Vadász tereplövészet elöltöltőkkel

Kezdőlap Fórumok Pontlövészet Vadász tereplövészet elöltöltőkkel

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Ennek a témakörnek tartalma 192 hozzászólás, 31 résztvevő. Utolsó frissítés:  Sólyomszem 1 hónap, 3 hete telt el.

15 bejegyzés megtekintése - 1-15 / 193
  • Szerző
    Bejegyzés

Sólyomszem
    Résztvevő

Liebe Gunner, Nem direkt volt a dátum. De ugye a lehetőségek adottottak. Olyan nincs hogy mindenkinek minden jó. Ezt a programot 3 szor szerveztük újra.Ismersz annyira , hogy ez már önmagába is nagy erőfeszítés volt hogy nem borítottam el az agyamat. 4. szervezés nincs. :good: de azért igyekszünk! csók!

Nem komolyan, csak kötözködés! :wacko: “Aki nem tud arabusul, ne beszéljen arabusul!” A “Liebe” ui. nőnemű alak. Persze, ha Gunner lány(nak tartja magát), akkor ok, egyébként “Lieber” … persze lehet, hogy a mostanában divatos nemi identitás nélküli,akkor pedig: Liebes!   :scratch: vagy  :rose:   :yahoo:

Viccet félretéve: “<span style=”color: #646361; font-family: Georgia, Times, ‘Times New Roman’; font-size: 12.880000114440918px; background-color: #fbfbfb;”>Rövid leirás készül majd az oldalra” – melyik oldalra? Illetve jó lenne, ha a fészbukra hivatkozáskor valami pontosabb címet is megadnátok. Nem mindenki f(a)észbukol! B-)  </span>

metalsystem
    metalsystem
    Résztvevő

Liebe Gunner,

Nem direkt volt a dátum. De ugye a lehetőségek adottottak. Olyan nincs hogy mindenkinek minden jó. Ezt a programot 3 szor szerveztük újra.Ismersz annyira , hogy ez már önmagába is nagy erőfeszítés volt hogy nem borítottam el az agyamat. 4. szervezés nincs. :good:

de azért igyekszünk! csók!

gunner
    Résztvevő

Ne feledjétek Jászfelsőn a party! szeptember 15-16-17! Rövid leirás készül majd az oldalra. Programokat majd le kell pontosítani, már amennyire akarjuk. A face oldalon is merültek fel ötletek kérlek ott is nézzetek körül. :yahoo: üdv Pali

És ne feledjétek 16.-án Lajos Kupa Komárom, Szlovákia!

Ez megint király lett, puszikálok mindenkit! :yahoo:

És akciós a csirkefarhát. ;-)

metalsystem
    metalsystem
    Résztvevő

Ne feledjétek Jászfelsőn a party! szeptember 15-16-17! Rövid leirás készül majd az oldalra. Programokat majd le kell pontosítani, már amennyire akarjuk. A face oldalon is merültek fel ötletek kérlek ott is nézzetek körül. :yahoo:

üdv

Pali

kiskálmi
    Résztvevő

LESZ OB.!Nos igazad van. Nem néztem a dátumot. Akkor legyen a következő hétvége, 28-29-30. Utána már több program is gondot okozna.

Pali bátyám! Van egy ötletem, amit már régóta dédelgetek. Mi lenne, ha amolyan móka gyanánt csinálnánk egy elöltöltős Target Sprint versenyt. A nosztrai lőtéren lehet távolságot beiktatni a célok közé. Kb 1 km futás teljes felszerelésben, megszakítva 3 fémcél lövészettel. Minden célt el kell találni, csak akkor lehet továbbfutni. Aki a leggyorsabb, az győz. Persze mindezt full 18-19. századi szerkóban. Tudom, hogy nem lesz népszerű a futás miatt, de azért páran csak lennénk rá. Miccósz?

Csak támogatni tudom az ilyen ötleteket. Esetleg felduzzaszthatnánk azt a kis patakot, melynek átszelésénél a  híd használata tilos.

Nagy Józsi kolléga már készül a kovapattintó work-shopra. Készül a bőr pendely. Kellemetlenséget tud okozni egy a gatya alá bemászó gombostűfejnyi kovaszilánk.

