Érdekességek a BP világából

Kezdőlap Fórumok Szolgálati közlemények Érdekességek a BP világából

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Címkézve: 

Ennek a témakörnek tartalma 28 hozzászólás, 15 résztvevő. Utolsó frissítés:  szezso 6 hónapja telt el.

15 bejegyzés megtekintése - 1-15 / 29
  • Szerző
    Bejegyzés

szezso
    Résztvevő

Nem elöltöltő, de a korban passzol és ha jól vettem ki a tulajdonos szavaiból, akkor ezzel az osztrák csapatokat szerelték fel. Légpuska 1780-ból

Girandoni szélpuska. Az osztrák seregben volt használatban a napóleóni időkben. A franciák a hagja – helyesebben a hangtalansága – miatt “háborús bűnnek” tekintették a használatát, és a fogságba esett “szélpuskásokat” kivégezték.

Girandoni szélpuska messze nem hangtalan szerszám, de legalább nem fedi fel az orvlövész/mesterlövész/rabsic/vadász személyét mivelhogy hiányzik a füst, (már akinek).

Johnny86
    Johnny86
    Résztvevő

Ilyen “csodát” is ritkán látni:

1860 Army revolverpuska szerűség

szabotom
    szabotom
    Résztvevő

Az osztrák hadtörténetibe meg megvan hozzá a pumpa is

Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Kapszli
    Kapszli
    Kulcsmester

Nem elöltöltő, de a korban passzol és ha jól vettem ki a tulajdonos szavaiból, akkor ezzel az osztrák csapatokat szerelték fel. Légpuska 1780-ból

Hadtörténetiben van működő darab! Cuki kis ismétlő szerkezet!

Sólyomszem
    Résztvevő

Girandoni szélpuska. Az osztrák seregben volt használatban a napóleóni időkben. A franciák a hagja – helyesebben a hangtalansága – miatt “háborús bűnnek” tekintették a használatát, és a fogságba esett “szélpuskásokat” kivégezték.

Etheus
    Etheus
    Résztvevő

Nem elöltöltő, de a korban passzol és ha jól vettem ki a tulajdonos szavaiból, akkor ezzel az osztrák csapatokat szerelték fel.

Légpuska 1780-ból

Tag

:good:  https://www.youtube.com/watch?v=q7P_jzfQSi4   :yahoo:   :yahoo:   :yahoo:

Tag

Szia Rudi kettő!

Valamiért másik film linkjét ágyazta be a lapra. Nem azt nézted, amit szerettem volna.

Ez a jó, ha jó! https://www.youtube.com/watch?v=16SIvVKtuks

Ha megint nem jó, akkor a Youtube-n keresd a “
    <h1 class=”yt watch-title-container” style=”background-color: transparent; margin: 0px 0px 13px; padding: 0px; border: 0px; font-size: 24px; display: table-cell; vertical-align: top; width: 610px; color: #222222; font-weight: normal; line-height: normal; word-wrap: break-word; font-family: arial, sans-serif;”><span id=”eow-title” class=”watch-title ” dir=”ltr” style=”margin: 0px; padding: 0px; border: 0px; background-color: transparent;” title=”Big Gun: World’s largest firing revolver unveiled”>”World’s largest firing revolver unveiled” filmet</span></h1>

Szép napost!

Tag

Szia Rudi kettő!

Valamiért másik film linkjét ágyazta be a lapra. Nem azt nézted, amit szerettem volna.

Ez a jó, ha jó! https://www.youtube.com/watch?v=16SIvVKtuks

Ha megint nem jó, akkor a Youtube-n keresd a “
    <h1 class=”yt watch-title-container” style=”margin: 0px 0px 13px; padding: 0px; border: 0px; font-size: 24px; background-color: transparent; display: table-cell; vertical-align: top; width: 610px; color: #222222; font-weight: normal; line-height: normal; word-wrap: break-word; font-family: arial, sans-serif;”><span id=”eow-title” class=”watch-title ” dir=”ltr” style=”margin: 0px; padding: 0px; border: 0px; background-color: transparent;” title=”Big Gun: World’s largest firing revolver unveiled”>”World’s largest firing revolver unveiled” filmet</span></h1>

Szép napost!

Rudi kettö
    Résztvevő

Megnéztem.Mitől lőportakarékos? Mert csak 6-ot lő?

Tag

Érdekes! Nem a kimásolt és beillesztett link jelenik meg az fórum oldalon! :wacko:

Ajánlott videó helyesen, a youtube keresőbe írva: Firing the world’s largest revolver   :good:   :yahoo:

Tag

No az előbb rossz linket csatoltam. EZ A JÓ!

Tag

Hihi! Íme a lőportakarékosság szép példája :yahoo: :yahoo: :yahoo:

Kapszli
    Kapszli
    Kulcsmester

:-) van ahol ilyen a “SZEKRÉNYPUSKA” :-)

Á, Neked van ilyen! A korára, vagy az állapotára gondolsz? :-)

No azért ennyire még én sem rozsdásítottam fegyvert… pedig versenyben vagyok. :-)

Wasicuya
    Wasicuya
    Résztvevő

:-) van ahol ilyen a “SZEKRÉNYPUSKA” :-)

Á, Neked van ilyen!

A korára, vagy az állapotára gondolsz? :-)

15 bejegyzés megtekintése - 1-15 / 29