Termékek

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Címkézve: 

Ennek a témakörnek tartalma 288 hozzászólás, 55 résztvevő. Utolsó frissítés: Johnny86 Johnny86 5 hónapja, 1 hét telt el.

15 bejegyzés megtekintése - 256-270 / 289
  • Szerző
    Bejegyzés

Black Jack
    Résztvevő

Szia LQ!

Nagyon köszönöm az együttérzést és a linket! Majd beszámolok, mire jutottam vele. Remélem, sikerül mielőbb üzemképessé tenni kedves fegyverem. Annál is inkább, mivel továbbra is nagyon élvezem azt a tulajdonságát, hogy egyformán jól funkcionál mind trapper, mind hadipuska üzemmódban, azaz pontosan köpködi mind a tapaszolt gömblövedéket, mind a konikálisat.

Üdv,
    BJ

LQ
    LQ
    Résztvevő

Szia BJ!

Ha esetleg a DP rugó nem lesz jó, akkor innen tudsz rendelni Euroarmsba való utángyártottat, ami elvileg mérethelyes.

http://www.ssfirearms.com/products.asp?cat=114&pg=3

Több mint biztos, hogy az elfáradt, már eltörni készülő (részben megrepedt) rugó okozta a hibajelenséget. Írd majd meg, hogy mi lett a sztori vége. Remélem happy end lesz.

Mississippis együttérzéssel:

LQ

Szabó Gábor
    Szabó Gábor
    Kulcsmester

Szia Balázs! Kedvenc Euroarms Mississippi puskám lakatja megadta magát: először a kakas elsütéskor megakadt félállásban, majd ahogy kiszerelve próbálgattam, eltört az elsütőemelő rugója (sear spring.) Lehet, hogy volt összefüggés a kettő között?
    Van esetleg Nektek ilyen alkatrész (akár komplett lakatszerkezet) raktáron, vagy tudtok rendelni? Tudom, az Euroarms már nincs, de talán a Pedersoli alkatrész lehet csereszabatos. Esetleg, valami más ötlet, hogyan tehetném ismét müködőképessé a puskát? Köszi és üdv,
    BJ

Szia Black Jack!

A Pedersoli alkatrész kis finomítással jó bele. Válaszd ki kérlek a pedersoli robbantott ábrából, és küldd el emailben a rendelést és már hozom is a cuccot!

Üdv

B

Black Jack
    Résztvevő

Szia Balázs!

Kedvenc Euroarms Mississippi puskám lakatja megadta magát: először a kakas elsütéskor megakadt félállásban, majd ahogy kiszerelve próbálgattam, eltört az elsütőemelő rugója (sear spring.) Lehet, hogy volt összefüggés a kettő között?
    Van esetleg Nektek ilyen alkatrész (akár komplett lakatszerkezet) raktáron, vagy tudtok rendelni? Tudom, az Euroarms már nincs, de talán a Pedersoli alkatrész lehet csereszabatos. Esetleg, valami más ötlet, hogyan tehetném ismét müködőképessé a puskát?

Köszi és üdv,
    BJ

traktoros
    traktoros
    Résztvevő

Bevallom nem is mertem kipróbálni, de elviszem majd Márianosztrára. :) Köszi azért!

Etheus
    Etheus
    Résztvevő

Szia Traktoros!

Nem tudom, hogy milyen huzagolással rendelkezik a puskád, de az enyémbe az 1:66-os van, abba nem hiszem, hogy ez a típusú lövedék jó szórást eredményezne. Illetve a töltés sem biztos, hogy zökkenőmentes lesz a 454-es vagy 457-es lövedékkel.

Üdv: Etheus

traktoros
    traktoros
    Résztvevő

Szia Balázs!

Az Ardesa kovás Kentucky-ba amit vettem tőletek, abba jó a 44-es konikális ami a Remingtonomba való? Vagy csak a 44-es gömb a jó?

thorta
    Résztvevő

Szia Balázs!

Akkor már csak az árakra lennék kíváncsi. Mennyiért tudnátok hozni 0.54 es és 0.45 ös csövet.

Üdv Thorta.

Space Cowboy
    Space Cowboy
    Kulcsmester

Szia Traktoros! A pokrockabatot em varrtam. Vmelyik fustolgoben benne van az elkeszeites modja. Udv SC

Space Cowboy
    Space Cowboy
    Kulcsmester

Szia Thorta! Igen, csereszabatosak! Udv SC

thorta
    Résztvevő

Szevasztok!

Kérdésem lenne a eladással foglakozó kollégákhoz. Egy ideje gondolkozom már 1 Inverstam Hawken beszerzésén 0.54 es csővel. A kérdésem a következő. A különböző kaliberű csövek szabadon cserélgethetőek e az ágyzatban? tehát ha veszek 1 puskát Great Plans ágyazással és veszek hozzá egy 0.45 ös csövet is akkor ezt tudom e cserélni. Illetve a Great plans ágyazásba be lehet e rakni a rövidebb csövet?

Ha a különböző kaliberű csövek szabadon cserélgethetőek akkor álmodjatok már meg nekem 1 árat 0.54 és 0.45 ös csővel mind Great Plans mind a rövidebb csőmérettel. Ha árat ide nem akartok írni akkor erre az emilcímre : ocsenas.peterkukacgmail.com címre küldhetitek.

fgh
    fgh
    Résztvevő

Szevasz Balázs!

A chello ra küldtem új mail ként.

border guard
    border guard
    Résztvevő

Szia SC!

Mindkét privátodra/a biztos célbaérkezés okán/küldtem egy emilt

üdv:

Attila

Space Cowboy
    Space Cowboy
    Kulcsmester

Hát oda nem érkezett… próbáld meg kérlek átküldeni a cégesre.

fgh
    fgh
    Résztvevő

A chello ra viszont válaszként.

15 bejegyzés megtekintése - 256-270 / 289