Kapszli
    Kapszli
    Kulcsmester

Nem tudnék ellenálni!Az én testem erre “vágyik”.De én még beiktatnám azt a nehezítést (stressz is legyen), hogy egy marék csappantyút kiszórok a fűbe és hegesztőkesztyűvel kell felvenni azt az 1 db-ot amivel a lövést ledod! :yahoo:

Na igen,és közben egy ,,sebesült” bajtársadat viszed a hátadon,és közben hangosan énekelsz!! :yahoo: – A csalisíp árus :bye:

Hátrafelé futva. Alakul ez egyerekek. :)

gunner
    Résztvevő

Nem tudnék ellenálni!Az én testem erre “vágyik”.De én még beiktatnám azt a nehezítést (stressz is legyen), hogy egy marék csappantyút kiszórok a fűbe és hegesztőkesztyűvel kell felvenni azt az 1 db-ot amivel a lövést ledod! :yahoo:

Na igen,és közben egy ,,sebesült” bajtársadat viszed a hátadon,és közben hangosan énekelsz!! :yahoo:

– A csalisíp árus :bye:

Kapszli
    Kapszli
    Kulcsmester

Bekötött szemmel? :good:

metalsystem
    metalsystem
    Résztvevő

Kapszli
    Kapszli
    Kulcsmester

LESZ OB.!Nos igazad van. Nem néztem a dátumot. Akkor legyen a következő hétvége, 28-29-30. Utána már több program is gondot okozna.

Pali bátyám! Van egy ötletem, amit már régóta dédelgetek. Mi lenne, ha amolyan móka gyanánt csinálnánk egy elöltöltős Target Sprint versenyt. A nosztrai lőtéren lehet távolságot beiktatni a célok közé. Kb 1 km futás teljes felszerelésben, megszakítva 3 fémcél lövészettel. Minden célt el kell találni, csak akkor lehet továbbfutni. Aki a leggyorsabb, az győz. Persze mindezt full 18-19. századi szerkóban. Tudom, hogy nem lesz népszerű a futás miatt, de azért páran csak lennénk rá. Miccósz?

metalsystem
    metalsystem
    Résztvevő

LESZ OB.!Nos igazad van. Nem néztem a dátumot. Akkor legyen a következő hétvége, 28-29-30. Utána már több program is gondot okozna.

Misó
    Résztvevő

Kedves Uraim, Márianosztra újratöltve 2017, Okulva az előző évek nehézkes szervezéséből, idén mindenképen 3 napos lesz ez a találkozó. Egyeztetve a kemény maggal a Balaton Kupán, ezt az időpontot első körben Július 21-22-23-ra tűztük ki. Péntek délutáni érkezésel vasárnap délutáni indullással kell számolni. A lőtérnek fix díja lesz, amely értelemszerűen minnél többen leszünk annál kedvezőbben alakul. Táborozás, ólomöntés szabadtűznél,gitározás, szolid italozás. Fanatikusok előnyben! üdv Pali

:good:

:good:

Valamiről lemaradtam? Ez a lista szerint az OB ideje (Euroliga is), és Sarlós. Info hiányom van….. Nem lesz OB?

metalsystem
    metalsystem
    Résztvevő

Kedves Uraim, Márianosztra újratöltve 2017,

Okulva az előző évek nehézkes szervezéséből, idén mindenképen 3 napos lesz ez a találkozó.

Egyeztetve a kemény maggal a Balaton Kupán, ezt az időpontot első körben Július 21-22-23-ra tűztük ki.

Péntek délutáni érkezésel vasárnap délutáni indullással kell számolni. A lőtérnek fix díja lesz, amely értelemszerűen minnél többen leszünk annál kedvezőbben alakul.

Táborozás, ólomöntés szabadtűznél,gitározás, szolid italozás. Fanatikusok előnyben!

üdv

Pali

vysca
    vysca
    Résztvevő

Elöltöltős söréteshez hagyományos “antik” patinás korongvető(agyaggalamb dobó) passzol. Ki tudja milyen korú, E.Grell & Co. Haynau által gyártott v. árusított eredeti állapotú, működő, állványra szerelhető szerkezet eladó 15.000 Ft-ért. Jár hozzá 3 nagy doboz fekete és narancssárga korong is.
    vyscag kukac gmail pont com

Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    LQ
    LQ
    Résztvevő

Kedves Kartácsok!

Kb. 1 órát töltöttem a neten a várható időjárás “tanulmányozásával”. Sajnos szombaton Apafán, nagy valószínűséggel, nem lesz elfogadható idő. Eső várható, meg erős szél, és ők nekünk nem barátaink. Inkáb szeretném nélkülük megtartani ezt a rendezvényt. Szubjektív okok miatt a megcélozható új időpont június 17. Kicsit messze van, de legalább nagyobb esélyünk lesz a jó időre.

:( :( :(

Üdv: LQ

15 bejegyzés megtekintése - 1-15 / 193