Szóljon az ágyú

Kezdőlap Fórumok Pontlövészet Szóljon az ágyú

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Címkézve: 

Ennek a témakörnek tartalma 89 hozzászólás, 20 résztvevő. Utolsó frissítés: Kapszli Kapszli 2 hete telt el.

15 bejegyzés megtekintése - 1-15 / 90
  • Szerző
    Bejegyzés
    Kapszli
    Kapszli
    Kulcsmester

Modellágyús komáknak. Flak 18 88 mm elötöltő csővel. :)

Kapszli
    Kapszli
    Kulcsmester

Kedves tüzér és lövésztársak! Szomorú hírem van,mindenkínek aki ismerte báttyám: Bende István 2017 december 19-én 66 éves korában hirtelen elhunyt Nyugodjék békében! Bende Attila

Őszinte részvétem az egész családnak!

ÜDv

Balázs

Wasicuya
    Wasicuya
    Résztvevő

Nyugodjék békében!

• A hozzászólás módosításra került: 1 hónap telt el-Wasicuya Wasicuya.

Kedves Barátaink! Köszönöm itt a rovatban, telefonon,emilben ,sms-ben stb érkezett részvétnyilvánítást csak remélni tudom,hogy Pista bátyám egy jó/jobb helyen van….már csak azért is, mert ha az ember megér egy kís ídőt,egyre több rokona,barátja,ismerőse van “odaát” mint” ideát”….. Attila

Igen, már én is így vagyok a barátokkal, szülőkkel.

Sajnos: “Az élet egy gyógyíthatatlan halálos betegség.”  Fogadd együttérzésem.  :cry:

ex HÖR tiz.

border guard
    border guard
    Résztvevő

Kedves Barátaink!

Köszönöm itt a rovatban, telefonon,emilben ,sms-ben stb érkezett részvétnyilvánítást

csak remélni tudom,hogy Pista bátyám egy jó/jobb helyen van….már csak azért is, mert ha az ember

megér egy kís ídőt,egyre több rokona,barátja,ismerőse van “odaát” mint” ideát”…..

Attila

The Gunman
    Résztvevő

Kedves tüzér és lövésztársak! Szomorú hírem van,mindenkínek aki ismerte báttyám: Bende István 2017 december 19-én 66 éves korában hirtelen elhunyt Nyugodjék békében! Bende Attila

Részvétem Attila!

Nagyon kedveltem testvéredet, fiatal volt még ahhoz hogy meghaljon.

Nickl László

Steve
    Résztvevő

Kedves tüzér és lövésztársak!

Szomorú hírem van,mindenkínek aki ismerte báttyám:

Bende István 2017 december 19-én 66 éves korában hirtelen elhunyt

Nyugodjék békében!

Bende Attila

Fogadd őszinte részvétem Attila!

kleno1
    Résztvevő

Őszinte részvétem Attila!

Johnny86
    Johnny86
    Résztvevő

Őszinte részvétem!

Emlékszem, valamelyik wildkomlóson nagyon megnevettetett, amikor rajtam mutatta be, hogy hatástalanított egy hőzöngő alkeszt… :cry: :cry:

border guard
    border guard
    Résztvevő

Köszönöm János!

Sólyomszem
    Résztvevő

Őszinte részvétem

• A hozzászólás módosításra került: 1 hónap telt el- Sólyomszem.
    border guard
    border guard
    Résztvevő

Kedves tüzér és lövésztársak!

Szomorú hírem van,mindenkínek aki ismerte báttyám:

Bende István 2017 december 19-én 66 éves korában hirtelen elhunyt

Nyugodjék békében!

Bende Attila

border guard
    border guard
    Résztvevő

Persze a felsorolásból kimaradt Székesfehérvár/vagy Jászfelső az utolsó 100m-es OB val?/ ahol emlékeim szerint utoljára lett lőve a három számból álló tüzér

alapverseny.Ahhoz is megvan minden feltétel/Jánosnál,Gézánál,Veress fhdgy-nél a várfoglaló célok .Ne érjétek be a szimpla

precíziós lövészettel,bár tény,hogy a pontos lövés ebben a számban mutatkozik meg igazán.De ne hagyjátok el a “tradicíókat” a várfoglalásban,gyorstüzelő számban is megfordulhat a lövészszerencse …az utolsóból is lehet első..

Csak látnám már ,hogy mozogtok,egy körtelefonnal,emil,kapcsolattartás nélkül nem megy  :good:

Attila

border guard
    border guard
    Résztvevő

Kapszlinak a 36202 hsz-hez:

Természetesen bármely lőtér alkalmas,olvasva a Balázs által közzétett jsz-ben a BP-s fegyvereket éríntő pozítív kibővített lehetőségeket/bármely nagykaliberűre /22-es nél nagyobb/engedélyezett/Nem kell a spanyol viaszt kitalálni,mindenhol ahol évekig ment/Jászfelső,Dabas,Dorog és még néhány…..Csak megbeszélés,kordinácíó…merthogy néma gyermeknek….

Lacinak a 36126 hsz-hez

Gratulálok! Nagy modell kategoria az meg külön élmény volna,minden modellágyú versenyen!

Vedd fel a kapcsolatot a szintén nagy modell kedvelő B.Pistával/Bőrharisnya?/

Remélem még van a 30mm-es lövedékekből/csak spéci lőtereken,nagy golyófogóval,többszörös biztosítással.

Kérdésedre:még működök ….Sok sikert nektek,fogjatok össze,keressétek egymást! Á.Gézát legfőképpen a

Magyar Modellágyús Baráti Kör alapítóját,vezetőjét Komáromban.A versenyeken részt  vett tüzértársakat Sólyomszem,Klenó,Veress fhdgy úr…

üdv

Attila

Kapszli
    Kapszli
    Kulcsmester

Kedves Ágyúsok!

Ne haragudjatok, hogy az idei 100m-es OB programjából kikerült a modellágyú. A sarlóspusztai lőtér egyelőre nem igazán alkalmas a modellágyúra, mivel nincsenek rendes asztalok. Az OB azonban nem kell, hogy elmaradjon!! Keressetek egy megfelelő időpontot bármely 25 m-es lőterünkönk, és mehet a muri, kiírjuk az OB-t hiavatlosan is.

Üdv

BAlázs

15 bejegyzés megtekintése - 1-15 / 90