Lorenzoni, Manton

Kezdőlap Fórumok Pontlövészet Lorenzoni, Manton

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Ennek a témakörnek tartalma 118 hozzászólás, 17 résztvevő. Utolsó frissítés: Kapszli Kapszli 7 hónapja, 2 hete telt el.

15 bejegyzés megtekintése - 31-45 / 119
  • Szerző
    Bejegyzés

Holmes
    Résztvevő

Te perverz! :D

LQ
    LQ
    Résztvevő

Ottó&Gátizé breneke 30 m-ről lődombba. Szépen deformálódott, azaz szépen repült, és pontos is volt. Kb agyaggalamb méretű célnak 5 cm-el lőttem fölé.

Hazahoztam, megtisztítottam és addig nézegettem, hogy úgy döntöttem felrakom. Hátha más is látja benne a “szépséget”. :good:

Üdv: LQ

Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    vysca
    vysca
    Résztvevő

Érdekesség az 1910-1920-as évekből. A cégről valakinek valami plusz infoja lenne-e? A Google annyira azért nem barát…

Attachments:
    Pferi
    Pferi
    Résztvevő

Szép teljesítmény! Gratulálok! Üdv: LQ ui. Balázs meg csak had potyogjon. :yes:

Estván, Estván Te nem változol! De mindenképp le a kalappal Imike előtt, nagyon ügyes!

LQ
    LQ
    Résztvevő

Szép teljesítmény! Gratulálok!

Üdv: LQ

ui. Balázs meg csak had potyogjon. :yes:

Pferi
    Pferi
    Résztvevő

Természetesen láttuk, nagyon ügyes az Imi “gyerök”! Gátizé kolléga szintén az itt látható Littleton (ahhoz hasonló) egységet csinálta meg, nagyon profi módon, Hajdú-Biharban is terem a sörét. Le a kalappal előttük!

(“Potyog már Balázskám, potyog!”  :-)  )

Kapszli
    Kapszli
    Kulcsmester

Nagy Imi csodáját láttátok már? Megoldotta az akut sörétgondot egy huszárvágással :)

kleno1
    Résztvevő

Üdv! Szombat délután,szívesen levadásznék egy pár korongot!
    Lőport,csappantyút tudok vásárolni? Üdvözlettel,koleati

A saját egyesületedtől kell intézned.

koleati
    Résztvevő

Üdv!

Szombat délután,szívesen levadásznék egy pár korongot!
    Lőport,csappantyút tudok vásárolni?

Üdvözlettel,koleati

border guard
    border guard
    Résztvevő

Ez a beszéd!

Már vártuk” mint szűzlány a nászéjszakát”,azért jóféle füstölt szalonna,lila hagymával,kovi ubival vásároltatik a monori piacon holnap… :good: .

Remélem a sörétes fegyver és tüzér kedvelők megjelennek,no és persze mindenki más….  :bye:

üdv:

Attila

kleno1
    Résztvevő

T. Urak!

Augusztus 23-24-én ottalvós örömlövészetet tartunk jászfelsőn. Szombat délutántól lesz lehetőség koronglövészetre. A program kötetlen. Ellátmány nincs, mindenkinek magának kell gondoskodni az elemózsiáról.

Szeretettel látjuk az arra tévedő vándorokat.

border guard
    border guard
    Résztvevő

Szervusz Etheus!

Ha holnap találkozunk Fehérváron keress meg minket,tűzérkedni fogunk,részletesen megtudjuk beszélni a tervezett sörétes programot,szívesen hallanék erről a “hütött” patronokról is…A többi kedves sörétes érdeklődő lövésztársat szintén várjuk,egy pár perces egyeztetésre…. :good:

üdv:

Attila

Etheus
    Etheus
    Résztvevő

Sziasztok,

bár tudom, hogy ez már volt, de némi elöltöltős sörétes patron, frissen a hűtőből.  :yes: A véglezáró és a patron külső kenése is viasz és faggyú keveréke. Jól bírja a meleget és puhán tartja a koszt a csőben. Emellett teljesen időjárás álló lesz a patron és kidermedés után merevíti a papírt rendesen.

Etheus

Attachments:
    border guard
    border guard
    Résztvevő

Miután már 14 perc elteltével sem enged javítani a rendszer valamint önkényesen benaplózta a 8 óra körüli hsz-t 6.09-re :bye:

Tehát : Természetesen bármely  más a lőtéren használható fegyver,is hozható   a találkozóra,nem csak a sörétes :bye:

:good:De sörétes puskásoknak,régen várt lehetőség szóráskép vizsgálatok,korongozás

border guard
    border guard
    Résztvevő

Kedves Lövész-Vadásztársak,Érdeklődők!

A júlus 13-án  Székesfehérvárott a  nemzeti számok OB-én, az érintett sörétes puskások

egy rövid egyeztetésre keressenek minket a régóta tervezett jászfelsői találkozó

támában….Klenó a lőtérrel  leegyeztetett, remélhetőleg már pontos időponttal

jön….

Attila

15 bejegyzés megtekintése - 31-45 / 119