Fogjuk meg a kezdők kezét

Kezdőlap Fórumok Pontlövészet Fogjuk meg a kezdők kezét

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Címkézve: 

Ennek a témakörnek tartalma 213 hozzászólás, 46 résztvevő. Utolsó frissítés: border guard border guard 1 hónap, 2 hete telt el.

15 bejegyzés megtekintése - 121-135 / 214
  • Szerző
    Bejegyzés

Szervusztok! Köszönöm szépen a sok sok segítséget! Klubtag lettem:)

Gratula a vizsgahoz! :good:

HAJRÁ!!!

Cajga
    Cajga
    Résztvevő

Szervusztok! Köszönöm szépen a sok sok segítséget! Klubtag lettem:)

Gratula a vizsgahoz!  :good:

erazko
    Résztvevő

Szervusztok!

Köszönöm szépen a sok sok segítséget!

Klubtag lettem:)

The Gunman
    Résztvevő

A lövészet menüpont alatt szinte minden megtalálható a vizsgához.A többi menüpont alatt is rengeteg információ van, igaz némelyik  kicsit el van rejtve a honlap többszöri átalakítása miatt.

küldöm

baloghistvan
    Résztvevő

Sziasztok!

Ha van elöltöltő fegyveres vizsgaanyagotok, legyetek kedvesek küldjétek el nekem a baloghistvan20628@gmail.com e-mail címre! Előre is köszönöm!

Üdv: Pisti

Cajga
    Cajga
    Résztvevő

Szia Cajga! Nekem is küld el légy szíves, ha megkérhetlek! szityman kukac gémail pont kom Köszönöm szépen!!!

Elküldtem! Üdv: Csaba

Szia Cajga!

Nekem is küld el légy szíves, ha megkérhetlek! szityman kukac gémail pont kom

Köszönöm szépen!!!

Cajga
    Cajga
    Résztvevő

Szia! erazko@freemail.hu Köszönöm! üdv. Erasko

Mailt ment !!!

Cajga

erazko
    Résztvevő

Szia!

erazko@freemail.hu

Köszönöm!

üdv.

Erasko

Hi! irj egy mail cimet, kuldok tananyagot. Udv: Csaba Szia!

Eddig sikeresen letettem a vadászvizsgát, fegyvervizsgát, pszichológia vizsgát, vadászjegyem van! Sajnos bevett szokás/volt/, hogy a vadászok csak a szálfegyverekből / sörétes-golyós / tették le a fegyvervizsgát. Mások viszont csak a maroklőfegyverből tették ugyan ezt. Az idő múlásával mindkét fél szeretné a másikat is. Viszont ez most újabb fegyvervizsgával és kb. 10000Ft-al oldható csak meg. :-( ( Egy kis segédlet a fegyvervizsgához. Köszönöm szépen a segítséget! Van esetleg vmi pdf-es felkészítő az elöltöltős fegyverekhez is? vizsga szokott lenni dunántúlon? -eset felkészítő? Hogy induljak el az úton?- főleg Balaton és sopron- sárvár- Tapolca vonalon mozgok, néha Győr! Köszönöm! üdv. Erasko

[/quote]

Cajga
    Cajga
    Résztvevő

Hi!

irj egy mail cimet, kuldok tananyagot.

Udv: Csaba

Szia!

Eddig sikeresen letettem a vadászvizsgát, fegyvervizsgát, pszichológia vizsgát, vadászjegyem van!

Sajnos bevett szokás/volt/, hogy a vadászok csak a szálfegyverekből / sörétes-golyós / tették le a fegyvervizsgát. Mások viszont csak a maroklőfegyverből tették ugyan ezt. Az idő múlásával mindkét fél szeretné a másikat is. Viszont ez most újabb fegyvervizsgával és kb. 10000Ft-al oldható csak meg. :-( ( Egy kis segédlet a fegyvervizsgához.

Köszönöm szépen a segítséget! Van esetleg vmi pdf-es felkészítő az elöltöltős fegyverekhez is? vizsga szokott lenni dunántúlon? -eset felkészítő? Hogy induljak el az úton?- főleg Balaton és sopron- sárvár- Tapolca vonalon mozgok, néha Győr! Köszönöm! üdv. Erasko [/quote]

Rudi kettö
    Résztvevő

Elöltöltő vizsgát Csepregen is tehetsz, keresd valamelyik szakosztály vezetőt telefonon.
    http://falkftloter.hu/php/index2.php?album_id=23&image_id=152997578&#album_image

Sólyomszem
    Résztvevő

Szia!

Eddig sikeresen letettem a vadászvizsgát, fegyvervizsgát, pszichológia vizsgát, vadászjegyem van!

Sajnos bevett szokás/volt/, hogy a vadászok csak a szálfegyverekből / sörétes-golyós / tették le a fegyvervizsgát. Mások viszont csak a maroklőfegyverből tették ugyan ezt. Az idő múlásával mindkét fél szeretné a másikat is. Viszont ez most újabb fegyvervizsgával és kb. 10000Ft-al oldható csak meg. :-( ( Egy kis segédlet a fegyvervizsgához.

Köszönöm szépen a segítséget! Van esetleg vmi pdf-es felkészítő az elöltöltős fegyverekhez is? vizsga szokott lenni dunántúlon? -eset felkészítő? Hogy induljak el az úton?- főleg Balaton és sopron- sárvár- Tapolca vonalon mozgok, néha Győr! Köszönöm! üdv. Erasko

A honlapon megtalálod a vizsgaszabályzatot: http://kapszli.hu/meflvsz-vizsgaszabalyzat/

Ebben ott vannak a kérdések is, a válaszokhoz segítséget pedig szintén a honlapon találsz: http://kapszli.hu/az-eloltolto-fegyveres-loveszet-alapjai-cikksorozat/

Én nem tudok arról, hogy létezne egy rövid pdf., de ki tudja! :) (Bár van a Káldi-könyv, de ahhoz szinte lehetetlen hozzájutni. Balázs ciksorozata – igérete szerint egyszer majd könyv is lesz  :mail: – pótolja a könyvet.)

Dunántúlon egyébként Ágoston Gézát – agostongeza@freemail.hu – érdemes kersened, tőle is kaphatsz segédanyagokat.

Jó tanulást és eredménye vizsgát!

Rudi kettö
    Résztvevő

A gyutacs lőszer elemnek számít.Lőszertöltő vizsga kell a tartásához, ugyan úgy mint a lőporhoz.

Sziasztok! Nem találok infót sehol. A gyutacs löszerelemnek számít? Vásárlására, tartására milyen szabály vonatkozik, ha NEM az? (Ha az akkor meg basszus.) Köszi! Szép napot! :scratch:

15 bejegyzés megtekintése - 121-135 / 214