Vadászat elöltöltő fegyverekkel

Kezdőlap Fórumok Vadászat Vadászat elöltöltő fegyverekkel

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Ennek a témakörnek tartalma 248 hozzászólás, 25 résztvevő. Utolsó frissítés: Kapszli Kapszli 3 hónapja, 2 hete telt el.

15 bejegyzés megtekintése - 211-225 / 249
  • Szerző
    Bejegyzés
    border guard
    border guard
    Résztvevő

Szervusz Debian!

A “megbízható”, ebben az esetben nem konkrét személy, hanem kereskedő,aki ténylegesen az,nem virtuális készletet tart ,vagy ígérget/Sajtüzlet by Monthy Python/ hanem  Burgerlandban, nyitva tart

egy vadászboltot,és akár még sörétet is tart több méretben is,amit levesz a polcról és kívánságra megveheted…. :good:

Nem agysebészet,szerintem a neten megkapod a címlistát,telefon,emil elérhetőséggel,indulás előtt,rápontosítani ….Nem tudom Zünddorfban a kanyarban megvan-e még pl: a Nagy-féle kereskedés,ahol még magyarul is beszélnek…

sok sikert!

üdv:

Attila.

debian
    Résztvevő

Többször jártam már így,végül eljutottam hosszas szervezéssel a a tényleges árukészlettel rendelkező ,és nem szélhámos kereskedőhöz,aki fejét csóválva,hallva a kalandjainkat levette a polcról ,és a kezembe adta… Azt hiszem ,most sincs más megoldás üdv: Attila

Üdv Attila!

Megosztanád velünk hogyha nem titok, hogy ki ez a megbízható forrás? Sokan megköszönnénk..

:rose:

border guard
    border guard
    Résztvevő

Kedves vadásztársak!

Sólyomszem barátunk tájékoztatott,hogy a korábban megrendelt,visszaigazolt sörétmennyiség

beérkezése bizonytalan!A sokak álltal/mint egyetlen/határszéli favorizált cimbora vállalkozását kb a Monty Python

híres “Sajtüzlet” cimű jelenete festi le a legjobban….Fiatalabbaknak:”Az üzletben többszáz- féle sajt van kíírva,

azonban mindeggyikhez tartozik egy legenda1. éppen most fogyott el,2.megrendeltük de még nem érkezett meg

stb …Végül az elcsigázott vásárló megkérdezi a szemmel láthatóan üres üzletben”Uraim van itt valami eladó sajt?” Válasz “így nem ér, kérdezze végig az árjegyzéket…. :yahoo:

Többször jártam már így,végül eljutottam hosszas szervezéssel a a tényleges árukészlettel rendelkező ,és nem szélhámos kereskedőhöz,aki fejét csóválva,hallva a kalandjainkat levette a polcról ,és a kezembe adta…

Azt hiszem ,most sincs más megoldás

üdv:

Attila

border guard
    border guard
    Résztvevő

:good: Sok sikert a tárgyalásokon! Mindannyiunk érdekében….. :bye:

üdv:

Attila

Bogas
    Bogas
    Résztvevő

Szia Attila,

A Vadászati törvény előkészítése során a Kamara törekvése is az, hogy a jövőben  ne egy központi vadászjegy legyen, amin bejegyzéssel, aláhúzással, vagy mittudomén mivel lehet jelölni a hagyományos vadászati módokat, hanem minden vadászati módnak külön vadászjegye legyen.

border guard
    border guard
    Résztvevő

<div class=”d4p-bbt-quote-title”>border guard hozzászólása:</div>
    Tehát vadászni vadászvizsga+érvényes vadászjegy+tartási engedély/bejegyzett vadászlőfegyverre/ lehet. Aki ijjal,ragadozómadárral kiván vadászni,az a fentieken kívül kiegészitő vizsga után,kaphat erre is kiterjesztett vadászjegyet.Tehát rendelkeznie kell a vadászat teljes személyi és tárgyi feltételeivel,tehát köteles egy szereltes fegyvert is tartani.

Szia Attila! Hála Istennek ez már nincs így. Az íjászoknak csak íj kell, a solymászoknak csak madár. A régi “szép” időkben valami okos még a “vadászíj tartási engedélyt” is beletette a vadászati törvénybe, amitől még a BM haja is az égnek állt.

Sanyi!

Örömmel olvasom,én másként tudtam.

Akkor pláne az elöltöltő fegyver/vadászeszköz/ kategoriába maradása,megalapozná  az “elöltöltő “vadászjegyet…..

sok sikert!

üdv:

Attila

Bogas
    Bogas
    Résztvevő

Tehát vadászni vadászvizsga+érvényes vadászjegy+tartási engedély/bejegyzett vadászlőfegyverre/ lehet. Aki ijjal,ragadozómadárral kiván vadászni,az a fentieken kívül kiegészitő vizsga után,kaphat erre is kiterjesztett vadászjegyet.Tehát rendelkeznie kell a vadászat teljes személyi és tárgyi feltételeivel,tehát köteles egy szereltes fegyvert is tartani.

Szia Attila!

Hála Istennek ez már nincs így. Az íjászoknak csak íj kell, a solymászoknak csak madár. A régi “szép” időkben valami okos még a “vadászíj tartási engedélyt” is beletette a vadászati törvénybe, amitől még a BM haja is az égnek állt.

border guard
    border guard
    Résztvevő

Szia Tomi!

Az ügydarab megoldódott ,azaz a nekem küldött emil válaszában gond nélkül elment.

Nem tudom mi volt a gond,semmi “felesleges” piktogram nem volt az emílcímben.

üdv

Attila

Wasicuya
    Wasicuya
    Résztvevő

Szia Attila!

A CW emailcímét nem szereti minden levelező program.

A válaszkor töröld ki a cím duplázását, úgy hogy csak egyszer legyen leírva a cím mindenféle nem oda illő jelek nélkül (gondolok az ilyenekre: <…>), akkor sikerülnie kell.

Young Shatterhand
    Young Shatterhand
    Résztvevő

Eeeekűdtem.

Érdekelne mi a hibaüzenet amivel visszamegy a levél hozzád :) Abból meg tudom mondani mi a hiba pontosan .)

border guard
    border guard
    Résztvevő

Szia Küld el pls mégegyszer BorderGuard, és ha nem jön meg add meg te is a cimedet és én irok rád :)

Szia Zoli!

folyamatosan jönnek vissza a hibaüzenetek: Return to sender ,vissza pattan rólad…..

cannon56@freemail.hu

írjál erre és válaszként megpróbálom elküldeni a telefonszámokat

Vonalon korlátlanul tudnánk konzultálni

üdv

Attila

Young Shatterhand
    Young Shatterhand
    Résztvevő

Szia

Küld el pls mégegyszer BorderGuard, és ha nem jön meg add meg te is a cimedet és én irok rád :)

Young Shatterhand
    Young Shatterhand
    Résztvevő

Ez érdekes, mert még mindig nem kaptam semmit :)

border guard
    border guard
    Résztvevő

Szia Attila Ha ezt nekem irtad nem kaptam tőled emailt. :) dancsok.strogg.zoltan[kukac]gmail.com

Szia Zoli!

Nekem az emil vége gmail.co volt com helyett,elküldtem újból ,ha megjött csörögj….

üdv:

Attila

Young Shatterhand
    Young Shatterhand
    Résztvevő

Szia Attila

Ha ezt nekem irtad nem kaptam tőled emailt. :)

dancsok.strogg.zoltan[kukac]gmail.com

15 bejegyzés megtekintése - 211-225 / 249