Fogjuk meg a kezdők kezét

Kezdőlap Fórumok Pontlövészet Fogjuk meg a kezdők kezét

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Címkézve: 

Ennek a témakörnek tartalma 218 hozzászólás, 48 résztvevő. Utolsó frissítés:  galoscsabus 2 hete, 3 napja telt el.

15 bejegyzés megtekintése - 151-165 / 219
  • Szerző
    Bejegyzés

Tag

<h2 style=”font-size: 12px; padding: 0px; margin: 0px; font-weight: normal; color: #585858; font-family: verdana, arial, tahoma; line-height: 20px; text-align: justify;”>( Umberi )?</h2>
    Én is kezdő vagyok 65-öt megér egy keveset használt colt army?[/quote

Szia! Milyen gyártmány, mekkora a kalibere, van- e MKH kártyája és ha igen, akkor meddig érvényes? Mennyire keveset használt?

Tag

<h2 style=”font-size: 12px; padding: 0px; margin: 0px; font-weight: normal; color: #585858; font-family: verdana, arial, tahoma; line-height: 20px; text-align: justify;”>( Umberi )?</h2> Én is kezdő vagyok 65-öt megér egy keveset használt colt army?

Szia! Milyen gyártmány, mekkora a kalibere, van- e MKH kártyája és ha igen, akkor meddig érvényes? Mennyire keveset használt?

Rudi kettö
    Résztvevő

Cikkek a golyós lövésről Gyulaj Zrt
    Elolvastam, de semmit nem ír a láncgyújtásról.

The Gunman
    Résztvevő

Hozzászólók megütköztek az általam leírtakon(Jól kiröhögtek fogalmazhatnék így is)Az urak figyelmébe ajánlom ,,Cikkek a golyós lövésről Gyulaj Zrt” cikket amely elérhető az interneten.Érdekes és közérthető.

kleno1
    Résztvevő

:yahoo: És ehhez mit szóltok:https://vadaszapro.net/reszletek/227089/1860-colt-army.-muzealis-jellegû-fegyver :yahoo: :good:

Utánvéttel nem postázza. Tud valamit.  Valamikor réges -régen egy Szilágyi László nevű embernek  postáztam utánvéttel. Ragaszkodott hozzá.   – nem vette át a csomagot. Fizettem a visszapostát is.

gyalus
    gyalus
    Résztvevő

<h2 style=”font-size: 12px; padding: 0px; margin: 0px; font-weight: normal; color: #585858; font-family: verdana, arial, tahoma; line-height: 20px; text-align: justify;”>( Umberi )?</h2>
    Én is kezdő vagyok 65-öt megér egy keveset használt colt army?

Tag

Tag

Sziasztok! Ha beleírtok egymás “ablakába” akkor már nem lehet tudni, ki kinek, kiről, mit írt. :yahoo: :mail: :yahoo: :yahoo:

Rudi kettö
    Résztvevő

“Akár mit mond a belballisztika,a huzagolás akkor is forgatja a lövedéket”
    Szóval akkor azt tanultad belballisztikából, hogy a huzagolás nem forgatja a lővedéket, de szerinted mégis igen, amit az bizonyít hogy az USA-ban gyártanak szerelt lőszeres váltódobot elöltöltős fegyverhez.Lehet, iszok egy páleszt a magyar tanárok egészségére.

goan
    Résztvevő

Tag

<p style=”margin: 0px 0px 0.85em; padding: 0px; line-height: 1.3em; color: #646361; font-family: Georgia, Times, ‘Times New Roman’;”>EJNYE – BEJNYE! NE BÁNTSÁTOK MÁR EGYMÁST! FŐLEG AZÉRT MERT<b> EREDETILEG NEM IS EZT KÉRDEZTEM!!! </b>A “VITAINDÍTÓ ” KÉRDÉSEM MÁS VOLT!</p>
    <p style=”margin: 0px 0px 0.85em; padding: 0px; line-height: 1.3em; color: #646361; font-family: Georgia, Times, ‘Times New Roman’;”>MÉGPEDIG AZ, HOGY: EGYLÖVETŰEKNÉL ELCSETTENÉS ESETÉN MINDENKI (ÁLTALÁBAN) KIVÁRJA AZ EGY PERCET A KÉSŐI GYÚJTÁS KÖVETKEZMÉNYEINEK ELKERÜLÉSE VÉGETT, DE EZT MÉG SENKINÉL SEM LÁTTAM REVOLVERREL . ELLENKEZŐLEG, ELCSETTENÉS UTÁN AZONNAL HÚZZÁK A KAKAST :yahoo: MINDEN KIVÁRÁS NÉLKÜL. No. Én sem fogalmaztam szépen, de biztos értitek miről van szó. Szép napot! (szita)</p>

The Gunman
    Résztvevő

Akár mit mond a belballisztika,a huzagolás akkor is forgatja a lövedéket, a harmadik sorodtól pedig könnybe lábadnak a magyartanárok, ha idetévednek.

Tag

Szia ‘The Gunman’! Amit írtál az nem fogalmazásbeli hiba, hanem a belballisztikának egy “újszerű” megközelítése. :yahoo: A magyarázat szerintem nem áll meg. A Magyarság belekeverése meg számomra érthetetlen. Én is írtam (mondtam) már hujeséget, bárkivel megeshet. Ne vedd a szívedre. A hibákat viszont nem árt javítani, mert kezdők is olvasgatják a fórumot. :bye: Üdv: LQ

EJNYE – BEJNYE! NE BÁNTSÁTOK MÁR EGYMÁST! FŐLEG AZÉRT MERT<b> EREDETILEG NEM IS EZT KÉRDEZTEM!!! </b>A “VITAINDÍTÓ ” KÉRDÉSEM MÁS VOLT!

MÉGPEDIG AZ, HOGY: EGYLÖVETŰEKNÉL ELCSETTENÉS ESETÉN MINDENKI (ÁLTALÁBAN) KIVÁRJA AZ EGY PERCET A KÉSŐI GYÚJTÁS KÖVETKEZMÉNYEINEK ELKERÜLÉSE VÉGETT, DE EZT MÉG SENKINÉL SEM LÁTTAM REVOLVERREL . ELLENKEZŐLEG, ELCSETTENÉS UTÁN AZONNAL HÚZZÁK A KAKAST :yahoo: MINDEN KIVÁRÁS NÉLKÜL. No. Én sem fogalmaztam szépen, de biztos értitek miről van szó. Szép napot! (szita)

LQ
    LQ
    Résztvevő

Szia ‘The Gunman’!

Amit írtál az nem fogalmazásbeli hiba, hanem a belballisztikának egy “újszerű” megközelítése. :yahoo:

A magyarázat szerintem nem áll meg. A Magyarság belekeverése meg számomra érthetetlen.

Én is írtam (mondtam) már hujeséget, bárkivel megeshet. Ne vedd a szívedre.

A hibákat viszont nem árt javítani, mert kezdők is olvasgatják a fórumot.

:bye:   Üdv: LQ

The Gunman
    Résztvevő

Látom megragadtátok a lényeget.Szerencsétlen a megfogalmazás valóban.Helyesen, egy lövedéket a huzagolás forgat meg.Persze Mo.-on mindig vannak akik jobban írják, beszélik a magyart, mint a másik és magyarabbak a magyarnál.Ezt remélem értitek.

15 bejegyzés megtekintése - 151-165 / 219