Sörétes lőszerek újratöltése

Kezdőlap Fórumok Lőszer újratöltés Sörétes lőszerek újratöltése

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Ennek a témakörnek tartalma 36 hozzászólás, 12 résztvevő. Utolsó frissítés:  pili 1 év, 2 hónapja telt el.

15 bejegyzés megtekintése - 1-15 / 37
  • Szerző
    Bejegyzés

pili
    Résztvevő

Rendelkezésemre áll több ezer darab egyszer kilőtt sörétes hüvely!Zárt,száraz helyen tárolt,alapvetően 12/70-es,de átnézem talán lesz benne más kaliber is! Mondjatok már valami árat,hogy mennyiért és kit érdekel a dolog!? :good:

Az a helyzet, hogy olyasféle lőtereken, ahol korongpálya is akad még örülnek is, ha ingyen elhozunk néhány zsákkal! Egyedül 12/76-os van kevés, azokon talán kereshetsz valamit! De újonnan, max 2-3 Euro 100 db! Lásd: http://www.siarm.com/index.php?cPath=2_25_158_159

Értem és nagyon köszönöm az értelmes segítséget!Megnézem a mennyi 76-os lehet benne!Gyanítom nem sok!Mégy egyszer köszönöm.

Chariot
    Résztvevő

Rendelkezésemre áll több ezer darab egyszer kilőtt sörétes hüvely!Zárt,száraz helyen tárolt,alapvetően 12/70-es,de átnézem talán lesz benne más kaliber is! Mondjatok már valami árat,hogy mennyiért és kit érdekel a dolog!? :good:

Az a helyzet, hogy olyasféle lőtereken, ahol korongpálya is akad még örülnek is, ha ingyen elhozunk néhány zsákkal! Egyedül 12/76-os van kevés, azokon talán kereshetsz valamit! De újonnan, max 2-3 Euro 100 db!

Lásd:

http://www.siarm.com/index.php?cPath=2_25_158_159

• A hozzászólás módosításra került: 1 év, 2 hónapja telt el- Chariot.

pili
    Résztvevő

Rendelkezésemre áll több ezer darab egyszer kilőtt sörétes hüvely!Zárt,száraz helyen tárolt,alapvetően 12/70-es,de átnézem talán lesz benne más kaliber is!

Mondjatok már valami árat,hogy mennyiért és kit érdekel a dolog!? :good:

Chariot
    Résztvevő

A napokban rendelni fogok Olaszországból 12 ga hüvely roll crimpert. 9 EUR+Áfa /darab, plusz a szállítási költség.  Utóbbi kb 9 EUR mindegy, hogy egy vagy tíz darabra.

Érdekel valakit?

Chariot
    Résztvevő

<div class=”d4p-bbt-quote-title”>Chariot wrote:</div>

<div class=”d4p-bbt-quote-title”>Sólyomszem wrote:</div> Szerdahelyen melyik boltban voltál? Én kettőt ismerek, az egyikre ráillik, amit mondtál. A másikban nem tartanak, de megnézik, hogy tudják beszerezni. Én vitát használok, igaz, hogy csak pisztolyt töltök.

http://www.nepo.sk/hu/

Nemez :) Most hívtak: 1/2 kg-os kiszerelésben, 31-35€ között. Az ára attól függ, hogy mennyiért viszi a posta. Ha érdekel, hívjál, megbeszéljük! (30 kilenc291117, vagy emil: kovacskukacsze.hu) üdv, János

Írtam emilt.

Sólyomszem
    Résztvevő

<div class=”d4p-bbt-quote-title”>Sólyomszem wrote:</div>
    Szerdahelyen melyik boltban voltál? Én kettőt ismerek, az egyikre ráillik, amit mondtál. A másikban nem tartanak, de megnézik, hogy tudják beszerezni. Én vitát használok, igaz, hogy csak pisztolyt töltök.

