Vadász tereplövészet elöltöltőkkel

Kezdőlap Fórumok Pontlövészet Vadász tereplövészet elöltöltőkkel

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Ennek a témakörnek tartalma 192 hozzászólás, 31 résztvevő. Utolsó frissítés:  Sólyomszem 2 hónapja, 3 hete telt el.

15 bejegyzés megtekintése - 31-45 / 193
  • Szerző
    Bejegyzés
    LQ
    LQ
    Résztvevő

Sziasztok!

Az okt. 8.-i derecskei lövésztalálkozón várható lövés-számok:

hadipuska: 25

nem hadipuska: 15

revolver: kb. 60

Üdv: LQ

LQ
    LQ
    Résztvevő

Köszönöm az észrevételt…  :good:   :yes:

A helyes dátum 2016. október 8. (Szombat).

Üdv: LQ

Sparrow
    Résztvevő

Szeptember 8, csütörtök?

LQ
    LQ
    Résztvevő

Tisztelt Lövésztársak!

Nosztalgia lövésztalálkozót szervezünk 2016. szeptember 8.-án Derecskére, minden érdeklődőt szeretettel várunk.

Kezdés 10 óra.

50 m, puska, korong;

50 m, puska, karton;

50 m, revolver, palack;

25 m, revolver, korong;

25 m, revolver, karton.

A csapatok sorsolással alakulnak a helyszínen. A csapatok lővonalról lőnek nem lőállásból, azaz puskatöltés ruházati kiegészítőkből (patrontáska, tarisznya, öv, zseb, stb.).

Ebédszünet.

Ebéd után egyéni revolver párbaj fémcélokkal. A szokástól eltérően nem egyenes kieséses rendszerben, hanem körmérkőzés formájában, azaz mindenki párbajozik mindenkivel. A helyezéseket a megszerzett győzelmek száma adja. Döntetlen nincs, azonos eredmény esetén eldöntő párbajt kell vívni.

A részvételhez lövész sportegyesületi tagság és elöltöltő fegyveres vizsga megléte szükséges. Továbbá szükséges még 1 db. ET revolver és 1 db. ET hadipuska. A revolvernél modern irányzékkal szerelt modell használata nem megengedett. A hadipuska lehet „nem hadipuska” is, azaz nyílt irányzékú civil vadászpuska replika. Nem lehet viszont „inlány” vagy „spécipuska” (pl. Bristlen, Swiss, stb.). A puskás számok lőhetőek revolverrel is, de mentközben a revolverek újratöltése nem lehetséges, azaz 1 szám = 1 dob. A lövésztalálkozón látás- és hallásvédő használata kötelező!

Nevezési díj nincs. Aki nem Rumcájsz tag némi lőtérhasználati díjjal számoljon (Babits Lacival kell rendezni). Csak ebédszünet lesz biztosítva ebéd nem. Táplálkozás hozott anyagból. Lőpor és csapi a helyszínen biztosított (szintén Laci).

A lövésztalálkozó történelmi jellegű ezért kérjük, hogy a résztvevők öltözetükben valamilyen történelmi korszak megidézésével járuljanak hozzá a hangulathoz. Ha nincs ódivatú öltözék az nem tragédia, de azért a susogós naci – tornacipő kombó lehetőleg kerülendő.

Üdv: LQ & vfecasz

Ok ! Én olvastam rosszul. :”nyóckilencven, -egy-679 és a “négyen”-t kihagytam.  :yahoo:

Én ma már ott leszek szemben a panzióban.

Üdv: reklámrobot  :yahoo:

Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Wasicuya
    Wasicuya
    Résztvevő

Szia!

Akkor betűzöm: 30 mint harminc 891 mint nyolckilencvenegy 67 mint hatvanhét 94 mint kilencvennégy

Szerintem ezt adtam meg, de nem írom rendesen le a reklámrobotok végett.

