Termékek

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Címkézve: 

Ennek a témakörnek tartalma 294 hozzászólás, 56 résztvevő. Utolsó frissítés:  zsoltifyu 3 napja, 12 órája telt el.

15 bejegyzés megtekintése - 16-30 / 295
  • Szerző
    Bejegyzés

Pumilio
    Résztvevő

Mikor lessz?

Chariot
    Résztvevő

szivesen megvizsgálnám.

A legközelebbi dorogi lövészetre elvihetem. Akkor láthatsz egy már tényleg sokat használt darabot, épp dobléptető csere előtt.

Pumilio
    Résztvevő

No mit mondotok Pedersoli Remingtonra?
    valóban igaz amit írnak vagy az illetö túlzásba vitte a dolgokat?
    Van valakinek egy ilyen revolvere megtekintésre?
    szivesen megvizsgálnám.

Horse Whisperer
    Résztvevő

Kapszli wrote: nem lehet, hogy ezt a fegyver vki megküldte nitróval? Na azért csak beérik a “nitrós ügy” az “Abszolút Offtopik”-ból   hihi! Én mindeki véleményét tisztelem, de még mindig nem igazán értem, hogy miért vita tárgya az, hogy kifinghat egy szerkentyű, legyen az kenyérpirító vagy elöltöltős, ha nem úgy és/vagy nem arra használjuk amire tevezték és gyártották???

Nem vitának szántam, csak egy költői kérdést tettem fel egy pohárka whiskey kíséretében. :-) De ha gyökér vásárló szeretnék lenni, akkor azt is mondhatnám: ugyanannyiért vagy drágábban, ugyanolyan vagy jobb anyagminőséget akarok, és akkor sakk-matt annak a témának :-) :-) :-) :-)

Chariot
    Résztvevő

szeretnék minnél többet megtudni a Pedersoli revolverröl.
    itt a link az adott problénáról :
    http://www.avancarga.com/8_articulos/25/1_revolver/temas/18_replica/18_replica.htm

Kérem írjonak valami véleményt mit szólnak hozzá!
    én is a nitro töltetre gondolok.

Elég jó cikk a revolverekről! Köszi! :good:

nem lehet, hogy ezt a fegyver vki megküldte nitróval?

Na azért csak beérik a “nitrós ügy” az “Abszolút Offtopik”-ból :-) :-) :-) :-)

hihi! Én mindeki véleményét tisztelem, de még mindig nem igazán értem, hogy miért vita tárgya az, hogy kifinghat egy szerkentyű, legyen az kenyérpirító vagy elöltöltős, ha nem úgy és/vagy nem arra használjuk amire tevezték és gyártották???   :yahoo:

Pumilio
    Résztvevő

szeretnék minnél többet megtudni a Pedersoli revolverröl.
    itt a link az adott problénáról :
    http://www.avancarga.com/8_articulos/25/1_revolver/temas/18_replica/18_replica.htm

Kérem írjonak valami véleményt mit szólnak hozzá!
    én is a nitro töltetre gondolok.

Horse Whisperer
    Résztvevő

nem lehet, hogy ezt a fegyver vki megküldte nitróval?

Na azért csak beérik a “nitrós ügy” az “Abszolút Offtopik”-ból   :-) :-) :-) :-)

Kapszli
    Kapszli
    Kulcsmester

szeretném megérdeklödeni hogy van e valakinek tapasztalata a Pedersoli remingtin pattern revolverrel mert szeretnék többet megtudni róla .Nagyon fontolgatom hogy vásárolok egyet de több külföldi oldalon takáltam róla negatív véleményt elsütöszerkezet kikopása ,és föleg a tokkal kapcsolatban és föleg hogy hamar kikopik és hogy gyenge anyagból van. ha volna valakinek hozzászólása akkor írjon elöre is köszönöm

Hát ilyenhez még nem volt szerencsém…. nem lehet, hogy ezt a fegyver vki megküldte nitróval? Nekem nagyon úgy tűnik. Ilyet még réztokos revolvereken sem láttam soha, pedig azok tokja aztán tényleg puha. Megkérdezem a gyárat, hogy volt e ilyen jellegű garanciális gondjuk eddig.

Pumilio
    Résztvevő

Chariot .Neked van 14 éves Pedersoli Remington Pattern?
    tudnál nekem képeket küldeni, illetve tanácsot adni a fegyverrel kapcsolatban.
    ha igen akkor a: petonemec44@gmail.com ra Köszi

Chariot
    Résztvevő

szeretném megérdeklödeni hogy van e valakinek tapasztalata a Pedersoli remingtin pattern revolverrel mert szeretnék többet megtudni róla .Nagyon fontolgatom hogy vásárolok egyet de több külföldi oldalon takáltam róla negatív véleményt elsütöszerkezet kikopása ,és föleg a tokkal kapcsolatban és föleg hogy hamar kikopik és hogy gyenge anyagból van. ha volna valakinek hozzászólása akkor írjon elöre is köszönöm

Én még ilyet nem láttam! Az én NMA-m 14 éves és 10 év után kellett a kakast cserélni. Mást nem. A tokon semmi ilyen nem látszik.

Illetve most érik egy dobléptető csere is, de az is 14 éve működik.

Pumilio
    Résztvevő

szeretném megérdeklödeni hogy van e valakinek tapasztalata a Pedersoli remingtin pattern revolverrel mert szeretnék többet megtudni róla .Nagyon fontolgatom hogy vásárolok egyet de több külföldi oldalon takáltam róla negatív véleményt elsütöszerkezet kikopása ,és föleg a tokkal kapcsolatban és föleg hogy hamar kikopik és hogy gyenge anyagból van.
    ha volna valakinek hozzászólása akkor írjon
    elöre is köszönöm

Attachments:
    You must be logged in to view attached files.

Szia! A KIT fegyverek MKH nélkül vannak? Kösz.

Igen. A kész fegyvert kell szemléztetni.

Köszi! Még egy kérdés. A “kész” mit jelent? Ha pl. összerakom a pár csavarral, ékkel, aztán elmegy Ödönhöz szemlére és ennyi? Vagy szemle előtt teljesen készre kell csinálni? Tusa pácolás, barnítás, kékítés stbstb.? :bye:

Olyan állapotban kell legyen, amelyben lövés már leadható a fegyverrel. Felületkezelés irreleváns, ellenben a szerkezetnek teljesnek kell legyen.

köszi! Gondoltam, de mivel erre is szabályt, rendeletet talált ki valaki, ezért nem mertem logikusan gondolkodni.  :yahoo:

Kapszli
    Kapszli
    Kulcsmester

Köszi! Még egy kérdés. A “kész” mit jelent? Ha pl. összerakom a pár csavarral, ékkel, aztán elmegy Ödönhöz szemlére és ennyi? Vagy szemle előtt teljesen készre kell csinálni? Tusa pácolás, barnítás, kékítés stbstb.? :bye:

Olyan állapotban kell legyen, amelyben lövés már leadható a fegyverrel. Felületkezelés irreleváns, ellenben a szerkezetnek teljesnek kell legyen.

Köszi!

Még egy kérdés. A “kész” mit jelent? Ha pl. összerakom a pár csavarral, ékkel, aztán elmegy Ödönhöz szemlére és ennyi? Vagy szemle előtt teljesen készre kell csinálni? Tusa pácolás, barnítás, kékítés stbstb.?

:bye:

15 bejegyzés megtekintése - 16-30 / 295