Nemez :)

Most hívtak: 1/2 kg-os kiszerelésben, 31-35€ között. Az ára attól függ, hogy mennyiért viszi a posta. Ha érdekel, hívjál, megbeszéljük! (30 kilenc291117, vagy emil: kovacskukacsze.hu)

üdv, János

Sólyomszem
    Résztvevő

45acpammo@gmail.com Ez a te email cimed solyomszem vagy a Nagy Tamásé?

Nagy Tamásé

Szabi95
    Résztvevő

45acpammo@gmail.com

Ez a te email cimed solyomszem vagy a Nagy Tamásé?

Szabi95
    Résztvevő

Köszönöm szépen!

Eleg nagy segitseg ez mert eddig azt se nagyon tudtam, hogy merre induljak.

De azert jo tudni, hogy ha elakad az ember akkor itt segitenek neki!  :good:

Solyomszem, irok emailt mert kulfoldon vagyok.

Chariot
    Résztvevő

Szerdahelyen melyik boltban voltál? Én kettőt ismerek, az egyikre ráillik, amit mondtál. A másikban nem tartanak, de megnézik, hogy tudják beszerezni. Én vitát használok, igaz, hogy csak pisztolyt töltök.

Sólyomszem
    Résztvevő

Szia, Az előbb beszéltem az egyik dunaszerdahelyi bolttal, holnapra igértek választ, hogy be tudják-e szerezni. Ha adsz egy telefonszámot, felhívlak, ha szóltak. Nem tudom hol laksz, de nekem elég közel van, meg tudjuk oldani. Vihtavourihoz Nagy Tamást ajánlom. Ő ugyan Kópházán lakik, de gyakran jár Bp-en. Egy baj van, ha éppen nincs neki készleten, akkor eltarthat egy pár hétig, amíg beszerzi.(emil: 45acpammo@gmail.com) Lovex ügyben megnézheted még az egri Hermi Bt-t – http://5mp.eu/web.php?a=hermigolyo&o=WmHQXI3RGZ. Tőlük még nem vásároltam, de +- véleményt egyaránt hallottam. Egy próbát megér! üdv., János

<div class=”d4p-bbt-quote-title”>Chariot wrote:</div>
    Na jó, kicsit árnyalom. 16-os patronhoz IMHO leginkább Lovex s030, 032, 035-ös, vagy Vihtavouri 312, 320, 340 kéne neked. Előbbi elvileg létezik Szlovákiában is, de én még nem találtam boltot, ahol van. Utóbbi Bécsben a Kalgran téren szokott lenni jó sok, cserében Vihtára alig találsz jó töltési adatokat. Töltési adatokhoz a neten találsz sok feltöltött könyvet, sőt kering torrenten egy 6,5 GB-os egyesített csomag is. Vihtát vehetsz Sopron felé félúton is :), amennyivel drágább, mint Bécsben annyit lehet, h spórolsz a benzinen.

<div class=”d4p-bbt-quote-title”>Szabi95 wrote:</div>
    Sziasztok ! Tudna nekem valaki segíteni abban, hogy hol tudok füst nélküli lőport venni sörétes lőszer töltéséhez ?? Valamint hol tudnék találni töltési táblázatot 16-os sörétes lőszerhez ??? Előre is köszönöm !

Chariot
    Résztvevő

Szia, Az előbb beszéltem az egyik dunaszerdahelyi bolttal, holnapra igértek választ, hogy be tudják-e szerezni. Ha adsz egy telefonszámot, felhívlak, ha szóltak. Nem tudom hol laksz, de nekem elég közel van, meg tudjuk oldani. Vihtavourihoz Nagy Tamást ajánlom. Ő ugyan Kópházán lakik, de gyakran jár Bp-en. Egy baj van, ha éppen nincs neki készleten, akkor eltarthat egy pár hétig, amíg beszerzi.(emil: 45acpammo@gmail.com) Lovex ügyben megnézheted még az egri Hermi Bt-t – http://5mp.eu/web.php?a=hermigolyo&o=WmHQXI3RGZ. Tőlük még nem vásároltam, de +- véleményt egyaránt hallottam. Egy próbát megér! üdv., János

A dunaszerdahelyi boltban nekem, kb 2 hónapja azt mondták, hogy nincs, a beszerzése időigényes, +neki egyszerre sokat kell rendelnie, szóval majd 1x talán lesz.  Az a bibi, hogy söréttömegtől függően igazából 2-3 félét kéne venni, nekem pl. s015 és s032/035 kéne. Az első skeet/trap, a 2. slug alá.

