Történelmi fegyverek, lőszertöltés, vadászat
15 bejegyzés megtekintése - 1,291-1,305 / 2,052
  • Üdv: keresek 0.495 cal gömb acél öntőformát .    email:ha4xc@ceger.hu

    Üdv

    Az Army-Navy elkelt.

    Köszönöm

    Sziasztok!

    Egész kis “fórum” lesz végül a fegyverről
    Szóval a papíron a korábban leírtak találhatók, a fegyverbe nincs beütve, hogy Navy vagy Army.
    Egyik fórumtársnak küldtem képeket, szerinte Navy, nekem mindegy, akinek kell vigye.
    Amúgy mi a különbség a kettő között?

    Dani

    4 különböző Uberti Remim volt az évek alatt, egyiken sem emlékszem, hogy rá lett volna írva mi a neve. A laminálóhivatal ugye kilőve, a kapszlis termékek közt sincs ilyen éppen, tehát meg kell kérni Dani73-at nézze meg mi van a doboz oldalán (ha megvan).

    Egyébként van egy keveset használt  44-es 1858 New Army elöltöltő revolverem 8″ hosszúságú csővel dobozával, kártyával , amit ugyanilyen állapotú 5,5″collos 44-es Uberti remire cserélnék. Akár rozsdamentes verzióra is, természetesen értékegyeztetéssel.

    cal45sharps kukac freemail pont hu

     

    Tisztelt iref! A fegyverbe milyen név van beütve? Azért kérdezem, mert az én MKH kártyámon is elb…a a T. vizsgáló hivatal a típus nevet! Kérésre ingyen javították. Üdv


    Tisztelt iref! A model névnél new model army található csőhossz: a csőfartól mérve kb 16 cm tehát 5,5-6 inch, használt állapot, de nincs “lelakva” összekarcolva, stb voltam vele lőtéren stabil megbízható volt. 25 méterre a fekete körbe lőttem vele, hozzáteszem évente szoktam menni egyszer lőni. Üdv

    Tisztelt iref!
    A fegyverbe milyen név van beütve? Azért kérdezem, mert az én MKH kártyámon is elb…a a T. vizsgáló hivatal a típus nevet! Kérésre ingyen javították.
    Üdv

    Tisztelt iref!

    A model névnél new model army található
    csőhossz: a csőfartól mérve kb 16 cm tehát 5,5-6 inch, használt állapot, de nincs “lelakva” összekarcolva, stb
    voltam vele lőtéren stabil megbízható volt. 25 méterre a fekete körbe lőttem vele, hozzáteszem évente szoktam menni egyszer lőni.

    Üdv

    Tisztelt iref!

    A model névnél new model army található
    csőhossz: a csőfartól mérve kb 16 cm tehát 5,5-6 inch, használt állapot, de nincs “lelakva” összekarcolva, stb
    voltam vele lőtéren stabil megbízható volt. 25 méterre a fekete körbe lőttem vele, hozzáteszem évente szoktam menni egyszer lőni.

    Üdv

    • iref
    • 2016-02-01-15:01

    Tisztelt fórumozók! Eladóvá vált korábban Kapszliban vásárolt 1858 new army 0.36-os Hege Uberti revolverem. MKH: 2023-ig Ára: 55.000 ft Átvehető személyesen, Pest megye 70/6217552

    Tisztelt Dani73!

    Érdekelne, hogy milyen csőhossza van a revolvernek, és milyen állapotban van. Army? Nem Navy?

    Tisztelt fórumozók!

    Eladóvá vált korábban Kapszliban vásárolt 1858 new army 0.36-os Hege Uberti revolverem.
    MKH: 2023-ig

    Ára: 55.000 ft

    Átvehető személyesen, Pest megye
    70/6217552

    Mellékletek:
    • JW
    • 2016-02-01-14:15

    yárt

    Az ov ha be van csatova minimumra akkor 100cm (ram igy is tul nagy. 175 vagyok
    es 80 kilo)
    Kiteritve a teljes hossz 128 cm
    A csat kozepetol az utolso lyukig 121,5cm es a legszukebb lyukig 104 cm
    Remelem ez segitett

    A magyarorszagi arakban nem vagyok tisztaba, ezert kertem a segitsegeteket.

    privatba ide tudsz irni mail@jack-wheeler.com   telefonom nincsen csak skypeom
    Koszi
    Jack

    JW hozzászólása: A lista
    – .44 Pietta 1851 Single Action Navy (Colt replica) Kezi gravirozas, nem gyari. Wedge (osszetarto ek… vagy valami ilyesmi a neve magyarul)csere ajanlott.
    – .50 Hawken Woodsman nagyon jo allapotu, szerintem meg nem volt tuzelve. Made in Spain.

