Kedvenc képeim, videóim

Kezdőlap Fórumok Történelem Kedvenc képeim, videóim

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Ennek a témakörnek tartalma 18 hozzászólás, 7 résztvevő. Utolsó frissítés:  Senkó Sándor 1 hónap, 1 hét telt el.

15 bejegyzés megtekintése - 1-15 / 19
  • Szerző
    Bejegyzés

Senkó Sándor
    Résztvevő

Wasicuya
    Wasicuya
    Résztvevő

Senkó Sándor
    Résztvevő

Nagy kár, hogy manapság már nem készülnek ilyen filmek, azért Clint Eastwood is hibázik néha….

Cajga
    Cajga
    Résztvevő

Az emlitett kep ota nem jott uj mail. :unsure:

———————————————————————————–

Szia Angyalszem! Már azt hittem, hogy ” A Colt, a Sör és a Zokni ” alkotást teszed be! :wacko: :whistle: ;-) :good: Üdv: Csaba A mobil antennat kicserelte mar a szolgaltato? Jo lenne mar beszelni is. :bye:

Hi Mesterem! Írtam emilt! :bye: :bye: :bye: :bye:

Szia Angyalszem!

Már azt hittem, hogy ” A Colt, a Sör és a Zokni ” alkotást teszed be! :wacko: :whistle: ;-) :good:

Üdv: Csaba

A mobil antennat kicserelte mar a szolgaltato? Jo lenne mar beszelni is. :bye:

Hi Mesterem! Írtam emilt!   :bye:   :bye:   :bye:   :bye:

Szia Angyalszem!

Már azt hittem, hogy ” A Colt, a Sör és a Zokni ” alkotást teszed be! :wacko: :whistle: ;-) :good:

Cajga
    Cajga
    Résztvevő

Szia Angyalszem!

Már azt hittem, hogy ” A Colt, a Sör és a Zokni ” alkotást teszed be!  :wacko:   :whistle:   ;-)   :good:

:yahoo:

TarjanyiT
    Résztvevő

Nem vág élesen se a témába, se az oldal imázsába, se abba, hogy mit tartunk fontosnak, de érdekes hogy a világ végén is a megoldást egy elöltöltős jelenti ( a rendező fejében mindenképpen). 34perc körül van a lényeg

• A hozzászólás módosításra került: 4 hónapja telt el- TarjanyiT.

Senkó Sándor
    Résztvevő

Köszönöm a dicsérő sorokat.Bárcsak neked lenne igazad, a fogadást sajnos elveszítetted. Az hogy a következő videó A Hét Mesterlövész, véletlen, én is csak így néztem meg a minap.

Egyre királyabb lesz a sztori :-). A YT-on az ez után következő ajánlott videó a Hét mesterlövész! Ez azért jelent valamit, szóval lehet statisztának jelentkezni? :-) Ja, a kollégámmal van egy fogadásunk: szerintem tuti nem vagy aktív dohányos, szerinte meg én is így ettem a cigit régen :-)

<p style=”visibility: visible;”><iframe src=”https://www.youtube.com/embed/2Az0Sn4yDz8?feature=oembed” width=”610″ height=”343″ frameborder=”0″ allowfullscreen=””></iframe>

</p>

Horse Whisperer
    Résztvevő

Egyre királyabb lesz a sztori :-). A YT-on az ez után következő ajánlott videó a Hét mesterlövész! Ez azért jelent valamit, szóval lehet statisztának jelentkezni? :-)   Ja, a kollégámmal van egy fogadásunk: szerintem tuti nem vagy aktív dohányos, szerinte meg én is így ettem a cigit régen :-)

<p style=”visibility: visible;”><iframe src=”https://www.youtube.com/embed/2Az0Sn4yDz8?feature=oembed” width=”610″ height=”343″ frameborder=”0″ allowfullscreen=””></iframe>

</p>

:good:   :bye: </p>

Senkó Sándor
    Résztvevő

:good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good:

15 bejegyzés megtekintése - 1-15 / 19