Puska lőszerek újratöltése

Kezdőlap Fórumok Lőszer újratöltés Puska lőszerek újratöltése

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Ennek a témakörnek tartalma 53 hozzászólás, 16 résztvevő. Utolsó frissítés:  debian 7 hónapja, 1 hét telt el.

15 bejegyzés megtekintése - 16-30 / 54
  • Szerző
    Bejegyzés

lorenz
    Résztvevő

Létezik RCBS -től beragadt hüvely kiszedő készlet.

A gyakorlatban: a beragadt hüvely csappantyúfészkébe menetet kell fúrni, majd csavart behajtani. A csavar (én hatlapfejűvel csináltam anno) feje szolgál megfogási felületként a hüvelyperem helyett innét kezdve. Én anno a matricát fogtam be satuba, egy fogóval benyúltam a csavar feje alá, és a fogó hüvely mellet kilógó részét ütöttem. Kijött…

Szabi95
    Résztvevő

Kedves tagok!

Egy kis segítségre lenne szükségem.

A probléám a következő: A hüvely visszaformázó matricába beleszorult egy lőszerhüvely és a pereme körbe le tört.  van valakinek valami ötlete, hogy hogyan tudnám belőle ki műteni? Esetleg csak hüvely visszaformázó matricát lehet venni valahol, vagy csak készletben lehet kapni ?

Köszönöm a válaszokat, ötleteket előre is !

lorenz
    Résztvevő

Továbbra is gazdát keresnek:

Karácsonyi rendrakás során botlottam az alábbi ellőtt töltényhüvelyekbe, megvásárolhatók:

1. 160 db .303 British Prvi Partizan egyszer lőtt hüvely, 8000 HUF (50 HUF/db)
    2. 100 db .303 British S&B hüvely, 4000 HUF (40 HUF/db)
    3. 108 db .7,5×55 GP11 svájci (Thun) egyszer lőtt hüvely, BERDAN csappantyús, csak hardcore töltögetőknek! 800 HUF (kb.8 HUF/db

A hüvelyek újratöltése csak hatósági engedély birtokában, kizárólag saját felelősségre!

Érdeklődni a harmminc, hétnegyvenkettő, 3135 számon.
    Üdv: lorenz

Nyomkeresõ
    Résztvevő

Konkrétan milyen lövedékről lenne szó?

<div class=”d4p-bbt-quote-title”>Szabi95 wrote:</div>
    <p style=”text-align: left;”>Sziasztok!</p> <p style=”text-align: left;”>Nem tudna nekem ajánlani valaki valami oldalt ahonnan lehetne lövedéket rendelni, esetleg bőséges a választék ???</p> <p style=”text-align: left;”>Üdv.:B.Sz.</p>

Bocsi frankonia.de

Torokz73
    Résztvevő

<p style=”text-align: left;”>Sziasztok!</p> <p style=”text-align: left;”>Nem tudna nekem ajánlani valaki valami oldalt ahonnan lehetne lövedéket rendelni, esetleg bőséges a választék ???</p> <p style=”text-align: left;”>Üdv.:B.Sz.</p>

Bocsi  frankonia.de

Torokz73
    Résztvevő

Helló,   frankoni.de

Szabi95
    Résztvevő

<p style=”text-align: left;”>Sziasztok!</p>
    <p style=”text-align: left;”>Nem tudna nekem ajánlani valaki valami oldalt ahonnan lehetne lövedéket rendelni, esetleg bőséges a választék ???</p>
    <p style=”text-align: left;”>Üdv.:B.Sz.</p>

Nyomkeresõ
    Résztvevő

<div class=”d4p-bbt-quote-title”>Nyomkeresõ wrote:</div>

<div class=”d4p-bbt-quote-title”>Torokz73 wrote:</div> Sziasztok ! Tud valaki infót hol tudok venni Norma MRP lőport. Üdv : TZ

Add meg az email-címedet!

Szia. torokz73@invitel.hu

Írtam az emilcímedre. A mellékletekben mindent megtalálsz!

Torokz73
    Résztvevő

<div class=”d4p-bbt-quote-title”>Torokz73 wrote:</div>
    Sziasztok ! Tud valaki infót hol tudok venni Norma MRP lőport. Üdv : TZ

Szia.  torokz73@invitel.hu

Nyomkeresõ
    Résztvevő

Sziasztok ! Tud valaki infót hol tudok venni Norma MRP lőport. Üdv : TZ

Torokz73
    Résztvevő

Sziasztok !

