem, amennyiben komoly vevő jelentkezik érte. Ha érdekel, jöhet email az info@kapszli.hu -ra. Üdv Balázs

Uraim! A fegyver elkelt. üdv Balázs