Lőterek

Kezdőlap Fórumok Pontlövészet Lőterek

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Ennek a témakörnek tartalma 69 hozzászólás, 28 résztvevő. Utolsó frissítés: Angyalszem il cattivo Angyalszem il cattivo 2 hónapja, 1 hét telt el.

15 bejegyzés megtekintése - 46-60 / 70
  • Szerző
    Bejegyzés
    Kapszli
    Kapszli
    Kulcsmester

Uraim!

Végre fényt látok az alagút végén. Hamarosan olyan egyesület lőterén lőhetnek a budapesti lövészek, ahol lőport is tartanak. A pátyi lőtéren 25, 50m és koronglövészet is űzhető. Hamarosan meg lesz a lőszerelem tartási engedélyük! Amint megvan értesítelek titeket.

Végre remélem biztos, hosszútávú megoldást jelent majd hétvégi lövészet tekintetében!

Üdv

SC

infantry
    Résztvevő

Van, természetesen, pl. Western se, Litér. 30-20448942  engem is hívhatsz, ebben a csapatban vagyok 70-3785751.

Nyitrai Józsi

Nobody
    Résztvevő

Sziasztok!

Érdeklődöm, hogy Veszprém környékén van-e olyan sportegyesület vagy lőtér ahol elkezdhetem az elöltöltősdit?

Köszönöm!

traktoros
    traktoros
    Résztvevő

Sziasztok!
    A fönti linkre kattintva megnézhetitek az előzményeket.
    Aminek a lényege, hogy szeretnék újra feketelőporos lövészettel foglalkozni.
    Budapesten és közvetlen vonzáskörzetében van ahová lehetne menni de sok esetben csak a hétvégéken érek rá.
    Fölhívtam jó pár lőteret akik nyitva vannak a kérdéses időpontban….engedély van, hozzávaló nincs (még tart a telefonos nyomozás).
    A legnagyobb akadály ezek után a távolság lett ezért szívesen betársulnék a fölmerülő költségekbe!
    Szabó GAbi adta a tippet, hogy itt próbálkozzak remélem nem találok süket fülekre!!
    BP.VII.Kerületben lakom. Köszönöm a segítséget előre is!!!

Sajnos nem új amit mondasz, én a fehérvárira járok, ma is voltam, és a leghülyébb időben vannak nyitva…hétfő, szerda, péntek 14.00től 18.00-ig… hát az ember képtelen ilyenkor menni, mert vagy dolgozik vagy tanul…hétvégén meg zárva…  :unsure:

conqver
    Résztvevő

Sziasztok!
    A fönti linkre kattintva megnézhetitek az előzményeket.
    Aminek a lényege, hogy szeretnék újra feketelőporos lövészettel foglalkozni.
    Budapesten és közvetlen vonzáskörzetében van ahová lehetne menni de sok esetben csak a hétvégéken érek rá.
    Fölhívtam jó pár lőteret akik nyitva vannak a kérdéses időpontban….engedély van, hozzávaló nincs (még tart a telefonos nyomozás).
    A legnagyobb akadály ezek után a távolság lett ezért szívesen betársulnék a fölmerülő költségekbe!
    Szabó GAbi adta a tippet, hogy itt próbálkozzak remélem nem találok süket fülekre!!
    BP.VII.Kerületben lakom.

Köszönöm a segítséget előre is!!!

border guard
    border guard
    Résztvevő

Kedves Geopold!

Az előzőből kimaradt:

Miután 8 évvel ezelőtt még ez esetleg másként volt…. Mindenképpen rendelkezned kell klubtagsággal feketelőporos lövészetre engedélyezett klubnál,ha távolabb is ,aztán az nem akadálya,hogy másik BP-re engedélyzett lőtéren is folytassál lövészetet

üdv:

Attila

border guard
    border guard
    Résztvevő

Geopoldnak:

Nos, elkéne  döntened mit akarsz:

A lőterek és klubbok topicon megtalálod a térképet,de több jászsági és Pest megyei klub is van,

névvel,elérhetőséggel.

Célszerű tisztázni

miután elöltöltő vizsgád van, MKH vizsgás fegyvered is./?/lőpor ,csappantyú van-e a lőtéren,ill az egyesületnél?,ezt telefonon tisztázni kell…Sajnos vannak klubbok aki feketelőporos lövészetre engedélyezett lőtérrel rendelkeznek,de a lőpor,csappantyú nem biztositott .Ha igen és biztosítanak lövészetvezetést is,önnálóan lőhetsz is

A hely távolsága,körülmények ,árak függvényében eldöntheted, hogy klubtagságot akarsz vagy alkalmi lövészettel megelégszel.

Veresegyháztól valóban a kedvelt Márianosztra/Verőce/ klub,de a szintén sokunk által kedvelt jászfelsőszentgyörgyi klub tűnik célszerűnek

Sok sikert!

üdv:

Attila

:good:

szabotom
    szabotom
    Résztvevő

Neked vagy jászfelső vagy verőce lenne jó. Nincs messzebb mint pest

Bp felejtős de még Pest megye is. Sajno messzebb kell menni

<div class=”d4p-bbt-quote-title”>Geopold hozzászólása:</div>
    Veresegyházon, így valami Pest megyei vagy budapesti lenne a jó. :)

szabotom
    szabotom
    Résztvevő

Cajga
    Cajga
    Résztvevő

Hi!

Üdv ismét közöttünk.

Látom idetaláltál. Az elöbb írtam a választ a kéken az itteni linkre. Nézz körül a “Lőterek és klubok”nál a feketelőporos lőtereknél.

Geopold
    Résztvevő

szabotom
    szabotom
    Résztvevő

Hol laksz?

Geopold
    Résztvevő

Sziasztok,

kb. 8 évvel ezelőtt voltam utoljára feketelőporos lövészeten, azóta sajnos másfele sodort az élet. Szeretném újrakezdeni (vizsgáim megvannak), melyik lőtéren kopogtathatok, mit ajánlotok?

Előre is köszi.

Kapszli
    Kapszli
    Kulcsmester

http://www.nyugat.hu/tartalom/cikk/jak_loter_fegyver_onkormanyzat_rendorseg

Mindig minden így kezdődik… olcsó a telek a lőtér mellett, költözzünk oda…

Mindig az ismert amerikai humorista jut erről eszembe: “Ha vulkánra építesz házat, ne csodálkozz ha néha láva folyik az ebédlőben…”

Pferi
    Pferi
    Résztvevő

http://www.nyugat.hu/tartalom/cikk/jak_loter_fegyver_onkormanyzat_rendorseg

Úgy látszik, a hölgy olvas újságot, és követi a “szép” példákat! Hát, ez van…

15 bejegyzés megtekintése - 46-60 / 70