Vadász tereplövészet elöltöltőkkel

Kezdőlap Fórumok Pontlövészet Vadász tereplövészet elöltöltőkkel

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Ennek a témakörnek tartalma 192 hozzászólás, 31 résztvevő. Utolsó frissítés:  Sólyomszem 2 hónapja, 3 hete telt el.

15 bejegyzés megtekintése - 151-165 / 193
  • Szerző
    Bejegyzés
    Wasicuya
    Wasicuya
    Résztvevő

Sziasztok!

Köszönöm!

Minden összejövetel olyan mint azok akik összejönnek, úgy hogy a köszönet Titeket illet a szép napért!

Én többnyire videóztam, még kapok hozzá videó és képanyagot, akkor összevágom és felteszem.

Azért egy csatában még az ügyesek is kaphatnak ólmot, De ígérem jövőre a teszek még csavart a díjazásba, hátha jut másnak is egy kis nedű nem csak a szerencsésnek(sajna a flaskában az utolsó cseppekből volt, mert ősszel csak 4l lett).

Kár hogy nem készültem a palackgyilkos nevű díjjal, mert Charles  megérdemelte volna.

Üdv: Tamás

Young Shatterhand
    Young Shatterhand
    Résztvevő

Sziasztok.

Sógorommal már péntek este megnyitottuk a tábort, remek husit is sütöttünk, és sokat beszélgettünk, majd elszivtuk a békepipát, igy örökké bajtársakká fogadtuk egymást. Fehéremberrel délután is, és másnap hajnalba útra keltünk.

Alaposan felderitettük a terepet, hogy mire jöttök már biztonságos tábort találjatok, indiánoktól, és gonosztevőktől, és mindeféle ellenség nélküli környékre.

Némi csetepaté volt csak, tőrbe akartak csalni a szikláknál, de fehéremberrel tartottuk magunkat, és kitörtünk, majd a homozsákokból épült sáncot védtük, a rajtaütés sikertelenségén feldühödött indiánoktól. Ma hajnalra már eltakarodtak, bejártuk az egész holtágat, de nyomukat sem láttuk, csak egy kósza hajnali rajtaütésre tellett tőlük mindössze :)

Ime a képek első adagja amit iziben megkaptam, és gyorsan fel is töltöttem. Lesz még, mert fehérember is sűrűn dokumentálta a mi, és a ti hőstetteiteket.

https://picasaweb.google.com/114672856848108133067/Blondriver2014_apr45?authuser=0&feat=directlink

(még nincsenek felcimkézve, de gyorsan felraktamő ket, tudom, hogy tűkön űlve várjátok.)

Köszönöm LQ a dicsérő szavakat :)

És az a duplacsöves emulatba ejtő volt tényleg. Ethes reméljük már jobban van , a harc hevében meggyógyult :)

LQ
    LQ
    Résztvevő

Szia Fehérember!

Köszönöm Én is a jól sikerült randevút. Élménydús nap volt.

Röviden összefoglalva:

Ha bármikor, bármi döntetlenre végződik, akkor Etheust kell kihirdetni győztesként. Még akkor is, ha nincs jelen.

Ma láttam a legszebb antik elöltöltős fegyvert eddig életemben. Egy gyönyörű damaszkolt dupla csövűt.

Charles-nak mindegy, hogy mi az csak mozogjon (az a 3 lyuk a lengőpalackban nagyon szép volt).

Doki Hawken-jének a csöve még mindig nem kopott ki.

A szerencsések pálinkát kapnak, az ügyesek meg ólmot. :yes:

Üdv: LQ

Etheus
    Etheus
    Résztvevő

Kedves Lövésztársak! Azt szeretném kérni, hogy a szombati ebéd elfogyasztásához hozzatok egy edényt (csajkát, tányért) és egy kanalat, mert evőeszközökben szűkölködünk. A műanyagtányérnak meg nem vagyok nagy híve (legyünk egy kicsit “környezettudatosak” vagy még jobb, ha inkább autentikusak). Üdvözlettel: Tamás

Üdv Fehérember!

Köszönöm ezt a jó hangulatú versenyt és napot, amit a prémvadászattal tölthettünk. Jó programok, remek társaság, mi kellhet még?   :good:

Annyi kérésem lenne viszont, hogy a kabátom sikerült ott felejtenem a lőtéren, a legközelebbi találkozásig megőriznéd nekem?