A Vihta jó drága, de igazából én csak akkor töltenék vele ha vki már előttem kipróbálta volna! Más fa..val a csalánt!  :yes:

A Herminél tudtommal söréteshez kizárólag Rex Magnum van, ami az átlagos patronokhoz túl lassú! Egyszer majd, talán lesz másféle Rex is, még a tulaj sem tudja, viszont Lovexből nem tart csak  pisztoly/puska porokat. A leggyorsabb pora a S020-02, ami erre nemigen való.

Sólyomszem
    Résztvevő

Szia,

Az előbb beszéltem az egyik dunaszerdahelyi bolttal, holnapra igértek választ, hogy be tudják-e szerezni. Ha adsz egy telefonszámot, felhívlak, ha szóltak. Nem tudom hol laksz, de nekem elég közel van, meg tudjuk oldani. Vihtavourihoz Nagy Tamást ajánlom. Ő ugyan Kópházán lakik, de gyakran jár Bp-en. Egy baj van, ha éppen nincs neki készleten, akkor eltarthat egy pár hétig, amíg beszerzi.(emil: 45acpammo@gmail.com)

Lovex ügyben megnézheted még az egri Hermi Bt-t – http://5mp.eu/web.php?a=hermigolyo&o=WmHQXI3RGZ. Tőlük még nem vásároltam, de +- véleményt egyaránt hallottam. Egy próbát megér!

üdv., János

Na jó, kicsit árnyalom. 16-os patronhoz IMHO leginkább Lovex s030, 032, 035-ös, vagy Vihtavouri 312, 320, 340 kéne neked. Előbbi elvileg létezik Szlovákiában is, de én még nem találtam boltot, ahol van. Utóbbi Bécsben a Kalgran téren szokott lenni jó sok, cserében Vihtára alig találsz jó töltési adatokat.

Töltési adatokhoz a neten találsz sok feltöltött könyvet, sőt kering torrenten egy 6,5 GB-os egyesített csomag is. Vihtát vehetsz Sopron felé félúton is :), amennyivel drágább, mint Bécsben annyit lehet, h spórolsz a benzinen.

Sziasztok !

Tudna nekem valaki segíteni abban, hogy hol tudok füst nélküli lőport venni sörétes lőszer töltéséhez ??

Valamint hol tudnék találni töltési táblázatot 16-os sörétes lőszerhez ???

Előre is köszönöm !

Chariot
    Résztvevő

Na jó, kicsit árnyalom. 16-os patronhoz IMHO leginkább Lovex s030, 032, 035-ös, vagy Vihtavouri 312, 320, 340 kéne neked. Előbbi elvileg létezik Szlovákiában is, de én még nem találtam boltot, ahol van. Utóbbi Bécsben a Kalgran téren szokott lenni jó sok, cserében Vihtára alig találsz jó töltési adatokat.

Töltési adatokhoz a neten találsz sok feltöltött könyvet, sőt kering torrenten egy 6,5 GB-os egyesített csomag is. Vihtát vehetsz Sopron felé félúton is :), amennyivel drágább, mint Bécsben annyit lehet, h spórolsz a benzinen.

Chariot
    Résztvevő

Sziasztok ! Tudna nekem valaki segíteni abban, hogy hol tudok füst nélküli lőport venni sörétes lőszer töltéséhez ?? Valamint hol tudnék találni töltési táblázatot 16-os sörétes lőszerhez ??? Előre is köszönöm !

Prágában. Kb. Itthon nemigen van semmi, Szlovákiában se nagyon tartanak készleten. :(

15 bejegyzés megtekintése - 1-15 / 37