www.Kapszli.hu

Kezdőlap Fórumok Szolgálati közlemények www.Kapszli.hu

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Címkézve: 

Ennek a témakörnek tartalma 156 hozzászólás, 42 résztvevő. Utolsó frissítés:  Chariot 1 hónap telt el.

15 bejegyzés megtekintése - 136-150 / 157
  • Szerző
    Bejegyzés
    border guard
    border guard
    Résztvevő

Uraim!

Nem vagyok elájulva az új, léptető ugrálós kurzortól,ami szerintem teljesen feleslegesen varíálódott,megvoltam a régivel fel-le,most meg túlszalad

kéretik a régi :good:

üdv:

Attila

Kapszli
    Kapszli
    Kulcsmester

Tovább gondolva a dolgot, a fórum menüben lehessen választani a kategorizált (mostani) és az időrendi nézet között, és mindenki azt használhatná amelyik szimpatikusabb.

Sziasztok!

A Fórum tematikával mi sem vagyunk boldogok. Változtatva lesz, hogy könnyebb legen követni az eseményeket. Köszönöm az ötleteket, találunk optimális megoldás. Addig érdemes a Fehérember által berakott listát böngészni napi jelleggel, ahol ömlesztve vannak egymás után a témák időrendben.

Üdv

SC

Wasicuya
    Wasicuya
    Résztvevő

Tovább gondolva a dolgot, a fórum menüben lehessen választani a kategorizált (mostani) és az időrendi nézet között, és mindenki azt használhatná amelyik szimpatikusabb.

Wasicuya
    Wasicuya
    Résztvevő

Tehát ezt a hivatkozást: http://kapszli.hu/?post_type=forum

Erre kellene cserélni: http://kapszli.hu/topics

Wasicuya
    Wasicuya
    Résztvevő

Megerősítem, én is nehezebben navigálok a témákat keresgélve, hamar fel is adom és elkattogok máshová.

Sziasztok!

Lentebb írtam melyik oldalon lehet szépen időrendi sorrendben tallózni a fórumot.

A megoldás csak annyi lenne, hogy a fórum gomb a menüben erre mutasson.

Szerintem nem nagy ügy és mindjárt elégedettebbek lesznek a felhasználók.

Nehéz puska
    Résztvevő

Szia Balázs

Csak egy észrevétel, semmi egyéb : számomra nagyon nehézkes az új fórum kezelőfelülete, jobban mondva annak rendszeres áttekintése. Tudnál-e változtatni rajta ? A régi fórum sokkal jobb volt, hamarabb megtaláltam, amit kerestem…

Megerősítem, én is nehezebben navigálok a témákat keresgélve, hamar fel is adom és elkattogok máshová.

James Woe
    Résztvevő

Szia Balázs

Csak egy észrevétel, semmi egyéb : számomra nagyon nehézkes az új fórum kezelőfelülete, jobban mondva annak rendszeres áttekintése. Tudnál-e változtatni rajta ? A régi fórum sokkal jobb volt, hamarabb megtaláltam, amit kerestem…

Etheus
    Etheus
    Résztvevő

Szia,

köszönöm, kipróbálom én is.

Etheus

Wasicuya
    Wasicuya
    Résztvevő

Szia!

Akkor van felül, ha ez van a címsorban: http://kapszli.hu/topics/

Én ezt az oldalt mentettem a könyvjelzők közé, így mindig látom melyik a legfrissebb hozzászólás.

Etheus
    Etheus
    Résztvevő

Üdv,

a régi fórumon a legfrissebb hozzászólás felkerült a tetejére az oldalnak. Ennél a rendszernél ez megoldható esetleg?

Etheus

kleno1
    Résztvevő

Végre sikerült újra regisztrálni. A régi nick nevemmel, illetve jelszavammal nem sikerült belépnem. Szeretném megkérdezni, hogy a válasz- hozzászólásoknál miből derül ki, hogy kinek a kérdéséhez kapcsolódik ? / az új fórumhoz kéne egy használati útmutató/ – vagy csak én vagyok csökevényes ?

Sharpe
    Résztvevő

Esetleg egy külön könyvtárrész a feketelőporos lőtereknek (Témák címzése: Város-Lőtér) az első post lehetne naprakész információ a pályáról, árakról, nyitva tartás stb., a többi meg szervezés és vélemény (és nem lenne egyetlen témába ömlesztve több száz oldalon)?

Tudom van az oldalon lőtér rész amin az ország feketelőporos terei vannak felsorolva, de semmi egyéb információ, némelyiknek weblapja sincs, vagy van de nem ír árakat, vagy 2012-ben volt utoljára frissítve… ha nem a fórumra akkor már a lőtér rész bővítése is sokat segítene…

Kapszli
    Kapszli
    Kulcsmester

Szia Sharpe!

A versenek egkulon menupontot kapnak majd a Loszet menu alatt, amint nagyjabol veglegesnek tunik a lista.

Udv

SC

Sharpe
    Résztvevő

A különféle versenyek / rendezvények / találkozók -at egy (gyökér)könyvtárba kéne gyűjteni dátum szerint csoportosítva (új téma csak engedéllyel), hogy megkönnyítse a szervezést, reklámnak sem lenne utolsó és persze a kezdő érdeklődők is gyorsan felmérhetik, hogy milyen sok rendezvény van ehhez a kevéssé ismert hobbihoz…

Space Cowboy
    Space Cowboy
    Kulcsmester

Üdv újra itt Attila!

15 bejegyzés megtekintése - 136-150 / 157