Szerelt lőszeres fegyver adás, vétel, csere

Kezdőlap Fórumok Adok, veszek, cserélek Szerelt lőszeres fegyver adás, vétel, csere

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Ennek a témakörnek tartalma 322 hozzászólás, 79 résztvevő. Utolsó frissítés:  Bundi 1 hónap telt el.

15 bejegyzés megtekintése - 16-30 / 323
  • Szerző
    Bejegyzés

laci75
    Résztvevő

üdv.
    .22 kaliberű alsókulcsos norinco jw21b puskám eladnám, bosile variábel céltávcsővel.
    ára 100 ezer ft.
    érdeklődni: 06 30 37 null null 629

Kapszli
    Kapszli
    Kulcsmester

Kedves Lövész, Vadásztársak! Kinyitottam a fegyverszekrényemet és rájöttem, hogy a 45/70-es egylövetűm 2 éve nem járt velem sem vadászni sem lőtéren. Biztosan lenne jobb helye is. Igazi különlegesség, hiszen egy eredeti 1908-ban készült tökéletes állapotú, fegyverhez, kultúrköréhez pontosan illeszkedő, oldható szerelékkel rögzített Winchester A5 távcső van rajta. Van hozzá persze létrás diopter is, meg kokilla. A fegyver egyébiránt kitűnő állapotban van és igen csak pontos, ahogy azt a link alatt található videó is bizonyítja. Tehát eladó, szigorúan tartási engedélyre! Érdeklődni: info@kapszli.hu Részletek itt: http://kapszli.hu/…/pedersoli-rolling-block-shioulette-457…/

Attachments:
    You must be logged in to view attached files.

barkogy
    Résztvevő

Szia, emailt is írhatsz ide:
    suestados@freemail.hu
    Köszi

barkogy
    Résztvevő

És még egy eladó tárgy,

Chaparral Arms 1878 Coachgun, a téma ugyan az: új szerelem. Nem kezdtem el CAS-t lőni idő hiány miatt.

Szinte karcmentes, már polírozott töltényűr, 12/70 külsőkakasos, és persze rövid csővel.nagyon kellemes kis fegyver.

irány ár:90e. Ugyan itt: 5,5″ colos csővel Cattleman 44-40, szintén kevés lövéssel, karc mentes kinézettel.irány ár:90-100 között. De a kettő együtt:170 e

üdv

Pali

Szia, engem érdekelne, kérlek adj egy számot és visszahívlak.
    Köszi,
    barkogy

KisG
    Résztvevő

Üdvözletem!

Cattlemant vásárolnék 3,5 inches csőhosszal, .357, vagy 38 spec (old west defense) kaliberben.

Gábor

metalsystem
    metalsystem
    Résztvevő

És még egy eladó tárgy,

Chaparral Arms 1878 Coachgun, a téma ugyan az: új szerelem. Nem kezdtem el CAS-t lőni idő hiány miatt.

Szinte karcmentes, már polírozott töltényűr, 12/70 külsőkakasos, és persze rövid csővel.nagyon kellemes kis fegyver.

irány ár:90e. Ugyan itt: 5,5″ colos csővel Cattleman 44-40, szintén kevés lövéssel, karc mentes kinézettel.irány ár:90-100 között. De a kettő együtt:170 e

üdv

Pali

metalsystem
    metalsystem
    Résztvevő

Tisztelt Lövésztársak,

Mély fájdalommal tudatom, hogy 45/70-es alsókulcsos D.pedersoli Sporting puskám eladó, mivel szerelmes lettem…egy másik puskába.A fegyver karcmentes idén vásárolt 2017-es modell, garázsban tartott , nemdohányzó, hölgytulajdonostól!Összesen 200 lövés tettem véle.Tudok adni hozzá sok alapanyagot mely a tankolásához kell. Képeket küldök kérésre. irány ár 390e.- torocsikpal78@gmail.com

üdv

Pali

gesztyke
    Résztvevő

Tisztelt Lövésztársak.

1945 előtti szám azonos mauser K 98 hadi puskát,illetve úgyszintén 45 előtti P 38 hadi pisztolyt vásárolnék.

Ajánlatokat a mesterszabi@gmail.com címre várom.  :bye:

Sólyomszem
    Résztvevő

Nem találtam jobb topicot, talán ide befér. :scratch:

Eladó az alábbi 2 fegyvertároló. Mindkettő hibátlan, az eladás oka, hogy kinőttem őket.

