www.Kapszli.hu

Kezdőlap Fórumok Szolgálati közlemények www.Kapszli.hu

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Ennek a témakörnek tartalma 170 hozzászólás, 45 résztvevő. Utolsó frissítés: Angyalszem il cattivo Angyalszem il cattivo 3 napja, 11 órája telt el.

15 bejegyzés megtekintése - 1-15 / 171
  • Szerző
    Bejegyzés

Éltek még fiúk???? Küldöm az emileket az info@kapszli.hura de semmi válasz. Na most még egyszer megy!  :scratch:   :unsure:

Horse Whisperer
    Résztvevő

Kari45-nek válasz a http://kapszli.hu/buffalo-bill-remington/ rovatban írtakhoz:

<span style=”caret-color: #646361; color: #646361; font-family: Georgia, Times, ‘Times New Roman’; font-size: 14px;”>Ez egyébként igaz, csak nézd azt, pl. egy 1 unciás színezüst alap érme ára 35-50 Euro között mozog, annak a 3-4 szeres ára sem egy “félretettpénz” lenullázó kiadás úgy kb. a világ felének. 1000 USD-ra azért már lehet azt mondani, hogy egy nagyságrenddel nagyobb kiadás, bár úgy tippelem ha valami igazán különleges lenne ez a Remi, akkor is már rég elfogyott volna. Tök véletlenül 2 napja megtapogattam egy példányt a keszhelyi viszonteladónál, nem mondom, nekem -akinek egyébként nem nagyon tetszenek a fegyverre faragott tulipántosládahímzések- elsőre nagyon bejött, mintegy műtárgy benyomását kelti. Mivel siettem, nem nagyon vizslattam, -és nem is írnak róla, hogy kézi vagy gépi gravír van rajt (inkább gépinek tűnt de ha meglesz még, majd a jövőhéten átmatatom </span>:-)<span style=”caret-color: #646361; color: #646361; font-family: Georgia, Times, ‘Times New Roman’; font-size: 14px;”> ), és határozottan igényes az egész megjelenés. De! Amellett, hogy majdnem elgyengültem, és elővettem a bankkártyámat, valami hiányzott. Az egyik amire nagyon is rátapintottál: Igen! a díszdoboz!!! Veszel egy különleges érmét, mit kapsz hozzá? Egy szép kis bemutató fadobozt. Veszel egy elég “csehül” :) kinéző greatgun derringert vagy eleanort, a kinézetéhez képest egy vagyonért, és benn van egy szép fadobozban!!! Ezt a csehek baromira tudják, most éppen egy lovas cuccot is így adnak el (egy rémronda alátét, és mindenki megveszi asszem 200 euro körüli összegért mert egy olyan fadobozban van, amiben akár a koronázási ékszereket is bemutathatnád). Mért? Mert szinte alig kerül a valamibe, egy faipari cég rááll a megrendelésre, és 2-3 nap alatt olcsón kinyomja magából. Mert szép, és kiemeli a benne rejlő tárgyat, és mert emeli annak exkluzivitását, mintegy hangsúlyozza, hogy most egy különleges dolog került a birtokodba. De hogy témánál maradjunk nézzük ezt: (remélem ahhoz túl távoli, hogy konkurencia legyen, vám, engedélyek stb.) </span>https://www.americaremembers.com/product/buffalo-bills-wild-west-tribute-revolver/<span style=”caret-color: #646361; color: #646361; font-family: Georgia, Times, ‘Times New Roman’; font-size: 14px;”> Ugye? Ezzel lehet, hogy sosem lőssz, de felteszed a falra vagy a dohányzóasztal közepére így ahogy van díszdobozostul, és anya is azt fogja mondani, hogy húdeszép, passzol ide (így meg: már megin egy kacattal több). A másik ami miatt szerencsére nem hamarkodtam el, és ami miatt még mindig bőven kapható: Igazából egy feltehetően gépi gravíron kívül, mi pluszt kapsz ebben a Remiben? Egy szóval nem mondanám, hogy bármi is legyen lelőve egy rendes markolatért, de hogy műűűűűanyaaaag? A tok az ubertiusa szerint nem betétedzett, a cső sem extra, kék finis az van rajt (na bumm). De most komolyan? Ha már igazán szépet és fullosat akarsz nem ezt választanád? </span>http://kapszli.hu/product/uberti-1858-remington-new-army-eloltolto-revolver-8″-csohossz-cch-betetedzett-tok-charcoal-blue-finish/
    <p style=”margin: 0px; font-stretch: normal; font-size: 14px; line-height: normal; font-family: Georgia; color: #646361;”><span style=”caret-color: #333333; color: #333333; font-family: Georgia, ‘Times New Roman’, ‘Bitstream Charter’, Times, serif; font-size: 16px;”> (nagyon trükkösen én látom, hogy ott a hozzászólásom, de a “4 hozzászólás” a cikk elején nem változott át 5-re az enter lenyomása után, valamit a telóról ismeretlenül belépve sem látható amit írtam. Gondolom le vagyok korlátozva az egyesületi életes feketelőpor téma és az un. vadászatról szóló gondolataim miatt, és ha így van elég szánalmas)</span></p>
    <p style=”margin: 0px; font-stretch: normal; font-size: 14px; line-height: normal; font-family: Georgia; color: #646361;”></p>

Kapszli
    Kapszli
    Kulcsmester

Üdv. Kérdezném, a Brutus puskárol a google bead mindent. képeket cikkeket .de ahogy rakattintunk itt a kapszlin meg már mindenutt ugy jelenik meg hogy “a keresett oldal nem található”… :wacko: Legalabb valami info maradhatott volna rola fennt….

