Történelmi fegyverek, lőszertöltés, vadászat

Kedves Lövész- és Vadásztársak! Mivel közeledik az elöltős fegyveres vadászat lehetősége, így elgondolkodtam azon, hogyan is fogok én két sörétessel egyszerre vadászni. Rájöttem, hogy sehogy, és úgy döntöttem, hogy akkor az egyiket eladom, hátha így szaporodik az elöltöltő fegyveres vadász. Mivel Border Guard barátomat már csak nem sértem meg azzal, hogy a rám ruházott puskáját továbbadom, így kizárásos alapon maradt a sok viszontagság után (https://kapszli.hu/ket-ellopott-es-megkerult-eloltolto-fegyver-tortenete/) újfent birokomba került sörétes. Szóval: Eladó Pedersoli, Side by Side Classic Standard (L.241) típusú, 2009-es gyártású elöltöltő sörétes vadászpuska. Állapota tükrözi a történetét. A tusán és az előágyon több helyen benyomódás, ütődés, karcolás. A csövén kezdődő rozsdásodás, valamint egy felületi hengerlési hiba. A cső belseje hibátlan. Azt álmodtam, hogy 185 325 jó magyar forint üti majd érte a markomat. Érdeklődni a jeney pont zoltan kukac t-online pont hu címen lehet. Vadászüdvözlettel, Jeney Zoli

Kedves Lövész- és Vadásztársak! Továbbra is eladó a fentebb vázolt sörétes dupla. Ezen kívül eladó egy jó állapotú, Parker-Hale csővel szerelt (ilyet ma már nem gyártanak) kétpántos Euroarms Enfield hadipuska. Az irányár mindkét esetben 180 eFt. Érdeklődni: jeney.zoltan@t-online.hu :bye: Jeney Zoli

Kedves Lövész- és Vadásztársak!

A fegyverek elkeltek. Új gazdájuknak sok sikert a versenyeken, és jó vadászatot kívánok!

Jeney Zoli