Üdv: Tamás

Szervusztok! Blondriver Randezvous július 23 szombat 9:00-tól. Mindenkit szeretettel várunk. Ez a talákozó ismét eltér egy kicsit az eddigiektől. Szabad örömlövészet mindenféle meglévő célra, bármivel, ami feketelőporos, (vagy nem). Többek között, lehet korrongra söréttel, puskával, revolverrel fém és egyéb célokra lőnni. Az ügyességet és lőtudást most nem versenyszerűen, hanem ad hoc lehet összemérni, éppúgy mint annak idején a prémvadászok is tehették. Kitalálhatsz saját kuntsztokat (a biztonságos fegyverhasználat keretein belül), bemutathatod mit tudsz. Étkezés: szalonnasütés (szalonnát kenyeret hozok), illetve amit hoztok. Cserében viszont csak a lőtérhasználat lesz ami 2000Ft illetve ha korongozol a korong ára (a statikus célként kirakott korongot nem kell fizetni.) További programok: Lehet börzézni, volt év mikor igen sikeres volt az adás-vétel. Hozzatok számotokra már nem szükséges felszereléseket. Igény esetén túra, de ezt előre jelezd! Üdvözlettel: Berta Tamás

Ezzel csak egy baj van. Ugyanakkor van az elöltöltős OB Sarlóspusztán.

Szia Tamás! Még nem voltam Nálatok, ezért légy szíves a pontos helyszínt, vagy a webcímeteket! Lőpor, kapszli lesz? Lehet egy éjszakát, szombatról-vasárnapra ott aludni, ehetőleg sátorozni? Köszi! Üdvözöllek: Szita László Tamás szita.laszlo.tamaskukacgémailpont kom

Köszi! Azt, hogy akkor van az OB nem én írtam hozzá. Nekem jó! Nem minden a versenyzés, az ilyen programokat jobban szeretem. (szeretném) Közben megtaláltam a honlapod. Oda fogok találni, sátrat viszek, éjszakai tábortüzes sörösboros beszélgetést jobban bírom mint a túrázást. :yahoo: Szeretem a jó társaságot, de ha ketten leszünk csak az is buli!!!! :yahoo: Köszönöm a lehetőséget! Üdv: Remete

Lehet, hogy jó számot adtál meg, de azon állandóan egy szentendrei hölggyel tudok csak beszélgetni. Aranyos nő, de nem tudom vele megbeszélni a hétvégét!No nem azért, mert útban van a férje, hanem azért mert én másfajta lövészetet szeretnék, mint vele.  :yahoo: szita.laszlo.tamas@gmail.com 303079741

Persze az is lehet, hogy a keleti végeinket már elfoglalták Putyin hadseregei, mert a Millér panziót is hiába hívom, és emilre sem válaszolna. Oda fogok menni, csappancsúzok és rendet teszek a Coltommal, ha nem válaszol kelet!  (vesztről-íszt) :yahoo:

Szervusztok! Blondriver Randezvous július 23 szombat 9:00-tól. Mindenkit szeretettel várunk. Ez a talákozó ismét eltér egy kicsit az eddigiektől. Szabad örömlövészet mindenféle meglévő célra, bármivel, ami feketelőporos, (vagy nem). Többek között, lehet korrongra söréttel, puskával, revolverrel fém és egyéb célokra lőnni. Az ügyességet és lőtudást most nem versenyszerűen, hanem ad hoc lehet összemérni, éppúgy mint annak idején a prémvadászok is tehették. Kitalálhatsz saját kuntsztokat (a biztonságos fegyverhasználat keretein belül), bemutathatod mit tudsz. Étkezés: szalonnasütés (szalonnát kenyeret hozok), illetve amit hoztok. Cserében viszont csak a lőtérhasználat lesz ami 2000Ft illetve ha korongozol a korong ára (a statikus célként kirakott korongot nem kell fizetni.) További programok: Lehet börzézni, volt év mikor igen sikeres volt az adás-vétel. Hozzatok számotokra már nem szükséges felszereléseket. Igény esetén túra, de ezt előre jelezd! Üdvözlettel: Berta Tamás

Szia Tamás! Még nem voltam Nálatok, ezért légy szíves a pontos helyszínt, vagy a webcímeteket! Lőpor, kapszli lesz? Lehet egy éjszakát, szombatról-vasárnapra ott aludni, ehetőleg sátorozni? Köszi! Üdvözöllek: Szita László Tamás szita.laszlo.tamaskukacgémailpont kom

Köszi! Azt, hogy akkor van az OB nem én írtam hozzá. Nekem jó! Nem minden a versenyzés, az ilyen programokat jobban szeretem. (szeretném) Közben megtaláltam a honlapod. Oda fogok találni, sátrat viszek, éjszakai tábortüzes sörösboros beszélgetést jobban bírom mint a túrázást.  :yahoo: Szeretem a jó társaságot, de ha ketten leszünk csak az is buli!!!!  :yahoo:  Köszönöm a lehetőséget! Üdv: Remete

Wasicuya
    Wasicuya
    Résztvevő

Sziasztok!

