Fogjuk meg a kezdők kezét

Kezdőlap Fórumok Pontlövészet Fogjuk meg a kezdők kezét

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Címkézve: 

Ennek a témakörnek tartalma 213 hozzászólás, 46 résztvevő. Utolsó frissítés: border guard border guard 1 hónap, 2 hete telt el.

15 bejegyzés megtekintése - 136-150 / 214
  • Szerző
    Bejegyzés

erazko
    Résztvevő

Szia!

Eddig sikeresen letettem a vadászvizsgát, fegyvervizsgát, pszichológia vizsgát, vadászjegyem van!

Sajnos bevett szokás/volt/, hogy a vadászok csak a szálfegyverekből / sörétes-golyós / tették le a fegyvervizsgát. Mások viszont csak a maroklőfegyverből tették ugyan ezt. Az idő múlásával mindkét fél szeretné a másikat is. Viszont ez most újabb fegyvervizsgával és kb. 10000Ft-al oldható csak meg. :-( ( Egy kis segédlet a fegyvervizsgához.

Köszönöm szépen a segítséget!

Van esetleg vmi pdf-es felkészítő az elöltöltős fegyverekhez is?

vizsga szokott lenni dunántúlon? -eset felkészítő?

Hogy induljak el az úton?- főleg Balaton és sopron- sárvár- Tapolca vonalon mozgok, néha Győr!

Köszönöm!

üdv.

Erasko

Cajga
    Cajga
    Résztvevő

Szia!

Eddig sikeresen letettem a vadászvizsgát, fegyvervizsgát, pszichológia vizsgát, vadászjegyem van!

Sajnos bevett szokás/volt/, hogy a vadászok csak a szálfegyverekből / sörétes-golyós / tették le a fegyvervizsgát.

Mások viszont csak a maroklőfegyverből tették ugyan ezt.  Az idő múlásával mindkét fél szeretné a másikat is. Viszont ez most újabb fegyvervizsgával és kb. 10000Ft-al oldható csak meg. :-((

Egy kis segédlet a fegyvervizsgához.

Kapszli
    Kapszli
    Kulcsmester

Jó napot az Uraknak! Zöldfülűként vagyok itt. Eddig sikeresen letettem a vadászvizsgát, fegyvervizsgát, pszichológia vizsgát, vadászjegyem van! Olyan kérdésem lenne hozzátok, hogy ha vizsgázok pl elöltöltős fegyverből, akkor egy vizsga keretén belül letehetem a maroklőfegyver vizsgát is?- vagy újra kell vizsgáznom sportfegyverből is? Köszönöm szépen a segítséget! üdv. ERasko

Szervusz Erasko!

Üdv a világ füstös felén! :) Az elötlöltős vizsga nem rendőrségi vizsga, míg a maroklőfegyver vizsga az! Tehát kt külön ügy.

Üdv

SC

erazko
    Résztvevő

Jó napot az Uraknak!

Zöldfülűként vagyok itt.

Olyan kérdésem lenne hozzátok, hogy ha vizsgázok pl elöltöltős fegyverből, akkor egy vizsga keretén belül letehetem a maroklőfegyver vizsgát is?- vagy újra kell vizsgáznom sportfegyverből is?

Köszönöm szépen a segítséget!

üdv.

ERasko

Tag

Sziasztok! Nem találok infót sehol. A gyutacs löszerelemnek számít? Vásárlására, tartására milyen szabály vonatkozik, ha NEM az? (Ha az akkor meg basszus.)
    Köszi!
    Szép napot! :wacko:

Tag

Sziasztok! Nem találok infót sehol. A gyutacs löszerelemnek számít? Vásárlására, tartására milyen szabály vonatkozik, ha NEM az? (Ha az akkor meg basszus.)
    Köszi!
    Szép napot!
    :scratch:

Tag

Ezt a képet csak azért tettem be ,mert annyira cuki.

Aranyos cici! Azaz cica :yahoo:   :good:   :yahoo:

Tag

Szia! Milyen gyártmány, mekkora a kalibere, van- e MKH kártyája és ha igen, akkor meddig érvényes? Mennyire keveset használt?

Rudi kettö
    Résztvevő

Ezt a képet csak azért tettem be ,mert annyira cuki.

Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    gyalus
    gyalus
    Résztvevő

Üdv!

https://vadaszapro.net/reszletek/227089/1860-colt-army.-muzealis-jellegû-fegyver<span style=”color: #646361; font-family: Georgia, Times, ‘Times New Roman’; font-size: 12.8800001144409px; font-style: italic; line-height: 16.7439994812012px; background-color: #fbfbfb;”>  hirdetésen gondoltam 65-öt adok érte ,de nem enged az árból.</span>

Tag

<h2 style=”font-size: 12px; padding: 0px; margin: 0px; font-weight: normal; color: #585858; font-family: verdana, arial, tahoma; line-height: 20px; text-align: justify;”>( Umberi )?</h2>
    Én is kezdő vagyok 65-öt megér egy keveset használt colt army?[/quote

Szia! Milyen gyártmány, mekkora a kalibere, van- e MKH kártyája és ha igen, akkor meddig érvényes? Mennyire keveset használt?

Tag

<h2 style=”font-size: 12px; padding: 0px; margin: 0px; font-weight: normal; color: #585858; font-family: verdana, arial, tahoma; line-height: 20px; text-align: justify;”>( Umberi )?</h2> Én is kezdő vagyok 65-öt megér egy keveset használt colt army?

Rudi kettö
    Résztvevő

Cikkek a golyós lövésről Gyulaj Zrt
    Elolvastam, de semmit nem ír a láncgyújtásról.

The Gunman
    Résztvevő

Hozzászólók megütköztek az általam leírtakon(Jól kiröhögtek fogalmazhatnék így is)Az urak figyelmébe ajánlom ,,Cikkek a golyós lövésről Gyulaj Zrt” cikket amely elérhető az interneten.Érdekes és közérthető.

kleno1
    Résztvevő

:yahoo: És ehhez mit szóltok:https://vadaszapro.net/reszletek/227089/1860-colt-army.-muzealis-jellegû-fegyver :yahoo: :good:

Utánvéttel nem postázza. Tud valamit.  Valamikor réges -régen egy Szilágyi László nevű embernek  postáztam utánvéttel. Ragaszkodott hozzá.   – nem vette át a csomagot. Fizettem a visszapostát is.

15 bejegyzés megtekintése - 136-150 / 214