A termék volt fent nálunk, ameddig azt forgalmaztuk. Cikket mi sem írtunk róla.

neo007
    Résztvevő

Üdv.
    Kérdezném, a Brutus puskárol a google bead mindent. képeket cikkeket .de ahogy rakattintunk itt a kapszlin meg már mindenutt ugy jelenik meg hogy “a keresett oldal nem található”… :wacko:
    Legalabb valami info maradhatott volna rola fennt….

Kapszli
    Kapszli
    Kulcsmester

Uraim!

Elnézéseteket kérem a honlap hibájáért kollégáim nevében is. A képek problémáját keressük. Hamarosan megoldjuk.

Üdv

Balázs

Sólyomszem
    Résztvevő

Tisztelt Bolt! December 27-28-29 -án a már megrendelt és kifizetett árut át lehet-e venni: Marosvásárhelyről indulnék? Köszönettel : Gergely

Tény, hogy elég vacak a honlap, nehéz dolgokat megtalálni, de azért néha ott van az infó.  http://kapszli.hu/decemberi-rendkivuli-nyitva-tartas/  :bye:

Boldog karácsonyt kivánok mindenkinek! Nem kérdezem, hogy az én gépem lehet-e trágya, mert látom mindenki panaszkodik, de nem lehet egyszerűen megnézni mit rendelne az ember. Azt látom, hogy a queen annéról lecsúsztam megint, de a flaskákat sem tudom megnézni melyik micsoda, sőt 99%át nem látom a termékeknek. Messze lakom, nem nagyon tudnék heti szinten bemenni csodáskodni, meg kipakoltatni a fiókokat, mi hogy néz ki, hogy majd megrendeljem vagy beküldjek valakit. Nem tudom, évek óta küzköd-ünk(-tök), egy ilyen 90-es évek vége szintjén lévő weboldallal, ennél még egy bolthely-es weblap is fényévekkel jobb. Angyalszem kolléga! Úgy következtetem, hogy te valami villám sebességgel jutottál pedersoli remihez (legalábbis az itteni, ólmos lassú rendelési folyamatokhoz képest, -ne feledjük majdnem 1,5 évet vártunk egy uberti rozsdamentes rövidcsövűre nem is olyan rég). Szóval a kérdésem: honnan? Ha lennél oly szíves elmondani. További jó pihenést, és BUÉK mindenkinek!

Szia! Itt nem illene egy konkurencia címét megadnom. A kapszlisok nagyon jó fejek, kedvelem őket, személyesen is ismerek mindenkit Nem is értem, hogy miért hagyják, hogy a vevőiket elvesztik egy kifingott honlap miatt. írd meg smsben az email címed és küldöm a tudományt! tel: harminc kettőkilenckettő ötven nyócvanögy Boldog Karácsonyt!

kari45
    Résztvevő

Boldog karácsonyt kivánok mindenkinek!
    Nem kérdezem, hogy az én gépem lehet-e trágya, mert látom mindenki panaszkodik, de nem lehet egyszerűen megnézni mit rendelne az ember. Azt látom, hogy a queen annéról lecsúsztam megint, de a flaskákat sem tudom megnézni melyik micsoda, sőt 99%át nem látom a termékeknek. Messze lakom, nem nagyon tudnék heti szinten bemenni csodáskodni, meg kipakoltatni a fiókokat, mi hogy néz ki, hogy majd megrendeljem vagy beküldjek valakit. Nem tudom, évek óta küzköd-ünk(-tök), egy ilyen 90-es évek vége szintjén lévő weboldallal, ennél még egy bolthely-es weblap is fényévekkel jobb.

Angyalszem kolléga! Úgy következtetem, hogy te valami villám sebességgel jutottál pedersoli remihez (legalábbis az itteni, ólmos lassú rendelési folyamatokhoz képest, -ne feledjük majdnem 1,5 évet vártunk egy uberti rozsdamentes rövidcsövűre nem is olyan rég). Szóval a kérdésem: honnan? Ha lennél oly szíves elmondani.
    További jó pihenést, és BUÉK mindenkinek!

tímár
    Résztvevő

Tisztelt Bolt!

December 27-28-29 -án a már megrendelt és kifizetett árut át lehet-e venni: Marosvásárhelyről indulnék?

Köszönettel :

Gergely

Sok kép nálam se jelenik meg. A hiba kinek a készülékében van.

Én is kérdeztem, már javítás alatt van!

Megint nem lehet képet feltölteni!

Hááát bizony ez a honlap haldoklik. Képet feltölteni, termékek képeit megnézni nem lehet. A bejegyzések husssssss eltűnnek, stb.

Sólyomszem
    Résztvevő

Én is kérdeztem, már javítás alatt van!

kutya56
    kutya56
    Résztvevő

Horse Whisperer
    Résztvevő

Sziasztok!

Az én készülékemben lehet a hiba, hogy sok termék képe helyett a bal felső sarokban kék négyzetben kérdőjel látható?

Chariot
    Résztvevő

És tényleg! Minden eltűnt Augustusból!

15 bejegyzés megtekintése - 1-15 / 171