Tud valaki infót hol tudok venni Norma MRP lőport.

Üdv : TZ

Chariot
    Résztvevő

Szia! Csak megnyugtatásul, hogy én szinte csak Sellier and Belot csappantyúkat használok újratöltéshez (puska , pisztoly), (néha néha CCI) LEE adagolóval és még nem robbantam fel.

Progressziv préssel töltesz puskalőszert is?

Nyomkeresõ
    Résztvevő

Szia!

Csak megnyugtatásul, hogy én szinte csak Sellier and Belot csappantyúkat használok újratöltéshez (puska , pisztoly), (néha néha CCI) LEE adagolóval

és még nem robbantam fel.

<div class=”d4p-bbt-quote-title”>Szita wrote:</div>
    Akkor újra. Nemigen vagyok humoromnál, amikor a fórumokban arról olvasni, hogy Federal csapikkal néha elszáll az egész, akár 100 db csapit tartalmazó adagoló! Ami nem csak fülcsengést okoz. És hogy ezért a Lee csak CCI és Remi csapikkal javasolja használatot. Szóval az a kérdés, hogy S&B csapikkal is fennáll-e a probléma szerintem K nem humoros! Hát erre a kérdésedre én nem tudom a választ, nem értek az újratuszkoláshoz! Viszont attól még humoros lehet a filmben, hogy máshol “automata csapizó” helyett, gyerekek kalapáccsal simán ellátják a százezer forintos szerkentyű funkcióját! Egy kis jókedv csinálás volt a filmmel a szándékom! Nálad nem, másnál bejött! Szép napot! Csak óvatosan!

Ok, értékelem a szándékot, a video is jó, csak nekem most gyakorlati tapasztalatok kellenének azoktól, akik ilyennel töltenek. Valaki?

Chariot
    Résztvevő

Akkor újra. Nemigen vagyok humoromnál, amikor a fórumokban arról olvasni, hogy Federal csapikkal néha elszáll az egész, akár 100 db csapit tartalmazó adagoló! Ami nem csak fülcsengést okoz. És hogy ezért a Lee csak CCI és Remi csapikkal javasolja használatot. Szóval az a kérdés, hogy S&B csapikkal is fennáll-e a probléma szerintem K nem humoros!

Hát erre a kérdésedre én nem tudom a választ, nem értek az újratuszkoláshoz! Viszont attól még humoros lehet a filmben, hogy máshol “automata csapizó” helyett, gyerekek kalapáccsal simán ellátják a százezer forintos szerkentyű funkcióját! Egy kis jókedv csinálás volt a filmmel a szándékom! Nálad nem, másnál bejött! Szép napot! Csak óvatosan!

Ok, értékelem a szándékot, a video is jó, csak nekem most gyakorlati tapasztalatok kellenének azoktól, akik ilyennel töltenek.

Valaki?

Tag

<div class=”d4p-bbt-quote-title”>Szita wrote:</div>

<div class=”d4p-bbt-quote-title”>Chariot wrote:</div>

Vicces, vicces, de panel lakásban egy esetleges csapi adagoló robbanás már nem annyira. :-(

A panelben sokkal rosszabb betegségeket lehet kapni, mint a nagyothallás. :-) A választék és az árak, no meg a “fegyvertörvényük” nekem szimpatikus!!! :-)))

Akkor újra. Nemigen vagyok humoromnál, amikor a fórumokban arról olvasni, hogy Federal csapikkal néha elszáll az egész, akár 100 db csapit tartalmazó adagoló! Ami nem csak fülcsengést okoz. És hogy ezért a Lee csak CCI és Remi csapikkal javasolja használatot.

Szóval az a kérdés, hogy S&B csapikkal is fennáll-e a probléma szerintem K nem humoros!

Hát erre a kérdésedre én nem tudom a választ, nem értek az újratuszkoláshoz! Viszont attól még humoros lehet a filmben, hogy máshol “automata csapizó” helyett, gyerekek kalapáccsal simán ellátják a százezer forintos szerkentyű funkcióját! Egy kis jókedv csinálás volt a filmmel a szándékom! Nálad nem, másnál bejött! Szép napot! Csak óvatosan!

15 bejegyzés megtekintése - 16-30 / 54