www.Kapszli.hu

Kezdőlap Fórumok Szolgálati közlemények www.Kapszli.hu

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Címkézve: 

Ennek a témakörnek tartalma 159 hozzászólás, 43 résztvevő. Utolsó frissítés: Angyalszem il cattivo Angyalszem il cattivo 2 hete, 4 napja telt el.

15 bejegyzés megtekintése - 106-120 / 160
  • Szerző
    Bejegyzés

Chariot
    Résztvevő

Miért van az, hogyha a Chromban a fórum alatt a vissza gombot használom, akkor a képernyő beszürkül és csak oldal újra töltéssel lehet az előző oldalt újra megnyitni?

Másik kérdésem, hogy megjegyzés írás mentése után miért az adott fórum legelső (időben legtávolibb) oldalát adja fel?

Johnny86
    Johnny86
    Résztvevő

Szia Balázs!

Mail ment!

Johnny

Kapszli
    Kapszli
    Kulcsmester

Sziasztok! Szeretnék rendelni egy .450-es LEE konikális öntőformát, a fizetési módok között viszont nem működik a paypal opció, azt írja ki, hogy érvénytelen fizetési forma. Én rontok el valamit, vagy tényleg nem működik? Johnny

Jani!

Küldd kérlek emailben, amíg a paypal nem műkszik, küldöjk külön paypal számlát. Hegesztjük a rendszert egyébként + épp a napokban állunk át teljesen számítógép alapú cégmenedzsmentre, úgyhogy lehetnek kisebb fennakadások.

Üdv

SC

Kapszli
    Kapszli
    Kulcsmester

Uraim!

A Pedersoli szállítmány kb 10 napon belül itt lesz.

Üdv

B

Misó
    Résztvevő

Uraim! Ne aggódhttp://kapszli.hu/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_bye.gifjatok! Használjátok a Tel.: +36 1 242-3488 telefonszámot. Eddig mindent meg tudtam beszélni munkaidőn belül!!

traktoros
    traktoros
    Résztvevő

Sziasztok , én mainspringet rendeltem  DP Frontier kovás puskához, novemberben kell érkeznie, de érdeklődnék, hogy áll, mert szeretném Dorogra vinni és elvileg addigra megjön, de már kevesebb mint 3 hét van Dorogig.

Üdv

Rudi kettö
    Résztvevő

Érdeklődnék mi van az október közepére igért DP rendeléssel.2 db Kentucky serpenyőfedél meg 3 kovakőröl lenne szó. Írtam mailt is, de nem válaszolt még senki.

Johnny86
    Johnny86
    Résztvevő

Sziasztok!

Szeretnék rendelni egy .450-es LEE konikális öntőformát, a fizetési módok között viszont nem működik a paypal opció, azt írja ki, hogy érvénytelen fizetési forma.

Én rontok el valamit, vagy tényleg nem működik?

Johnny

Kapszli
    Kapszli
    Kulcsmester

Szia!

Még sehogy, de hamarosan menni fog az üzenetküldés is.

Üdv

SC

traktoros
    traktoros
    Résztvevő

:bye:

Hogy tudok írni privát üzenetet egy fórum társnak?

Young Shatterhand
    Young Shatterhand
    Résztvevő

Köszönöm :D

Most már kaphatom az ívet a nagy arcom miatt :D :D :D :D

Szabó Gábor
    Szabó Gábor
    Kulcsmester

És köszönöm szépen :)

Ezzel meg is volnánk!  :bye:

Young Shatterhand
    Young Shatterhand
    Résztvevő

És köszönöm szépen :)

Young Shatterhand
    Young Shatterhand
    Résztvevő

FB-n elneveztek “young shatterhand” -nek :D Megtetszett, még ha nagyképű is :D

Kapszli
    Kapszli
    Kulcsmester

Nem hibajelentés, csak kérdés. Felhasználói nevet nem lehet változtatni utólag? Kaptam egy kedves, de jól csengő nevet és “hordanám” :D

Meg tudom neked változtatni. Mi legyen?

15 bejegyzés megtekintése - 106-120 / 160