Történelmi fegyverek, lőszertöltés, vadászat
15 bejegyzés megtekintése - 1,426-1,440 / 2,052
  • Üdv! NCHRIS nekem volna egy eladó Pietta coltom 36-os cal 1851 Navy .Olmos kollégától vettem pár éve azóta a falon lóg.Nem patika állapotú de rendben van.Ára fix 35000 pénz,Kaposváron található.THX. 20/3420653

    • teve
    • 2015-10-25-10:54

    Üdvözletem!

    Eladó Investarms Great Plains Hawken. 54-es kaliber,kifogástalan állapotban,nagyon kevés lövésszámmal (kétszer volt lőtéren). MKH 2023-ig.Adok hozzá egy vászontokot,és egy Lee gömb öntőformát. Budapesti személyes átvétellel.

    ára: 105000Ft

     

    tel: 06-20-207-6662

    Uraim!
    Eladóvá vált egy vadonatúj,Uberti gyártmányú diófa fegyverdoboz!Walker Colthoz való,a hozzáillő autentikus gyári új lőporflaskával,golyóöntőformával,lőkúpkulccsal!
    Alkuképes ára 90.000ft
    Képet emailban küldök természetesen!

    Pontígy néz ki,csak új,és revolver nélkül(kép a netről)

    Mellékletek:

    Uraim!
    Eladóvá vált egy vadonatúj,Uberti gyártmányú diófa fegyverdoboz!Walker Colthoz való,a hozzáillő autentikus gyári új lőporflaskával,golyóöntőformával,lőkúpkulccsal!
    Alkuképes ára 90.000ft
    Képet emailban küldök természetesen!

    Koszonom az ajanlatod, de sajnos epp a tegnapi nap delutanjan koltottem el egy masik fegyverre (nem eloltoltos) az erre szant osszeg felet, igy sajnos leredukalodott a koltsegvetesi keret 50.000 Ft-ra. :(

    Pedig jo a helyszin! En is zalai vagyok. :)

    Szoval ha lenne valakinek elado revkoja ennyiert, akar .36-os akar .44-es, varom az ajanlatot.
    Patika allapot nem feltetel!

    Koszonom.


    Kiegeszites:

    Eloltoltos revkot vennek!
    .44-es kaliber, Remington elony, de nem feltetel.

    Minden ajanlat erdekel!

    Ia.: 45-80.000 Ft

    Nekem éppenséggel lenne egy ilyen “előnyökkel” rendelkező kb 3 éves revkóm. További előnye, hogy gyakorlatilag olyan mint egy új, írhatnám, hogy 36,5 lövés ment ki belőle de lehet volt az 59,8 is :), viccet félretéve tényleg kifogástalan karcmentes rendszeresen karbantartott vitrindarab, az irányzék gyári állapotban, ja és nincs üresen sütögetve minden kobbojos film alatt vagy 200szor- (ne feledjük: a fegyver nem játék, mint ahogy a motorfűrész sem az, de az előbbi használata közben vigyorgok, a másodiknál nyögök :-) ). Nem megszabadulni akarok tőle inkább cserélni akarom egy rövidcsövű rozsdamentes 44-esre, de az általad írt felső határon esetleg megválok tőle.
    Ja és Zala megyében van (a “hol”-t szinte soha senki nem írja).

    Kiegeszites:

    Eloltoltos revkot vennek!
    .44-es kaliber, Remington elony, de nem feltetel.

    Minden ajanlat erdekel!

    Ia.: 45-80.000 Ft

    Nekem éppenséggel lenne egy ilyen “előnyökkel” rendelkező kb 3 éves revkóm. További előnye, hogy gyakorlatilag olyan mint egy új, írhatnám, hogy 36,5 lövés ment ki belőle de lehet volt az 59,8 is :), viccet félretéve tényleg kifogástalan karcmentes rendszeresen karbantartott vitrindarab, az irányzék gyári állapotban, ja és nincs üresen sütögetve minden kobbojos film alatt vagy 200szor- (ne feledjük: a fegyver nem játék, mint ahogy a motorfűrész sem az, de az előbbi használata közben vigyorgok, a másodiknál nyögök :-) ). Nem megszabadulni akarok tőle inkább cserélni akarom egy rövidcsövű rozsdamentes 44-esre, de az általad írt felső határon esetleg megválok tőle.
    Ja és Zala megyében van (a “hol”-t szinte soha senki nem írja).

    Kiegeszites:

    Eloltoltos revkot vennek!
    .44-es kaliber, Remington elony, de nem feltetel.

    Minden ajanlat erdekel!

    Ia.: 45-80.000 Ft

    Szia!

