Történelmi fegyverek, lőszertöltés, vadászat
15 bejegyzés megtekintése - 1,351-1,365 / 2,052
  • http://www.mtgfemonto.hu/alapanyagok.php


    Urak! Érdeklődés szintjén… Mennyi a reális ára a tisztított ólomnak (vízvezeték csőből öntve téglába) / kg?

    Ha még kiszolgálnak valahol :( , akkor a nem tisztított, még cső, lemez, stb. alakú ólom mostanság 700 Ft/kg körül mozog. Kockákba öntve én még nem is láttam! De ha látsz, nekem is szólj! Lőtérről összeszedett “szereltes” ólomhoz könnyebb jutni, olcsóbb is, de csak űrméret alatti, gyk tapaszolt gömb, öntésére használható. Meg persze mindenféle, nem elöltöltő lövedékhez is, de az más tészta!

    Urak! Érdeklődés szintjén… Mennyi a reális ára a tisztított ólomnak (vízvezeték csőből öntve téglába) / kg?

    Ha még kiszolgálnak valahol :( , akkor a nem tisztított, még cső, lemez, stb. alakú ólom mostanság 700 Ft/kg körül mozog. Kockákba öntve én még nem is láttam!

    De ha látsz, nekem is szólj!

    Lőtérről összeszedett “szereltes” ólomhoz könnyebb jutni, olcsóbb is, de csak űrméret alatti, gyk tapaszolt gömb, öntésére használható. Meg persze mindenféle, nem elöltöltő lövedékhez is, de az más tészta!

    Urak! Érdeklődés szintjén… Mennyi a reális ára a tisztított ólomnak (vízvezeték csőből öntve téglába) / kg?

    Ardesa Vortek

    Közben utánaolvastam és azt láttam, hogy a Vortek puska változata is újonnan csak 121 eFt. És mivel a pisztollyal a magyar törvények szerint ezentúl sem lehet vadászni, csak hobbilövészetre jó, így visszavonom tanaimat az áráról :( Hasonló, használt fegyverek max 60 körül szoktak elmenni!

    Sajnálom.


    Ardesa Vortek 50cal. feketelőporos előtöltős pisztoly.A bopod és a red-dot nem az aukció része!Nagyon pontos fegyver! Ára:120.000FT

    Szerintem kb a 3 együtt megéri ennyiért. Ne vedd támadásnak kérlek, ez a véleményem.

    Ok.Ennyiért oda adom.

    Ardesa Vortek 50cal. feketelőporos előtöltős pisztoly.A bopod és a red-dot nem az aukció része!Nagyon pontos fegyver! Ára:120.000FT

    Szerintem kb a 3 együtt megéri ennyiért. Ne vedd támadásnak kérlek, ez a véleményem.

    Üdvözlet!

    Eladó:
    Ardesa Vortek 50cal. feketelőporos előtöltős pisztoly.A bopod és a red-dot nem az aukció része!Nagyon pontos fegyver!

    Ára:120.000FT

    Érd.:06204510257 vagy gerhar.gereharsanyi@gmail.com

    Mellékletek:
    • 2015-12-23-12:19

    Üzenet végén alul balra :”fájl kiválasztása”

    Boldog Karácsonyt!

     

    Mellékletek:

    Elárulja valaki,hogy lehet képet felrakni?Boldog Karácsonyt!

    Eladó a képen látható elöltöltős pisztoly.Nem volt használva.Legalábbis remélem,hogy sikerül végre felrakni a képet.Felrakok egy linket a biztonság kedvéért egy másik oldalról.

    http://poudrenoire.free.fr/armes/Tingle%20%20armi%20san%20marco%20.html

    Army San Marco Gardone VT 44-es kaliber

    Irányár:45ezer

    Üdv!

    Megvételre keresnék 1860 Colt Army revolvert, szerkezetileg legyen jó, a kinézet totál mindegy, úgyis antikolva lenne. Max 50 ezer jóféle magyar forintot szánnék rá. Esetleg .44-es Remington, az is lehet ütött-kopott, sérült/rozsdás huzagolású is, Uberti előny, de nem feltétel.

    Johnny86

    Szevasztok! Eladóak az alábbi öntőformák! Lee 415 Gr. cal.54-es Minié.Használat mentes! Ár: 4.e.Ft. Lee Cal.38-as Dupla Gömb forma kb. 500Db lett öntve! Ár: 4.e.Ft. Pedersoli Cal.535-ös dupla forma+fogó! Ár: 15.e.Ft. Brooks Moulds 555.Gr. Cal.451-es forma+fogó! Ár:30.e.Ft. Valamint egy Colt 1860 Army .44-es dob, ASM/Pietta-hoz való ha minden igaz, sosem használtam! Lőkúpok nincsenek elverve, az akasztó sem szántott bele barázdát! Ára: 10.e.Ft. Érd:conqver@gmail.com vagy harminc/kettő895683

     

    Pedersoli Cal.535-ös dupla forma+fogó ELKELT!!! :whistle:

    Szevasztok! Eladóak az alábbi öntőformák! Lee 415 Gr. cal.54-es Minié.Használat mentes! Ár: 4.e.Ft. Lee Cal.38-as Dupla Gömb forma kb. 500Db lett öntve! Ár: 4.e.Ft. Pedersoli Cal.535-ös dupla forma+fogó! Ár: 15.e.Ft. Brooks Moulds 555.Gr. Cal.451-es forma+fogó! Ár:30.e.Ft. Valamint egy Colt 1860 Army .44-es dob, ASM/Pietta-hoz való ha minden igaz, sosem használtam! Lőkúpok nincsenek elverve, az akasztó sem szántott bele barázdát! Ára: 10.e.Ft. Érd:conqver@gmail.com vagy harminc/kettő895683

    Mellékletek:

    Szevasztok!

    Eladóak az alábbi öntőformák!

    Lee 415 Gr. cal.54-es Minié.Használat mentes! Ár: 4.e.Ft.

    Lee Cal.38-as Dupla Gömb forma kb. 500Db lett öntve! Ár: 4.e.Ft.

    Pedersoli Cal.535-ös dupla forma+fogó! Ár: 15.e.Ft.

    Brooks Moulds 555.Gr. Cal.451-es forma+fogó! Ár:30.e.Ft.

     

    Valamint egy Colt 1860 Army .44-es dob, ASM/Pietta-hoz való ha minden igaz, sosem használtam!

    Lőkúpok nincsenek elverve, az akasztó sem szántott bele barázdát!

    Ára: 10.e.Ft.

     

    Érd:conqver@gmail.com vagy harminc/kettő895683

     

    Mellékletek:

    Eladó tradicionális sárgaréz pedersoli öntőforma egyszerre 2db 45cal lövedék öntését teszi lehetővé.
    Állapota megkímélt állapotú használt.
    Ár:9000ft
    Email:sandor0128@freemail.hu

15 bejegyzés megtekintése - 1,351-1,365 / 2,052

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.