Termékek

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Címkézve: 

Ennek a témakörnek tartalma 294 hozzászólás, 56 résztvevő. Utolsó frissítés:  zsoltifyu 6 napja, 1 óra telt el.

15 bejegyzés megtekintése - 31-45 / 295
  • Szerző
    Bejegyzés
    Kapszli
    Kapszli
    Kulcsmester

Szia! A KIT fegyverek MKH nélkül vannak? Kösz.

Igen. A kész fegyvert kell szemléztetni.

Szia! A KIT  fegyverek MKH nélkül vannak?

Kösz.

LQ
    LQ
    Résztvevő

Szia!

megpróbáltam utánakeresni, de nem találok róla információt, hogy pontosan mekkora. Úgy látom, hogy már az újabb katalógusban sincs benne. Én amúgy .610-nek mértem, de ez biztos nem teljesen pontos.

üdv –
    Gábor

Köszönöm a választ.

border guard
    border guard
    Résztvevő

Emlékeim szerint: Ha 20 ga a kokilla mérete és nem más/Gabi nagyobbat mért/ akkor 15.4 mm körül kéne a méretnek lenni valamint a  gömblövedéknek  ” gurulósnak”tehát némileg kisebnek kell lenni ,tapasszal….

Ha már szóba került a három leghasználatosabb sörétes kaliber tehát 20 ga 15.4 mm

16 ga 16.8 mm

12 ga 18.2 mm

Remélem nem hagy cserben az emlékezet “fegyver-lőszer ismeret Mg Szakiskola 1971” Szombathely-Olad :

good:

Szabó Gábor
    Szabó Gábor
    Kulcsmester

Szia Gabi! Köszönöm. Nincs ráírva, hogy milyen méret pontosan (pl.: .600, .610, .614…)? Üdv: LQ

Szia!

megpróbáltam utánakeresni, de nem találok róla információt, hogy pontosan mekkora. Úgy látom, hogy már az újabb katalógusban sincs benne. Én amúgy .610-nek mértem, de ez biztos nem teljesen pontos.

üdv –
    Gábor

LQ
    LQ
    Résztvevő

Szia Gabi!

Köszönöm. Nincs ráírva, hogy milyen méret pontosan (pl.: .600, .610, .614…)?

Üdv:
    LQ

Szabó Gábor
    Szabó Gábor
    Kulcsmester

Sziasztok! Van a terékek között egy öntőforma: “DP sörétes öntőforma 20ga.”. Ezzel pontosan mit lehet önteni? Üdv: LQ

Szia
    Ezzel az öntőformával 1 db  .20 ga kaliberű gömblövedék önthető.

üdv –
    Gábor

LQ
    LQ
    Résztvevő

Uraim! Holnap megnézem az öntőforma pontosan mit takar + megnézem hol tűnhetett el a rendelés. üdv Balázs

Erről az öntőformáról van szó (kép). Nem találni a DP honlapján. Érdekelne, hogy mi jön ki belőle, és pontosan milyen méret.

Üdv: LQ

Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Kapszli
    Kapszli
    Kulcsmester

Uraim! Holnap megnézem az öntőforma pontosan mit takar + megnézem hol tűnhetett el a rendelés. üdv Balázs

Rudi kettö
    Résztvevő

Kedves Kapszli!
    Január 2-án rendeltem tőletek egy .457 kokillát. A lapon az van, hogy készleten 1 db. A rendelésre sem jött visszajelzés.Szóval, érdeklődnék, most mi van?

LQ
    LQ
    Résztvevő

Sziasztok!

Van a terékek között egy öntőforma: “DP sörétes öntőforma 20ga.”. Ezzel pontosan mit lehet önteni?

Üdv: LQ

Kapszli
    Kapszli
    Kulcsmester

Üdvözletem,kb 2-3 hónapja elörendelést adtam le egy great gun derringerre,elképzelhetö hogy még ebben az életemben kapható lesz?vagy a csehek nem gyártják már?

Kedves Gurkha,

Mi is nagyon szeretnénk végre kapni GG derringereket. A tény az sajnos, hogy a cég közel 5 hónapja egyetlen darabot sem szállított le nekünk, miközben több tíz darabot várunk tőlünk hosszú ideje. Sajnálom, hogy ennyit kell rá várnunk. Ami rajtunk múlik, megtesszük, hogy gyorsabb legyen a folyamat. Sajnos a cseh cég kis cég, korlátozott kapacitással.

Üdv

Balázs

gurkha
    Résztvevő

Üdvözletem,kb 2-3 hónapja elörendelést adtam le egy great gun derringerre,elképzelhetö hogy még ebben az életemben kapható lesz?vagy a csehek nem gyártják már?

Szabó Gábor
    Szabó Gábor
    Kulcsmester

Sziasztok! Az alábbi apróbb dolgokra lenne szükségem: LEE Luger újratöltő készlet kicsappantyúzó matricájához kinyomó tüske 2 db (eltörtem) :-( LEE 38 special újratöltő készlet kicsappantyúzó matricájához kinyomó tüske 1 db (nem törtem el, csak jó, ha van tartalékban) LEE 7,62x 54R újratöltő készlet kicsappantyúzó matricájához kinyomó tüske 1 db (egyszer már eltörtem, berdan hüvely! keveredett a többi közé!) tartalékban legyen! 357 Magnum hüvelyhossz beállító tüske! 1 db Jelezzétek hogyan álltok ezekkel! van-e készleten vagy várni kell rájuk? Üdv. Nyomkereső

Szia
    pisztoly/revolver kicsappantyúzó tüskénk jelenleg kifogyott, a februári szállítmányban várhatóan érkezik.

A másik két termék van készleten, futárral is küldhető.

Kérlek, hogy a rendelések leadására használd e-mailes vagy telefonos elérhetőségeinket, esetleg a webshop felületünket. A fórumon nem biztos, hogy mindig megtalálom az ilyen irányú megkereséseket.

üdv –
    Gábor

Nyomkeresõ
    Résztvevő

Sziasztok!

Az alábbi apróbb dolgokra lenne szükségem:

LEE Luger újratöltő készlet kicsappantyúzó matricájához kinyomó tüske 2 db (eltörtem) :-(

LEE  38 special újratöltő készlet kicsappantyúzó matricájához kinyomó tüske 1 db (nem törtem el, csak jó, ha van tartalékban)

LEE 7,62x 54R újratöltő készlet kicsappantyúzó matricájához kinyomó tüske 1 db (egyszer már eltörtem, berdan hüvely! keveredett a többi közé!) tartalékban legyen!

357 Magnum hüvelyhossz beállító tüske!  1 db

Jelezzétek hogyan álltok ezekkel! van-e készleten vagy várni kell rájuk?

Üdv. Nyomkereső

15 bejegyzés megtekintése - 31-45 / 295