    Parancsolj:
    Pontos típusa: Ardesa Country P.
    Kaliber:.45
    Huzagolás emelkedése: 1:16
    Gyártási éve: 1996 (az eredeti számlája is megvan még)
    Tanúsítvány érvényessége:2022.08.08.
    A fegyvert az első gazdája 1997-ben egy országos bajnokságra vette ahol ezüst érmes lett vele. A következő 10 év során a fegyverrel ismeretlen számú lövést adtak le, de az biztos hogy használták és tisztogatták is, majd hozzám került és én leadtam vele 5-év alatt KB: 300 lövést. A huzagolás nagyon jó állapotú, a csőszáj nem sérült, a lőkúp (2db) vadi új, a lakat hibátlan, a lángvédő (2db) valamelyik isten áldása. Nem vagyok egy jó lövész (jobb kezes/bal szemes) de feltámasztott fegyverrel (egyszer kipróbáltam) a 25-m-re lévő célon 10-ből 6-szor a 10-est eltaláltam.
    Ha még van kérdésed szívesen válaszolok.

    Üdv.

    Üdözletem!
    Eladóvá vált egy 1848. Colt Dragoon ’44. (First Model item:340800) tartozékokkal együtt. Soha nem használt. További tájékoztatás email (bizo61@citromail.hu), vagy mobil (06309410101). Műszaki érv. 2017.05.18.)
    I.ár.: 79.900.-

    Elkelt!

    Tisztelt Lövésztársak! Eladóvá vált az Ardesa Country elöltöltős pisztolyom. A fegyver természetesen használt, de kiváló állapotban van. Mivel három éve nem lőttem vele és már elmúlt a varázsa ezért teljesen szeretném felszámolni a hobbit. Minden hozzá tartozó kiegészítőt, kelléket, szerszámot, tartozékot – tehát mindent, ami a lövészethez, tisztításhoz, karbantartáshoz, ólomöntéshez, tároláshoz van – eladok. Egy kezdő lövésznek ez ideális, mivel mindent egyben megkaphat. Debrecenben személyesen megtekinthető. Kérésre küldök még fotókat. Mivel ennyi mindenről van szó árat nem adok meg, az legyen az alku tárgya. Ha tisztességes árat kapok, akkor 40-km-es körzetben házhoz viszem. Ha, érdekel hívj: 06-30/269-8977

    Szia!

    Írhatnál többet a pisztolyról, milyen kaliber, mennyi lövés lett vele leadva…?

    Tisztelt Lövésztársak!
    Eladóvá vált az Ardesa Country elöltöltős pisztolyom. A fegyver természetesen használt, de kiváló állapotban van. Mivel három éve nem lőttem vele és már elmúlt a varázsa ezért teljesen szeretném felszámolni a hobbit. Minden hozzá tartozó kiegészítőt, kelléket, szerszámot, tartozékot – tehát mindent, ami a lövészethez, tisztításhoz, karbantartáshoz, ólomöntéshez, tároláshoz van – eladok. Egy kezdő lövésznek ez ideális, mivel mindent egyben megkaphat. Debrecenben személyesen megtekinthető. Kérésre küldök még fotókat.
    Mivel ennyi mindenről van szó árat nem adok meg, az legyen az alku tárgya. Ha tisztességes árat kapok, akkor 40-km-es körzetben házhoz viszem.
    Ha, érdekel hívj: 06-30/269-8977

    Mellékletek:

    “NCHRIS” A fegyver NEM játék! és ha igazán szeretnél elöltöltős fegyverrel lőni és sikerélményt szerezni puskát vegyél és olvasd el Káldi Gábor Az elöltöltő fegyveres lövészet alapjai című könyvet . üdv: egy amatőr………..

    De az! :) Ne ertsd felre…! Ertsd ugy, hogy jatek = rekreacio, kikapcsolodas. Nem a versenyeredmenyek hajszolasa.
    Szep az is, de nem nekem…

    Egyebirant… A CAS, a sorosdoboz ugratas, a sziluettloveszet mi mas, ha nem jatek? :)
    Igy ertsd kerlek a jatszosfegyver fogalmat. En legalabbis igy ertettem.

    Termeszetesen a fegyverkezelesi szabalyok maximalis betartasaval!

    A konyv pedig a megjelenese ota megvan. Joparszor elolvasva es kb. ot eve adtam el a .45-os Investarms Hawkenem… :)
    Nem muzealis vasaim azota is vannak.

    Koszonom a hozzaszolasod, de tudom mit szeretnek. Revkot. Oromloveszkedni. :)

    Udvozlettel NChris

    “NCHRIS”    A fegyver NEM játék!   és ha igazán szeretnél elöltöltős fegyverrel lőni és sikerélményt szerezni  puskát vegyél  és olvasd el Káldi Gábor   Az elöltöltő fegyveres lövészet alapjai   című könyvet  . üdv: egy amatőr………..

    Eloltoltos revolvert vennek!

    Remington es .44-es kaliber elonyt elvez, de minden ajanlat erdekel.

    Kinezet nem fontos, megbizhato mukodes igen!

    Nem pontloveszkedni, hanem jatszosfegyvernek kell.

    • 9mm
    • 2015-10-12-21:07

    Üdv,

    Remington 1858as revkot vennek .36 vagy .44 kaliberben.  Csöhossz mindegy, külsö másodlagos, tökéletes műszaki állapot feltétel, és legyen olcsóó:))))

    Képeket, ajanlatokat ide varom: gyorgy.juhasz.89@gmail.com

     

     

     

15 bejegyzés megtekintése - 1,426-1,440 / 2,052

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.