Örök dilemma, mikor?

Vagy van máshol lövészet, vagy  én nem vagyok. Igazából az lenne jó, ha lenne helyettem aki ráérne szervezni, de nincs.

Ezért kénytelen vagyok akkor kiírni mikor meg is tudom csinálni.

Aki nem hivatalos az OB-re még eljöhet egy kis örömlövészetre, és haveri találkozóra.

Amennyien jönni szoktunk (+- 50% ) annyi embernek biztosítva van a szükséges csapi, lőpor erre a napra. Persze aki megteheti (pl.: lőszer-utántöltő) és nagyobb igénye van hozhat is.

Pontos helyszín:

http://www.blondriverrandezvous.eoldal.hu/cikkek/terkep/

De a harminc/ nyóc kilencven 1-679 négyen hívsz, odanavigállak szükség esetén

Ha hozol sátort, akár sátorozhatsz is, éjszakai túra igény szerint, de előre jelezd!

Üdv: Tamás

Sólyomszem
    Résztvevő

Wasicuya
    Wasicuya
    Résztvevő

Szervusztok!

Blondriver Randezvous július 23 szombat 9:00-tól.

Mindenkit szeretettel várunk.

Ez a talákozó ismét eltér egy kicsit az eddigiektől. Szabad örömlövészet mindenféle meglévő célra, bármivel, ami feketelőporos, (vagy nem). Többek között, lehet korrongra söréttel, puskával, revolverrel fém és egyéb célokra lőnni. Az ügyességet és lőtudást most nem versenyszerűen, hanem ad hoc lehet összemérni, éppúgy mint annak idején a prémvadászok is tehették. Kitalálhatsz saját kuntsztokat (a biztonságos fegyverhasználat keretein belül), bemutathatod mit tudsz.

Étkezés: szalonnasütés (szalonnát kenyeret hozok), illetve amit hoztok. Cserében viszont csak a lőtérhasználat lesz ami 2000Ft illetve ha korongozol a korong ára (a statikus célként kirakott korongot nem kell fizetni.)

További programok: Lehet börzézni, volt év mikor igen sikeres volt az adás-vétel. Hozzatok számotokra már nem szükséges felszereléseket.

Igény esetén túra, de ezt előre jelezd!

Üdvözlettel: Berta Tamás

Kapszli
    Kapszli
    Kulcsmester

Gyerekek! Holnapra is egész napos (ónos) esőt mond. Mozgassuk jobb időre a lövészetet!

Chariot
    Résztvevő

SC azt írja a facén, hogy Jászfelsőszentgyörgy a cél. Ruházatilag IMHO gyere abban, amiben tudsz. :-)

Nyomkeresõ
    Résztvevő

<div class=”d4p-bbt-quote-title”>Márianosztrára még elmennék,de Jászfelsőszentgyörgyre nem.. Nagyon messze van.</div>
    <div class=”d4p-bbt-quote-title”></div>
    <div class=”d4p-bbt-quote-title”>Nyomkeresõ wrote:</div>
    Nekem csak egy elöltöltős navy51-es és egy 357-es cattleman-em van.. puskám nincs .. Ez gondolom nem elég a trapperkedéshez. Maskarám nincs.. Habár nem lakom messze (Dorog melett), nem tudom hogyan lehetne odajutni és milyenek az útviszonyok..

<div class=”d4p-bbt-quote-title”>metalsystem wrote:</div> Terepvadászok! kérlek válaszoljatok mihamarabb!

nekem sincs sokkal több felszerelésem de kedvem annál több!!!

15 bejegyzés megtekintése - 31-45 / 193