Versenyek

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Ennek a témakörnek tartalma 26 hozzászólás, 11 résztvevő. Utolsó frissítés: Johnny86 Johnny86 5 hónapja telt el.

12 bejegyzés megtekintése - 16-27 / 27
  • Szerző
    Bejegyzés
    Johnny86
    Johnny86
    Résztvevő

Üdvözlet a Tisztelt Sporttársaknak!

Érdeklődnék, hogy a hétvégi tótkomlósi bulira akad-é olyan, aki Szentesen keresztül szándékozik menni, a szombati nap reggelén (esetleg még aznap vissza is, de ha másnap, az se baj), mivel nagyon szívesen hozzájárulnék a benzinköltségeihez.

Köszönettel:

Johnny86

Steve
    Résztvevő

Tistelt Urak! A hétvégi Tótkomlósi Cowboy találkozó záró verseny számaként közkívánságra amennyiben az időbe belefér hozzáadunk még
    egy plusz versenyszámot melynek a neve Long Range!! ( “Trapper” szabályok szerint, tapaszolt gömb lövedék, modern kiegészítők nélkül 10 lövés, mindegyik értékelt.) Üdvözlettel Steve.

Cajga
    Cajga
    Résztvevő

Szia A cucc megvan igen, valahol bent van a szekrényben a többi cucc között. 13-án nem érek rá, de remélem most már el tudom juttatni valahogy. Komlósra jössz?

Sajnos oda nem tudok menni, a jelenlegi helyzetben ennyi versenyt/utazást/ nem tudok vállalni. Valakivel légyszi küld el és írd meg mennyivel tartozom. Ha gondolod emailban add meg a számlaszámod és utalhatom is.

Előre is köszi: Cajga

Young Shatterhand
    Young Shatterhand
    Résztvevő

Szia

A cucc megvan igen, valahol bent van a szekrényben a többi cucc között. 13-án nem érek rá, de remélem most már el tudom juttatni valahogy. Komlósra jössz?

Cajga
    Cajga
    Résztvevő

Szia Zoli!

Szeptember 13-án az OB-re jössz? Ha sikerült szerezned gipszelőbaltát /fokosnak valót/, akkor elhozhatnád, vagy elküldhetnéd valakivel.

Üdv: Cajga

Young Shatterhand
    Young Shatterhand
    Résztvevő

Kedves ápolt társak.

Jelen állás szerint én Sept. 19. -én mennék tótkomlósra, délelőtti indulásra. Pillanatnyilag az autóban 1 személy még elfér cuccal, ha valaki jönne velem.

BP-i vagyok. Elérhetőségeimet ismeritek, ha mégsem: dancsok.strogg.zoltan[kukac]gmail.com

Steve
    Résztvevő

Helló Zoli! Igen,jó az értesülésed. Aki akar már jöhet péntek déltől és maradhat vasárnap reggelig. Lehet sátrazni vagy helyet foglalni a lőtéri szállóban illetve bárhol a városban. Az élelemről és italról most mindenki saját maga gondoskodik. Üdv Steve.

Young Shatterhand
    Young Shatterhand
    Résztvevő

Nagyon örülök, nagy volt az előző, ha nem üt el a hajókötél ott leszek :D

Annyi a kérdésem, hogy ha jók az értesüléseim, akkor 19 -én már lehet menni, és 21-én jönni. Jól tudom, hogy gyakorlatilag 2 este simán van?

Steve
    Résztvevő

MEGHÍVÓ
    Szeptember 20.-án ismét Cowboy találkozó lesz Tótkomlóson, mely alkalomból szeretettel várunk minden érdeklődőt.
    Bővebb tájékoztatás a verseny kiírásról hamarosan. Üdv Steve.

The Gunman
    Résztvevő

Köszönöm George! Minden minden megoldás érdekel, persze itt lövészetre gondoltam.

Young Shatterhand
    Young Shatterhand
    Résztvevő

Sziasztok

A 2014-es (idei) wildkomlós-ról készült minden kép, és videó érdekelne. Aki pesti az szóljon és megoldjuk hogyan tudom őket áttölteni magamhoz. Nekem van tárhelyem feltölteni albumokba. :))))

dancsok.strogg.zoltan[kukac]gmail.com

nemeth.balazs
    Kulcsmester

A 2013 november 28. előtti fórum hozzászólásokat az alábbi link alatt találja: http://archiv.kapszli.hu/hu/forum/5-1-1

12 bejegyzés megtekintése - 16-27 / 27