Elöltöltő fegyverek készítése

Kezdőlap Fórumok Csináld magad Elöltöltő fegyverek készítése

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Címkézve: 

Ennek a témakörnek tartalma 145 hozzászólás, 19 résztvevő. Utolsó frissítés:  Talpashajdu 7 hónapja, 3 hete telt el.

11 bejegyzés megtekintése - 136-146 / 146
  • Szerző
    Bejegyzés

Rudi kettö
    Résztvevő

Hát drága jó édesanyám nem aggódott ennyit értem.
    A többivel egyetértek.

The Gunman
    Résztvevő

Sajnos a korábbi hozzászólásom pontatlan volt,ezért a Magyar közlönyből idézek:

A Kormány 39/2012.(III.12) Korm.rendelete a fegyverekről és lőszerekről szóló 253/2004.(VIII.31) Korm.rendelet,valamint a biztonsági okmányok védelmének rendjéről szóló 86/1996.(VI.14.)Korm.rendelet módosításáról

2.§ (3.)  alatt található szöveget ajánlanám figyelmetekbe.

A honlapon elérhető volt a BM. állásfoglalása is Szövetség kérésére, de sajnos ez törlődhetett.Elnézést kérek, ha korábbi hozzászólásom felesleges okoskodásnak tűnik.

Rudi kettö
    Résztvevő

Ez meg egy francia gyorsító, csak kíváncsi voltam, meg tudom-e csinálni.

Attachments:
    You must be logged in to view attached files.

The Gunman
    Résztvevő

A fórumon téma volt  az utolsó ide vonatkozó rendelet megjelenésekor, onnan dereng hogy nem gyártható és javítható fegyver amatőrnek.A modellágyúkkal kapcsolatban lett ez a téma kitárgyalva.Részletekre már nem emlékszem.Én is fúrok-faragok, de markolatot és irányzékot igazítok csak.Szerencsére az ágyúm még régebben készült és le lett vizsgáztatva.Azért érdemes elolvasni a rendeleteket,bármilyen utálatosak is.Talán profibb hozzászóló is nyilatkozik majd a témában.

Kapszli
    Kapszli
    Kulcsmester

Elöltötő fegyver esetében az egyetlen értelmezhető fődarab a cső. Mondjuk ez az én véleményem és nem vagyok jogász.

Rudi kettö
    Résztvevő

Ez nem fegyver, hanem egy keréklakat. Gyüjtöm a régi lakatokat,de ezt nem tudnám kifizetni.
    Egyébként köszi a jótanácsot, nagy szükségem van rá.Volt olyan is hogy felraktam képet egy új puskatusról és valaki megirta, hogy az “fegyveralkatrész” :yahoo:

The Gunman
    Résztvevő

Tisztelt Rudi kettő!

Mielőtt befejeznéd a reszelést,olvasd el a fegyvertörvény ,,készítsünk otthon fegyvert” fejezetét és utána fejezd be a munkát .

Steve
    Résztvevő

Helló Rudi! Gratulálok te legalább dolgozol is néha. Azért nézhettél volna valami kevésbé korrodált anyagot is a MÉHesnél van rengeteg ilyen hulladék, új anyag amiből könnyebb dolgozni. :good:

Rudi kettö
    Résztvevő

Még pár kép

Attachments:

Rudi kettö
    Résztvevő

Még nem tudom lesz-e belőle valami, de talán…

Attachments:

nemeth.balazs
    Kulcsmester

A 2013 november 28. előtti fórum hozzászólásokat az alábbi link alatt találja: http://archiv.kapszli.hu/hu/forum/6-1-1

11 bejegyzés megtekintése - 136-146 / 146