Történelmi fegyverek, lőszertöltés, vadászat

Kedves Lövészek!
Eladó Uberti Remington Navy (.36) revolver, 200-250 lövéssel, paranoiásan karbantartott, eredeti lőkúpokkal, MKH kártya 2018.07.31-ig irányár: 75 ezer Ft. Budapesti átvétellel. Érdeklődőknek képeket küldök róla. aruruu@gportal.hu vagy kopkaferi@gmail.com

továbbá eladó még néhány felszerelési tárgy is:
– US kenyérzsák (mexikói háború idején használtak hasonlókat), konföderáció lázadóknak ajánlott modell, tört fehér színű vászonból, egy gomb letölt róla, de adok hozzá másik 3 egyforma fémgombot hozzá, 2 ezer Ft
– 21. brit gyalogezred csákója a napoleoni háborúk második feléből, keveset használt, Felföldi Jani 57-es fejére tökéletesen illett, nekem 59-es van de én sem panaszkodtam, hogy szűk, kanadai mester műve, 40 ezer Ft
– szürke legombolós nadrág, 18-19. század fordulójáról, brit sorgyalogság téli posztónadrágjának replikája, vadász úriembereknek is elegáns viselet lehet, keveset használt, jó vastag anyagból készült, lábszárban(45-ös vádli) nekem jó szoros volt, de feneke olyan jó bő, hogy kétszer is belefértem volna, 15 ezer Ft
– polgárháborús kulacs, uniós és konföderációs katonának is jó választás, 5 ezer Ft
– uniós kepi, nem használt, L méret, 5 ezer Ft
– uniós deréköv, keveset használt, én vagy 100 cm körüli derékbőségnél is használtam, 4 ezer Ft
– öntőkanál, nem használt, 5 ezer Ft