Fogjuk meg a kezdők kezét

Kezdőlap Fórumok Pontlövészet Fogjuk meg a kezdők kezét

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Címkézve: 

Ennek a témakörnek tartalma 213 hozzászólás, 46 résztvevő. Utolsó frissítés: border guard border guard 1 hét, 6 napja telt el.

15 bejegyzés megtekintése - 1-15 / 214
  • Szerző
    Bejegyzés
    border guard
    border guard
    Résztvevő

A fojtás és tapaszvágók gazdára leltek,használjátok egészséggel!

A helyzet az, hogy nekem itthon van 0,15, 0,18, 0,20, 0,27, 0,35, 037, 0,40 mm-es. Már csak egyszerre kéne egy helyen lennünk egy lövészeten!

Mennék én tesókám, csak úgy repülnék de hát…..ba…a a szükség a nyomorúságot. Azért gyúrok rá, biztosan egyszercsak összejön!

Chariot
    Résztvevő

A helyzet az, hogy nekem itthon van 0,15, 0,18, 0,20, 0,27, 0,35, 037, 0,40 mm-es. Már csak egyszerre kéne egy helyen lennünk egy lövészeten!

Nehéz ügy! Az ország BP-s lőterein kilőtt tapasz formájában ,nehéz lenne reprodukálni.):):) Tótkomlós,Karcag,Szentendre,Jászfelsőszentgyörgy,Székesfehérvár,Komárom,Zalaegerszeg,Gellénháza stb meg Révkomárom a régi barátok a Royal lőtér…De komolyra fordítva szót, méterárú boltban kapható a Chariot Tibi jobban tudja -ő a spéci szövésű vásznat sublerrel méregette a méterárú boltban,nagy sikere volt az eladók körében- illetve erdélyi magyaroktól talán hozzá lehetne jutni üdv: Attila v

Többszáz négyzetméteres ókori mozaikokat is összeraktak már! Mi az az egy lepedő!  :yahoo:   :yahoo:   :yahoo:   :yahoo:

A kívánatos tapasz vastagsága: halvány lila f…ogalmam sincs. Olvastam, hogy hogyan kell kiszámolni, csak az a bökkenő, hogy nem tom  hogyan megmérni a vászon vastagságát. Tolómércivel reménytelen.Most vettem az első pusekom, .45, örvendező lövöldözéshez. Ólmok kb .44 gömbök. Most ez a tapaszvastagság lesz az a téma, ami miattam túl lesz spilázva, mint a kence-fice?   :yahoo:   :yahoo:   :yahoo:   :whistle: Köszi, szép estét!

Chariot
    Résztvevő

Ha már meg lettem szólítva!  :yahoo:  Milyen vastag tapaszt szeretnél készíteni?

border guard
    border guard
    Résztvevő

Nehéz ügy!

Az ország BP-s lőterein kilőtt tapasz formájában ,nehéz lenne reprodukálni.):):) Tótkomlós,Karcag,Szentendre,Jászfelsőszentgyörgy,Székesfehérvár,Komárom,Zalaegerszeg,Gellénháza stb

meg Révkomárom a régi barátok a Royal lőtér…De komolyra fordítva szót, méterárú boltban kapható a Chariot Tibi

jobban tudja -ő a spéci szövésű vásznat sublerrel méregette a méterárú boltban,nagy sikere volt az eladók körében-

illetve erdélyi magyaroktól talán hozzá lehetne jutni

üdv:

Attila

v

Nos ,olyan nagy érdeklődés nincs a felajánlott tapaszvágókért,…Annak azért örülök ,hogy én kitermeltem a muskétákkal,ágyúkkal,puskákkal,pisztolyokkal az anyósomtól kapott, ma már nem “kényelmes” néhány jó házi szövésű lepedőt. Sok szerencsét! üdv

A jó vászonlepedő érdekelne. Alváshoz. szitalaszlo kukac mac pont kom Tenkjúverimácccs :bye:

pergerg
    Résztvevő

Nos ,olyan nagy érdeklődés nincs a felajánlott tapaszvágókért,…Annak azért örülök ,hogy én kitermeltem a muskétákkal,ágyúkkal,puskákkal,pisztolyokkal az anyósomtól kapott, ma már nem “kényelmes” néhány jó házi szövésű lepedőt. Sok szerencsét! üdv

Köszönöm a felajánlást! Részletes válasz ment magánban.

Üdv.: pergerg

border guard
    border guard
    Résztvevő

Nos ,olyan nagy érdeklődés nincs a felajánlott tapaszvágókért,…Annak azért örülök ,hogy én kitermeltem a muskétákkal,ágyúkkal,puskákkal,pisztolyokkal az anyósomtól kapott, ma már nem “kényelmes” néhány jó házi szövésű  lepedőt.

Sok szerencsét!

üdv

border guard
    border guard
    Résztvevő

Nyilván a kellő előkészités fontos a vászonlapok átítatása,ne tocsogjon,préselése ,anyag vastagságtól függően, 5-10lap és lehet vágni. Bevált a töltőlap,amibe egy sorozat tapaszolt lövedékeit előre betöltve gyorsan lehet tölteni puskát ,pisztolyt.No majd….

border guard
    border guard
    Résztvevő

Perperg 45286 .hsz

Ha eljössz érte már kifizetted :):)

Elviheted az összest /4 DB/aztán ha, ami nem kell egy versenyen,rendezvényen elosztjátok

cannon56@freemail.hu

pergerg
    Résztvevő

Jut eszembe,ha valakinek tapaszt vágni támad kedve,még 45 ös kaliberhez,illetve 69-es,72-es muskétához valót illetve, vastag filc fojtást késziteni 45 cal tudok adni szerszámot,miután már fegyvereim nincsenek …. Támogatandó a BP-mozgalmat üdv Attila

Én szívesen vennék jó szerszámot .45 tapasz vágáshoz, mert amit eddig próbáltam, az mind gyalázatosan (nem)működött.

Egyedül a felcsíkoz>feldarabol>körülmetél technika adott kvázi elfogadható eredményt.

Üdv.: pergerg48kukac gmail pont com

border guard
    border guard
    Résztvevő

Ha valakit érdekel ,részletek: cannon56@freemail.hu

border guard
    border guard
    Résztvevő

Jut eszembe,ha valakinek tapaszt vágni támad kedve,még 45 ös kaliberhez,illetve 69-es,72-es muskétához valót

illetve, vastag filc fojtást késziteni 45 cal tudok adni szerszámot,miután már fegyvereim nincsenek ….

Támogatandó a BP-mozgalmat

üdv

Attila

Pflastermilch:

Ich habe da mal ein tolles Rezept aus dem Netz gefischt, welches ich selber auch anwende, mit ganz passablen Ergebnissen.

Mischung ist:

• – 40% Schmierseife

• – 40% Spiritus

• – 20% Wasser

• – ein Spritzer Glycerin

Mit dieser Mischung habe ich beinahe keine Laufverschmutzung und muss nicht zwischenwischen. Die Reinigung ist denkbar einfach. Pflaster feucht – nicht nass – mit Zwischenmittel laden.

15 bejegyzés megtekintése - 1-15 / 214