Történelmi fegyverek, lőszertöltés, vadászat
15 bejegyzés megtekintése - 1,276-1,290 / 2,052
  • Szevasztok! Anyagi okok miatt eladó a tavaly Lutár dokitól vásárolt DP Sharps Infantry Cal.54-es puska! 2024.11.25-ig érvényes Műszakival.Hibátlan állapotban, kifogástalan működéssel (vásárlás óta nem lőttem vele). A puskához jár még 28 Db rézhüvely és kb. 150 Db Old Style lövedék is! ár:300.e.Ft.

    Néhány kép a tartozékokról  :bye:

    Mellékletek:

    Eladóak: Uberti Remington New M. Navy, 5,5-ös csővel, .36-os, használt de jó állapotában, 2023-ig érvényes kártyával. Adok hozzá egy tucat lövedéket. Ára 55.000+ eljuttatás költsége
    Stainless Uberti Remington New M. Army, .44-es, újszerű állapotában, második tulaj vagyok, sosem lőttem vele, 2025-ig érvényes kártyával. Adok hozzá egy tucat lövedéket. Ára 90.000+ eljuttatás költsége
    Érdeklődni: suestados@freemail.hu

    Mellékletek:

    Szevasztok!

    Anyagi okok miatt eladó a tavaly Lutár dokitól vásárolt DP Sharps Infantry Cal.54-es puska!

    2024.11.25-ig érvényes Műszakival.Hibátlan állapotban, kifogástalan működéssel (vásárlás óta nem lőttem vele).

    A puskához jár még 28 Db rézhüvely és kb. 150 Db Old Style lövedék is!

    ár:300.e.Ft.

     

     

    Mellékletek:

    Ha van valakinek eloltoltos kit-je, darabokban vagy akar felig osszerakva…

    Szivesen megszabaditom tole! :)

    Sziasztok !

    Keresek ,használt UMBERTI 1860 COLT ARMY CIVIL  44e revolvert!

    Cimem:stefike@vnet .hu

     

    Uraim!
    Eladó egy ágyú,mely 24,5 cm csőhosszal,12mm-es csőfurattal, 19,7 furat mélységgel,és gyúlyukkal rendelkezik.
    Vitrinben díszként van nálam több éve,és eladnám. 40000 ft az ára, nekem ennyiben van. Ha érdekel valakit, emailen el tud érni.
    Köszönöm.

    Mellékletek:

    Eladó néhány felszerelési tárgy:
    – US kenyérzsák (mexikói háború idején használtak hasonlókat), konföderáció lázadóknak ajánlott modell, tört fehér színű vászonból, egy gomb letölt róla, de adok másik 3 egyforma fémgombot hozzá 1000 Ft

    – 21. brit gyalogezred csákója a napoleoni háborúk második feléből, keveset használt, Felföldi Jani 57-es fejére tökéletesen illett, nekem 59-es van de én sem panaszkodtam, hogy szűk, kanadai mester műve 35000 Ft

    – szürke legombolós nadrág, 18-19. század fordulójáról, brit sorgyalogság téli posztónadrágjának replikája, vadász úriembereknek is elegáns viselet lehet, keveset használt, jó vastag anyagból készült, lábszárban(45-ös vádli) nekem jó szoros volt, de feneke olyan jó bő, hogy kétszer is belefértem volna, Nadrág dereka 47 cm széles, oldalt a nadrág 112 cm, belül a lábköze 70 cm hosszú 10000 Ft

    – polgárháborús fa kulacs, uniós és konföderációs katonának is jó választás, 4000 Ft
    – uniós forage cap, nem használt, L méret 5000 Ft
    – uniós deréköv, keveset használt, én vagy 100 cm körüli derékbőségnél is használtam, 3000 Ft

    Mellékletek:
    • Cook
    • 2016-02-09-16:45

    Sziasztok, Keresek eladó Frontiert 54 kaliberben lehetőleg kovásat. előre is köszönöm a segítségeteket! Pali!

    Szia !

    Írj a csaba.kalugyer@gmail.com-ra küldök képet .

    üdv Csaba

    Sziasztok,

    Keresek eladó Frontiert 54 kaliberben lehetőleg kovásat.

    előre is köszönöm a segítségeteket!

    Pali!

    Remington New Model Army ELKELT.

    Köszi a pólót, Doki :-)

    Mellékletek:

    Eladó kiváló állapotú Parker Hale 1853 3-pántos Enfield, oldalban is állítható Withwoth irányzékkal. Kevesebb, mint 200 lövés hagyta el eddig a csövét.

    Vele együtt eladó:
    – egy Lyman 2654611 .58-as kaliberű Minié öntőforma, Balázs által módosított fenékkúppal,
    – 75 db lövedék,
    – lőkúp helyére szerelhető csőmosó szet
    – 2025-ig érvényes MKH tanúsítvány.

    A csomag ára egyben 195eHUF.

    A puska külön 180eHUF

    Érdelkődni munkaidőben, a harminc, hétnegyvenkettő-3135 számon lehet.

    Üdv: lorenz

    IMG_5232
    IMG_5232.jpg

    enfield

    Mellékletek:

    Uberti Remington New Model Army ELKELőBEN.

    Hello Vysca!
    Ha érdekel egy Roger & Spencer a remingtonért cserébe írj egy mailt a mereszkaroly kukac gmail pont com ra
    Üdv : Merész K

    Szia Vysca! érdekelne az Uberti.

    Ha írsz számlaszámot meg a végösszeget utalok.

    Köszi

    rprme@freemail.hu

    Eladó Uberti Remington New Model Army, 5,5-ös csővel. .44-es, gyári állapotában, 2018-ig érvényes kártyával. Első tulajdonosa vagyok.
    Ára 65.000+ eljuttatás költsége.

    Mellékletek:
15 bejegyzés megtekintése - 1,276-1,290 / 2,052

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.