www.Kapszli.hu

Kezdőlap Fórumok Szolgálati közlemények www.Kapszli.hu

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Címkézve: 

Ennek a témakörnek tartalma 155 hozzászólás, 42 résztvevő. Utolsó frissítés:  Shardik 1 nap telt el.

15 bejegyzés megtekintése - 1-15 / 156
  • Szerző
    Bejegyzés

Shardik
    Résztvevő

Sziasztok

Az utobbi 3 hét bejegyzései eltüntek a forumról . Megtudnátok nézni .

Shardik

Szabó Gábor
    Szabó Gábor
    Kulcsmester

A képen nem a “Civil” van. :good: :bye:

Szia!

jogos a felvetés, javítjuk!

üdv –
    Gábor

A képen nem a “Civil” van.  :good:   :bye:

Attachments:
    You must be logged in to view attached files.

El Mariachi
    Résztvevő

Szeretnem megkoszonni a Kapszli boltnak+ a Ferfiak jatekboltjanak /Keszthely/ a nagyon korrekt ugyintezest,lokup ugyben. Respect :good:

S.laci
    S.laci
    Résztvevő

Hiába na nagy dolog az interrettenet,jó hogy már majdnem  mindent lehet “onlány”.Szomszéd jól megaszondta azért jó az onlány mert nem tud teherbeesni. :yahoo:

Chariot
    Résztvevő

Nem bírom ki, hogy ide ne írjam! Néztem a FeHoVa árait. Nem rémisztően drága, de az elővételes kedvezmény, na az már megfizethetetlen! :) Idézem:

“Napijegy:

– helyszínen: 2700 Ft

– online elővételben: 2500 Ft (+ 200 Ft kezelési költség jegyenként)”

• A hozzászólás módosításra került: 6 hónapja, 1 hét telt el- Chariot.
    border guard
    border guard
    Résztvevő

OK!

András!

Talán van/volt akit érdekel amit írtam a “radírpók” a fiókban maradhat…

:üdv

Attila

bye:

border guard
    border guard
    Résztvevő

T.Moderácíó!

Mint, ahogy azt telefonon szóban megbeszéltük a Gáborral,írásban is megerősítem,hogy a” vadászat egyéb aspektusai”

topic 38044,052,054 sz hozzászólásomat törölni szíveskedjetek!

Köszönettel

Sólyomszem
    Résztvevő

Ha bóótom lenne, akkor az 1000éve cimborámnak má adnék egyet ajiba. :yahoo: :good:

Én már adtam cimborámnak egy remit “ajiba” :-) pedig már se bóótom, és még messze is vagyunk az ezer évtől…. csak 15 :-)

énmégcsaknéhányhónap

Ha bóótom lenne, akkor az 1000éve cimborámnak má adnék egyet ajiba. :yahoo: :good:

Én már adtam cimborámnak egy remit “ajiba” :-) pedig már se bóótom, és még messze is vagyunk az ezer évtől…. csak 15 :-)

Én még csak néhány hónapja cimbizek Angyalszeművel, de már több dolgot kaptam tőle ajándékba! :good:

Én is kaptam Sólyomszeműtől szép ajándokokat, pedig személyesen még nem is találkoztunk, hiába próbáltam becsalni az erdőmbe. :bye: És SC Balázstól is kétszer kaptam szép ajándékot. Amikor pedig adtunk-vettünk páran egymástól, mindig tettünk az eladott cucc mellé egy kis ajándékot, holstert, lövedéket stb. Eből látszik, hogy mindenki szeret adni is, nem csak kapni. (szerentim) :yes: Miközben egész éjjel rakom a kályhát mint a 424 -es kazánját, hogy a plusz tíz fok körüli meleget tartsam –(remélem mindenki tudja, hogy mi az a 424- es!!!) — alábbi eszmecsere alapján az az ötletem támadt, hogy talán lehetne itt egy “Adni öröm” hely, ahol felajánlanánk ajiba azokat a dolgokat, amik valahol egy szekrény, fiók, vagy garázs mélyén porosodnak. Biztosan mindenkinek van holmija amit nem használ, másnak meg öröm lenne. Van élet a pénzen túl is!!! Szerintem ez SC üzletét sem rontaná. Mit szóóósz hozzá?

Attachments:

énmégcsaknéhányhónap

Én még csak néhány hónapja cimbizek Angyalszeművel, de már több dolgot kaptam tőle ajándékba! :good:

Én is kaptam Sólyomszeműtől szép ajándokokat, pedig személyesen még nem is találkoztunk, hiába próbáltam becsalni az erdőmbe. :bye:

És SC Balázstól is kétszer kaptam szép ajándékot.

Amikor pedig adtunk-vettünk páran egymástól, mindig tettünk az eladott cucc mellé egy kis ajándékot, holstert, lövedéket stb.

Eből látszik, hogy mindenki szeret adni is, nem csak kapni. (szerentim) :yes:

Miközben egész éjjel rakom a kályhát mint a 424 -es kazánját, hogy a plusz tíz fok körüli meleget tartsam –(remélem mindenki tudja, hogy mi az a 424- es!!!) — alábbi eszmecsere alapján  az az ötletem támadt, hogy talán lehetne itt egy “Adni öröm” hely, ahol felajánlanánk ajiba azokat a dolgokat, amik valahol egy szekrény, fiók, vagy garázs mélyén porosodnak. Biztosan mindenkinek van holmija amit nem használ, másnak meg öröm lenne. Van élet a pénzen túl is!!! Szerintem ez SC üzletét sem rontaná. Mit szóóósz hozzá?

Attachments:

Sólyomszem
    Résztvevő

… egyébként Balázstól az lenne egy szé ajándék, ha meglepne minket egy rendes fórum-motorral! :mail:

Sólyomszem
    Résztvevő

énmégcsaknéhányhónap

Én még csak néhány hónapja cimbizek Angyalszeművel, de már több dolgot kaptam tőle ajándékba!  :good:

Horse Whisperer
    Résztvevő

Még a végén megkapod :-)
    Viccnek jó, rendes, 0Ft-os rendelés visszaigazolást kaptam, személyes átvétellel. :P
    De kár, hogy SC már 1000 éves cimborám, különben lenne egy occó Walkerem! :(

Ha bóótom lenne, akkor az 1000éve cimborámnak má adnék egyet ajiba.  :yahoo:   :good:

Chariot
    Résztvevő
    Még a végén megkapod :-)
    Viccnek jó, rendes, 0Ft-os rendelés visszaigazolást kaptam, személyes átvétellel.  :P
    De kár, hogy SC már 1000 éves cimborám, különben lenne egy occó Walkerem! :(
15 bejegyzés megtekintése - 1-15 / 156