    – .44 beazonositatlan muzzleloader. made in Spain. Bor holsterrel. Kakas nem marad hatrahuzva.

    – Johnny Ringo rig (1993as Tombstone filmbol, replica) A pisztoly csak deko

    mind elado, keresek uj vagy jo allapotu Remington .44cal csere is erdekel

    Helló. Légyszíves küld el az elérhetőséged felhívlak van ami érdekelne a listából. Az enyém 06 20 9261 424 üdv Steve.

    • Samy
    • 2016-02-01-10:35

    Tisztelt JW,

    A Ringo féle holster mennyiért eladó és mik a méretei, első és utolsó lyuk távolsága, tehát mekkora derékra jó?
    A Denix gyártmányú hatlövetű nélkül érdekel az ár.

    Választ, ha lehet erre az e-mailre kérem: senko.sandor@gmail.com

    Köszönettel:

    S. Sándor

    A lista
    – .44 Pietta 1851 Single Action Navy (Colt replica) Kezi gravirozas, nem gyari. Wedge (osszetarto ek… vagy valami ilyesmi a neve magyarul)csere ajanlott.

    – .50 Hawken Woodsman nagyon jo allapotu, szerintem meg nem volt tuzelve. Made in Spain.

    – .44 beazonositatlan muzzleloader. made in Spain. Bor holsterrel. Kakas nem marad hatrahuzva.

    – Johnny Ringo rig (1993as Tombstone filmbol, replica) A pisztoly csak deko

    mind elado, keresek uj vagy jo allapotu Remington .44cal csere is erdekel

    • JW
    • 2016-01-31-23:57

    A lista
    –  .44 Pietta 1851 Single Action Navy (Colt replica) Kezi gravirozas, nem gyari. Wedge (osszetarto ek… vagy valami ilyesmi a neve magyarul)csere ajanlott.

    – .50 Hawken Woodsman nagyon jo allapotu, szerintem meg nem volt tuzelve. Made in Spain.

    – .44 beazonositatlan muzzleloader. made in Spain. Bor holsterrel. Kakas nem marad hatrahuzva.

    – Johnny Ringo rig (1993as Tombstone filmbol, replica) A pisztoly csak deko

    mind elado, keresek uj vagy jo allapotu Remington .44cal csere is erdekel

     

    Mellékletek:


    Szevasztok! Eladóak az alábbi öntőformák! Lee 415 Gr. cal.54-es Minié.Használat mentes! Ár: 4.e.Ft. Lee Cal.38-as Dupla Gömb forma kb. 500Db lett öntve! Ár: 4.e.Ft. Pedersoli Cal.535-ös dupla forma+fogó! Ár: 15.e.Ft. Brooks Moulds 555.Gr. Cal.451-es forma+fogó! Ár:30.e.Ft. Valamint egy Colt 1860 Army .44-es dob, ASM/Pietta-hoz való ha minden igaz, sosem használtam! Lőkúpok nincsenek elverve, az akasztó sem szántott bele barázdát! Ára: 10.e.Ft. Érd:conqver@gmail.com vagy harminc/kettő895683

    Szevasztok! A DP Cal.535-ös öntőforma kivételével eladóak még a hirdetett cuccok és a Colt Pótdob!

     

    Sharps Sporting elcserélődött, lee .38-as öntőforma és a Colt Dob elkeltek!A többi várja gazdáját!

    • JW
    • 2016-01-31-23:02

    Single Action Navy. Valamiert nem tudok kepet kuldeni

     

    Mellékletek:

    Hello mindenki. Uj vagyok a forumon. Erdekelne hogy tudok eladni egy ket fegyvert. Maganuton vagy akar az uzletben? Tudtok az arban is tanacsot adni? Az egyik egy Pietta 1851 SAN engraved .44

    Mijaza SAN? A többiből gondolom, hogy Colt és az N talán Navy, de a többi?

15 bejegyzés megtekintése - 1,291-1,305 / 2,052

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.