Puska lőszerek újratöltése

Kezdőlap Fórumok Lőszer újratöltés Puska lőszerek újratöltése

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Ennek a témakörnek tartalma 53 hozzászólás, 16 résztvevő. Utolsó frissítés:  debian 7 hónapja, 1 hét telt el.

9 bejegyzés megtekintése - 46-54 / 54
  • Szerző
    Bejegyzés
    Pferi
    Pferi
    Résztvevő

No (elizéltem az előzőt, nem tudom, hova tűnt), ez meg itt a hüvelyfenék. Szép rádiuszos a csappantyú, lenyomat a hüvelyen nem látható. Egyébként mint látható S&B hüvely, Sierra No. 2145 és Vht. N150, CCI 200 az “összeállítás”

Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Pferi
    Pferi
    Résztvevő

Szia S.C.!

Na, attól én még igen messze vagyok, hogy osszam az észt lőszertöltés ügyben! Szívesen elmondom amit össze szerencsétlenkedtem, hátha megkönnyíti mások életét, de azért ez egy konkrét fegyverre O.K. (Egyébként kicsit módosított gyári ajánlás, semmi különleges – ami különleges, hogy még az ellenőrzést is ellenőrzöm :-)  !)

Ez meg itt 200++ méter (nem volt távolságmérőnk, én 250-nek saccoltam), a 30 mm szórás még épp megvan. A 95 mm esés kicsit soknak tűnhet, de a puska bivalyerős Geco-ra volt belőve (4000J) , itt még nem tekertem át a tornyokat. (A kezdő 100 m-ren is alul volt a találat jócskán) Ez komfortosabb töltet, szép a kivett hüvely, semmi deformáció. Irodalmi adat szerint 3700 körül lehet, nem volt Chrony sem…tiszta szegényház  :-)

Attachments:

Chariot
    Résztvevő

Sziasztok! Keresek boxer csappantyús AK47-es hüvelyeket (7.62×39) minden mennyiségben. 30/966-8488 Köszi

Sok sikert! Ha találsz, áruld majd el nekünk is! Egun-on van, csak K. drága a szállítás. A Nike-Fiocchinak volt, de a maradékról senki sem tud.

Kapszli
    Kapszli
    Kulcsmester

S.C! Sógorodnak 30-06 töltéshez. Saját töltés, CZ 550, DT optika, Verőce (a billegő első támaszodról lőve :-) ) A másik hármas sorozat is 30 mm-belül. (Persze, hogy a szebbiket teszem fel – ez, ha a lyukak közepét nézed < 20 mm) Természetesen 100 m – és én nem vagyok valami nagy lövész….

Szia Feri!

Nagyzserű! Írhatnál róla kis cikkecskét!

Üdv

SC

Pferi
    Pferi
    Résztvevő

S.C!

Sógorodnak 30-06 töltéshez. Saját töltés, CZ 550, DT optika, Verőce (a billegő első támaszodról lőve :-)  ) A másik hármas sorozat is 30 mm-belül. (Persze, hogy a szebbiket teszem fel – ez, ha a lyukak közepét nézed < 20 mm) Természetesen 100 m – és én nem vagyok valami nagy lövész….

Attachments:

Chariot
    Résztvevő

Hátha valakit érdelel, 8×56-os hüvelyek a vaterán:
    http://gyujtemeny.vatera.hu/militaria/lofegyver/8x56r_toltenyhuvely_1875496598.html

ldobos
    Résztvevő

Sziasztok!

Keresek boxer csappantyús AK47-es hüvelyeket (7.62×39) minden mennyiségben.

30/966-8488

Köszi

Szilu
    Résztvevő

Sziasztok,

Terveztek esetleg a 220gr GameKing-nél könnyebb .323-as lövedéket tartani? (8x57JS-hez)

Üdv:

Szilu

Space Cowboy
    Space Cowboy
    Kulcsmester

Ide várjuk a vadász és sportcélú puska lőszerek újratöltésével kapcsolatos hozzászólásokat.

9 bejegyzés megtekintése - 46-54 / 54