Történelmi fegyverek, lőszertöltés, vadászat

Egy tip-top állapotú minimálisan használt (a pedálokon sértetlenül még mindig rajt a gyári nejlon, nem lett 2 hetente ide-oda hurcolva, naponta 80-szor nekicsapva az ajtó, és nem komódként funkcionált) Roland RP-301 RW digitális zongorát elcserélnék kifogástalan állapotú (reszelgetés-, kicsit letört itt-, megmunkáltam ott-, tulipántosládát cirádáztam rá amott mentes) elöltöltősre. Az új kb. 300e-be kerül, tehát ehhez mérten használt áron gondolom a cserét. A doboza (ebbe nem vállalom az újbóli belegyűrést, de elvihető),magyar-angol használatija megvan. Infoval, képpel teli a net, akit esetleg érdekel sharps45 kukac freemail.hu-ra írjon.

Hi!! Zongoráért elöltöltőst?? Na ez aztán a fegyverszeretet! Így tovább!! :yahoo: :yahoo: :yahoo: :good:

Igen, valószínűleg ezért voltam jobb fegyverkereskedő, mint zenész, szóval ez az “így tovább” nálam már több mint 25 éve a lejtő :-)

Elfelejtettem írni, és persze nem tudom módosítani, hogy zalában lehet kipróbálni, már ha valakit érdekel (ami egyenlőre nem úgy tűnik :-) )