1. Pisztolytároló: 5 piszoly számára van “szivacsos” hely + 1 zárható lőszertároló és 1 db 7 cm magas polc.
      <ul class=””>
    2. a gyári link: http://trezor.hu/fegyver-es-loszertarolok/maroklofegyver-tarolo-szekrenyek/marok-5
    3. mérete: mag x szél x mély: 500x400x350 mm (külső), 400x 300×220 mm b(belső)
    4. az 5 pisztoly nagyon “kénylemesen lakik”, simán belefér 7-8
    5. színe fekete, eredeti ára: 99.899 Ft, én 60 e-ért adom
    6. a tároló közel 3 éves, a súlya 42 kg.
    7. Gyárilag egyedi méretre módosított Diana Quin 3 fegyverszekrény:
      <ul class=””>
    8. gyári méretek: 1500x280x315 mm (külső, 1494x2474x267 mm (belső)
    9. eredeti szekrény linkje: http://trezor.hu/fegyver-es-loszertarolok/diana-fegyverszekrenyek/queen-a-3
    10. a szekrény (módosított) mérete: 1750x280x315 mm, a belső magassági mérete: 1744 mm, a többi ua. mint az eredeti.
    11. a szekrénybe 4 db 400 mm hosszú polctartó sín van, és 2 db polc tartozik hozzá, amelyeket a sínek 6 furatába illesztett polctarókkal  tetszés szerint lehet elhelyezni.
    12. a 3 puska tárolásához beépített szivacs-támasz van.
    13. a pisztolyok számára nincs tartó, én 5 db-ot tudtam egy polcon elhelyezni.
    14. a legalsó polcállás esetén 110 mm hosszú lehet a puska, amelynek a hosszát csak a zárható, 190 mm magas lőszertároló alja korlátozza.
    15. színe: RAL 1015, bézs, az alapszekrény ára 82 800 Ft, az egyedi méret miatt 105 eFt volt, szintén 60 eFt-ért adom.
    16. a szekrény 4 éves, a súlya kb. 70 kg..
    Győrben vannak, a szállítás a vevő feladata! (Bp-re néha megyek, Győr-Bp vonalon megbeszélhetjük.)
    Attachments:

Fody
    Résztvevő

Smith&Wesson 52-2 38 Wad Cutter kaliberű pontlövészetre tervezett (de még pisztoly alakú) sportpisztoly eladó.
    Irányár: 225000Ft. Érdeklődés: 06204506070.

Attachments:

Avar
    Résztvevő

Kartácsok! Eladóvá vált kiváló 38/357-es kaliberű Hege-Uberti Remington Outlaw revolverem. Pontos jószág, korábban országos csúcsokat is lőtt. 100 ezer Ft-ért szívesen átadom olyannak, aki többet használja. A képen a felső revolver az. Wolf

7,5 Szia, cső hossza mennyi coll?

köszi

Wolf
    Résztvevő

Kartácsok! Eladóvá vált kiváló 38/357-es kaliberű Hege-Uberti Remington Outlaw revolverem. Pontos jószág, korábban országos csúcsokat is lőtt. 100 ezer Ft-ért szívesen átadom olyannak, aki többet használja. A képen a felső revolver az. Wolf

7,5

Szia, cső hossza mennyi coll?

Black Jack
    Résztvevő

További képek az előzőhöz:

Attachments:

Black Jack
    Résztvevő

Eladó egy Savage Mark II. BTVSS .22 Lr kaliberű puska, Bushnell 4×12-40 távcsővel. A fegyver minimálisan használt, teljesen újszerű állapotú. Laminált tusa/ágyazás, AccuTrigger elsütőszerkezet, 21″-os rozsdamentes acél szabadon álló precíziós cső, maximálisan pontos. Az 5 lőszer befogadására alkalmas acél tár mellé adok egy 10-es, szintén gyári tárat, valamint 500 db. hozzávaló lőszert. (CCI, Federal, Geco). A fegyver Budapesten tekinthető meg és vehető át, tartási engedéllyel.

Ára 199.000 Ft, alku nélkül. Érd: dr.sandor@gmail.com

Attachments:

Avar
    Résztvevő

Szia, cső hossza mennyi coll?

15 bejegyzés megtekintése - 16-30 / 323