Fogjuk meg a kezdők kezét

Kezdőlap Fórumok Pontlövészet Fogjuk meg a kezdők kezét

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Címkézve: 

Ennek a témakörnek tartalma 218 hozzászólás, 48 résztvevő. Utolsó frissítés:  galoscsabus 3 hete, 1 nap telt el.

15 bejegyzés megtekintése - 121-135 / 219
  • Szerző
    Bejegyzés
    erdozugas
    erdozugas
    Résztvevő

Sziasztok! Teljesen új és lőporszűz vagyok.

Vadászom már jó pár éve, szerelt lőszeres fegyvereim vannak, de amióta egy vadászati témájú facebook oldal köti le a szabadidőmet, elkezdtem beleásni magam a dologba és teljesen magával ragadott az elöltöltő világ, sőt szép lassan át akarok térni az e fajta fegyverekkel történő vadászatra.

Kérlek, segítsetek nekem, merről induljak el? Természetesen puska kell, aztán tudás, hogy a gr nem gramm ésatöbbi. Esetleg van bárkinek, akárkinek egy vaskos pdf, amiben minden okosság benne van?

Érdekel ez az egyesületesdi móka is, meg a vizsga, szeretek újat tanulni. Erről merre találok infókat?

(bevallom, nem lusta vagyok, böngészem az oldalt egy ideje, de olyan mennyiségű az infó, hogy kicsit elveszettnek érzem magam)

Illetve egy konkrét kérdés is. Fegyverek esetében a márkanéven túl mi határozza meg egy-egy termék árát? Gondolok itt arra, hogy Pedersoli vs. Ardesa? A minőségbeli különbség is ekkora, mint az árbeli különbség?

Előre is köszi mindenkinek a segítséget!

Csaba

Szervusztok! Tudna valaki küldeni elöltöltős vizsgaanyagot a kuti.andras.2074 kukac gmail.com címre? Előre is köszönöm.

ELKÜLDTEM! HAJRÁ!!! :good:

kuti.andras
    Résztvevő

Szervusztok!

Tudna valaki küldeni elöltöltős vizsgaanyagot a kuti.andras.2074 kukac gmail.com címre?

Előre is köszönöm.

erazko
    Résztvevő

Szervusztok! Köszönöm szépen a sok sok segítséget! Klubtag lettem:)

Gratula a vizsgahoz! :good:

HAJRÁ!!!

Köszönöm, azon leszek!!

erazko
    Résztvevő

Köszönöm!

HAJRÁ!!!

Cajga
    Cajga
    Résztvevő

Gratula a vizsgahoz!  :good:

erazko
    Résztvevő

Szervusztok!

Köszönöm szépen a sok sok segítséget!

Klubtag lettem:)

The Gunman
    Résztvevő

A lövészet menüpont alatt szinte minden megtalálható a vizsgához.A többi menüpont alatt is rengeteg információ van, igaz némelyik  kicsit el van rejtve a honlap többszöri átalakítása miatt.

küldöm

baloghistvan
    Résztvevő

Sziasztok!

Ha van elöltöltő fegyveres vizsgaanyagotok, legyetek kedvesek küldjétek el nekem a baloghistvan20628@gmail.com e-mail címre! Előre is köszönöm!

Üdv: Pisti

Cajga
    Cajga
    Résztvevő

Szia Cajga! Nekem is küld el légy szíves, ha megkérhetlek! szityman kukac gémail pont kom Köszönöm szépen!!!

Elküldtem! Üdv: Csaba

Szia Cajga!

Nekem is küld el légy szíves, ha megkérhetlek! szityman kukac gémail pont kom

Köszönöm szépen!!!

Cajga
    Cajga
    Résztvevő

Szia! erazko@freemail.hu Köszönöm! üdv. Erasko

Mailt ment !!!

Cajga

erazko
    Résztvevő

Szia!

erazko@freemail.hu

Köszönöm!

üdv.

Erasko

Hi! irj egy mail cimet, kuldok tananyagot. Udv: Csaba Szia!

Eddig sikeresen letettem a vadászvizsgát, fegyvervizsgát, pszichológia vizsgát, vadászjegyem van! Sajnos bevett szokás/volt/, hogy a vadászok csak a szálfegyverekből / sörétes-golyós / tették le a fegyvervizsgát. Mások viszont csak a maroklőfegyverből tették ugyan ezt. Az idő múlásával mindkét fél szeretné a másikat is. Viszont ez most újabb fegyvervizsgával és kb. 10000Ft-al oldható csak meg. :-( ( Egy kis segédlet a fegyvervizsgához. Köszönöm szépen a segítséget! Van esetleg vmi pdf-es felkészítő az elöltöltős fegyverekhez is? vizsga szokott lenni dunántúlon? -eset felkészítő? Hogy induljak el az úton?- főleg Balaton és sopron- sárvár- Tapolca vonalon mozgok, néha Győr! Köszönöm! üdv. Erasko

[/quote]

15 bejegyzés megtekintése - 121-135 / 219