Üdv: Etheus

Wasicuya
    Wasicuya
    Résztvevő

Kedves Lövésztársak!

Azt szeretném kérni, hogy a szombati ebéd elfogyasztásához hozzatok egy edényt (csajkát, tányért) és egy kanalat, mert evőeszközökben szűkölködünk. A műanyagtányérnak meg nem vagyok nagy híve (legyünk egy kicsit “környezettudatosak” vagy még jobb, ha inkább autentikusak).

Üdvözlettel: Tamás

Wasicuya
    Wasicuya
    Résztvevő

Szervusztok!

Megkérem a pénteken érkezőket, hogy egy telefonszámot küldjenek el privátban nekem, hogy az érkezés időpontját meg tudjuk beszélni.

Nyilván akkorra mennék ki én is, hogy tudjam fogadni az érkezőt.

Üdvözlettel: Fehérember

Wasicuya
    Wasicuya
    Résztvevő

Sziasztok!
    Akadt egy kereskedő is a találkozón, az árukészlete éppen a prémvadászoknak való.
    Lőporosszarutól a vaddisznófogig nagy választékkal rendelkezik.

Itt lehet megtekinteni:
    http://www.blondriverrandezvous.eoldal.hu/cikkek/kerskedoknek.html

Wasicuya
    Wasicuya
    Résztvevő

Sziasztok!

Néhány érdekes linket tettem fel az oldalra, hátha valakit érdekel.

A Green River Randezvous még hasonló elnevezésű is, mint a miénk, persze a képek láttán irigykedhetünk, mikor lesz nekünk lovas táborunk? A francia indiánháborús hagyományőrzőket is érdemes megnézni. De nekem kedvencem a trapper múzeum.

http://www.blondriverrandezvous.eoldal.hu    (a kedvenc linkek között jobb oldalon)

Jó böngészést: Tamás

Wasicuya
    Wasicuya
    Résztvevő

Köszi!

Várom a képeket!

Young Shatterhand
    Young Shatterhand
    Résztvevő

Szia

Megkaptam, mi több válaszoltam is.

Egyébként mindkét irányból megjött, nagyjából 1 időben.

Wasicuya
    Wasicuya
    Résztvevő

Wasicuya testvérem Kérlek adj valami elérhetőséget, volna pár kérdésem privátban. :) A blondriver oldalán nem láttam email cimet. Az enyém dancsok.strogg.zoltan@gmail.com

Szia!

Többször is próbáltam elküldeni a válasz emailt a kérdéseidre, de hibaüzenetet kaptam, lehet hogy a freemail vacakol, ezért citromail-el is próbáltam. Ha nem kaptad meg írj még, ha igen nyugtázd!

Üdv: Tamás

Wasicuya
    Wasicuya
    Résztvevő

Bocsi!

Ezt elfelejtettem feltenni az oldalra.

Az egyesület email címe: szelvhe@freemail.hu

Young Shatterhand
    Young Shatterhand
    Résztvevő

Wasicuya testvérem

Kérlek adj valami elérhetőséget, volna pár kérdésem privátban. :) A blondriver oldalán nem láttam email cimet.

Az enyém dancsok.strogg.zoltan@gmail.com

Wasicuya
    Wasicuya
    Résztvevő

Nos szóltam a cégben, hogy kéne célpont, most mindenki nekem gyűjt pet palackot, és amolyan műanyag befőttes “üveg” is lesz pár darab. Olyan 15-25 palack körül lehet számolni. (1,5 literesek) Már most van 10db, és még két hétig megy a célpont gyűjtés. Szóval palackokat tudok vinni.

Az jó lesz! :yes:

Young Shatterhand
    Young Shatterhand
    Résztvevő

Nos szóltam a cégben, hogy kéne célpont, most mindenki nekem gyűjt pet palackot, és

amolyan műanyag  befőttes “üveg” is lesz pár darab. Olyan 15-25 palack körül lehet számolni. (1,5 literesek)

Már most van 10db, és még két hétig megy a célpont gyűjtés. Szóval palackokat tudok vinni.

15 bejegyzés megtekintése - 151-165 / 193