Versenyek

Kezdőlap Fórumok Pontlövészet Versenyek

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Ennek a témakörnek tartalma 249 hozzászólás, 44 résztvevő. Utolsó frissítés: Cajga Cajga 3 napja, 6 órája telt el.

15 bejegyzés megtekintése - 196-210 / 250
  • Szerző
    Bejegyzés
    Kapszli
    Kapszli
    Kulcsmester

Kedves Füstölgők! Dél-baranyában, az országhatár szélén szeretnék létrehozni egy csapatot, akikkel megalapoznánk a feketelőporos életet. Nagybudmér határában van egy működő lőtér, aminek vezetősége elindította az engedélyezési eljárást az elöltöltősöknek. Tudomásom szerint, május körül lesz meg az engedély. Kérek szépen mindenkit, ha van olyan ismerőse, barátja, rokona, aki a környéken lakik (Harkány, Siklós, Villány, Bóly, Mohács, Kölked és vonzáskörzetük) említse meg nekik a lehetőséget és keressenek meg a szita.laszlo.tamaskukacgémailpontkom címemen! Mivel még semmink <span style=”line-height: 1.5em;”>sincs</span><span style=”line-height: 1.5em;”>, pénzünk sem nagyon, (a saját Remington NMA 1858 revolveremen, párom és néhány barátom lelkesedésén </span><span style=”line-height: 1.5em;”> </span><span style=”line-height: 1.5em;”>kívül</span><span style=”line-height: 1.5em;”>) ezért nagyon hálásak lennénk, ha bármilyen irodalmat, eszközt, amit esetleg már nem használtok, meguntatok, nem szerettek, elavult, hibás de valamire használható, stb. felajánlnátok. Érte megyünk, vagy postaköltséget fizetünk.</span> Köszönöm előre is a támogatást!

Szia Laci!

Örvendetes hír! Saját eszköztárunkkal segítünk. a következő hírlevélbe betesszük a felhívásodat, ezen felül az egyesület részére biztosítunk vásárlási kedvezményt, hogy elindulhassatok. Kérlek dobj majd egy mailt, amiben leírod a lőteretek paramétereit, mi pedig feltöltünk titeket mindenhová a portálon.

Üdv

SC

Tag

Kedves Füstölgők!

Dél-baranyában, az országhatár szélén szeretnék létrehozni egy csapatot, akikkel megalapoznánk a feketelőporos életet. Nagybudmér határában van egy működő lőtér, aminek vezetősége elindította az engedélyezési eljárást az elöltöltősöknek. Tudomásom szerint, május körül lesz meg az engedély.

Kérek szépen mindenkit, ha van olyan ismerőse, barátja, rokona, aki a környéken lakik (Harkány, Siklós, Villány, Bóly, Mohács, Kölked és vonzáskörzetük) említse meg nekik a lehetőséget és keressenek meg a szita.laszlo.tamaskukacgémailpontkom címemen!

Mivel még semmink <span style=”line-height: 1.5em;”>sincs</span><span style=”line-height: 1.5em;”>, pénzünk sem nagyon,  (a saját Remington NMA 1858 revolveremen, párom és néhány barátom lelkesedésén </span><span style=”line-height: 1.5em;”> </span><span style=”line-height: 1.5em;”>kívül</span><span style=”line-height: 1.5em;”>) ezért nagyon hálásak lennénk, ha bármilyen irodalmat, eszközt, amit esetleg már nem használtok, meguntatok, nem szerettek,  elavult, hibás de valamire használható, stb. felajánlnátok. Érte megyünk, vagy postaköltséget fizetünk.</span>

Köszönöm előre is a támogatást!

LittleBig George
    Résztvevő

Néhány adat az eddigi nevezésekről.

Cook
    Cook
    Résztvevő

Szia Gabi!

Ha nem lesz  Miquelet akkor indulj Augustinba  én is kovással fogom lőni valószínűleg.

Csaba

ui. Mi van a déli “kabátkámmal”?

Szabó Gábor
    Szabó Gábor
    Kulcsmester

Kíváncsi vagyok, lesz e Miquelet. Pusztítanám már az ólmot!

Tsülök
    Tsülök
    Résztvevő

Üdv Lövészek! Már hárman biztosan lőjük a honvéd számokat.  A  negyedik fő is majdnem biztos.  Ha még lenne egy-két jelentkező,

jó kis verseny kerekedhetne :yahoo:

A szervezőkhöz jelzem, hogy a megjegyzésben leírtam a nevezők nevét és a lőállás beosztással kapcsolatos kérésünket.

N.Z. Tsülök

ui: Természetesen  Székesfehérvárra  értettem.

traktoros
    traktoros
    Résztvevő

<div class=”d4p-bbt-quote-title”>traktoros hozzászólása:</div>

<div class=”d4p-bbt-quote-title”>Kapszli hozzászólása:</div>
    Aki esetleg a főoldalon nem talált ide: http://kapszli.hu/elindult-az-ev-a-musketas-kapszli-kupa-eredmenyei/ Külön köszönet Szekérnek a kitűnő beállításokért! :)

Lesz még több kép? B-)

Felföldi kolléga még gyártott egy rakással, úgyhogy igen!

Szia Balázs, hol lesznek a képek? Hadd lássam hogy festek 48as tüzérként.  :yahoo:

Kapszli
    Kapszli
    Kulcsmester

Sziasztok! Dorogon március 15-én a webley számban 70 -et lőttem (13-ból csak 12 volt a lapon) . A kérdésem az, hogy ez minősítésben mit jelent? Megvan-e a minősítő vagy nincs? További lőporfüstös hétvégéket mindenkinek!

Szia! Megvan a minősítésed!

Üdv

SC

Nyomkeresõ
    Résztvevő

Sziasztok!

Dorogon  március 15-én a webley számban 70 -et lőttem (13-ból csak 12 volt a lapon) . A kérdésem az, hogy ez minősítésben mit jelent? Megvan-e a minősítő vagy nincs?

További lőporfüstös hétvégéket mindenkinek!

Pferi
    Pferi
    Résztvevő

Aki esetleg a főoldalon nem talált ide: http://kapszli.hu/elindult-az-ev-a-musketas-kapszli-kupa-eredmenyei/ Külön köszönet Szekérnek a kitűnő beállításokért! :)

Áááá, szerintem totál véletlen az, hogy mindig Te kerülsz oda…Szekér nem olyan :-)

Cajga
    Cajga
    Résztvevő

Kaptál a kupa mellé / fölé / egy szép trófeát is. A kép készítésekor nagyon vidultunk, észrevettük a csint! :yahoo:

Kapszli
    Kapszli
    Kulcsmester

Lesz még több kép? B-)

Felföldi kolléga még gyártott egy rakással, úgyhogy igen!

traktoros
    traktoros
    Résztvevő

Lesz még több kép?  B-)

Kapszli
    Kapszli
    Kulcsmester

Aki esetleg a főoldalon nem talált ide:

http://kapszli.hu/elindult-az-ev-a-musketas-kapszli-kupa-eredmenyei/

Külön köszönet Szekérnek a kitűnő beállításokért! :)

Kapszli
    Kapszli
    Kulcsmester

Sziasztok! Holnap végre indul a versenyzés!! A díjak már várják a legügyesebbeket! Reméljük az időjárás is kegyes lesz…

15 bejegyzés megtekintése - 196-210 / 250